Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(spyglis2 @ 2008 09 11, 09:47)
sveikos  4u.gif
nesu prityrusi mezgėja, bet labai noriu šaliką nuzimegzt ir suradau raštą, bet nesuprantu jo, nors turėtų būt paprastas kaip 2 kapeikos. gal padėsit  blush2.gif
šalikas:
user posted imageraštas nr. 15:
user posted image
user posted image

būsiu labai dėkinga, jei padėsit  4u.gif

Šalikas yra megztas iš 600 gr. pūkuotų siūlų 3 Nr virbalais. Uždėti 72 akis ir po
5 akis kraštams., tai bus 82.
5 kraštines megzti vien tik gerosiomis akimis, o sekančias 72 akis pagal schemą.
Schema parodyta 36 akims, reiškia -kartoti du kartus ir vėl 5 kraštinės.
Visas šalikas yra megztas raštu 2 gerosios viena išvirkščioji ir kas 14 eilių padarytos pynės sukeistos 9 akys su 9 akim
Atsakyti
Rife,
kaip as supratau - užmetimas, dvi sumegst (akis), užmetimas, dvi simegst ir t.t Ir po 6 akis (kur ilgi bruksniai)sukryžiuoti i pynes. Gaila, kad prie savęs neturiu virbalų, tai pabandyčiau pati, tada tiksliai parašyčiau ar tikrai taip. Bet pabandyk.
Sekmes.
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif gal kuri turite rasteliu tinkanciu salikui? Arba kokiu ydomiu saliku modeliuku 4u.gif Tema perziurejau, bet ne vienas neuzkabino
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 09 11, 13:24)
Šalikas yra megztas  iš 600 gr.  pūkuotų siūlų 3 Nr virbalais. Uždėti 72 akis ir po
5 akis kraštams., tai bus 82.
5 kraštines megzti vien tik gerosiomis akimis, o sekančias 72 akis pagal schemą.
Schema parodyta 36 akims, reiškia -kartoti du kartus ir vėl 5 kraštinės.
Visas šalikas yra megztas raštu 2 gerosios viena išvirkščioji ir kas 14 eilių padarytos pynės sukeistos 9 akys su 9 akim

raštas Nr 15, ne 16.
ElenaR gerai paaiškino

Kažkur SM mačiau temą apie megztinius be siūlių, arba iš vienos ar dviejų dalių, net nežinau kaip paaiškinti. Dabar prireikė, bet nerandu verysad.gif gal kuri užmatėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 12 rugsėjo 2008 - 08:54
Sveikutės,
gal galėtumėt padėti man iššifruoti šią schemą ax.gif
Čia turėtų būti kasos.
Viena tokia, bet čia ne viskas gerai matosi (man reikia tos didžiosios schemutės):
user posted image
O kita tokia:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2008 09 12, 13:37)
Sveikutės,
gal galėtumėt padėti man iššifruoti šią schemą ax.gif
Čia turėtų būti kasos.
Viena tokia, bet čia ne viskas gerai matosi (man reikia tos didžiosios schemutės):
user posted image
O kita tokia:
user posted image

Mano nuomone tos dvi schemos yra vienodos : "Pala" ir atskirai įdėta. Aš pati mezgiau tą atskirame paveiksliuke ir ten viskas žymiai aiškiau negu "Pala".
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2008 09 12, 14:37)
Sveikutės,
gal galėtumėt padėti man iššifruoti šią schemą ax.gif
Čia turėtų būti kasos.
Viena tokia, bet čia ne viskas gerai matosi (man reikia tos didžiosios schemutės):
user posted image
O kita tokia:
user posted image

nu nelabai jos vienodos....
tik žymėjimai tai vienodi.
tos "grotelės" yra "kasos" pynimas: suskeisti 4 akis su 4 akim vietomis priklausomai nuo grotelių pasvirimo. o tie " kryžiukai" taip pat sukeitimas, tik 4 akių su viena. čia toj pala schemoj.
antroj schemoj tas pats tik kitip truputį nupiešta: vietoj kryžiuko toks pusinis trikampis.
na o vertikalūs brūkšneliai tai blogosios akys, tuščias kvadratėlis -gerosios.

tikiuosi, aiškiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 12, 16:16)
nu nelabai jos vienodos....
tik žymėjimai tai vienodi.
tos "grotelės" yra "kasos" pynimas: suskeisti 4 akis su 4 akim vietomis priklausomai nuo grotelių pasvirimo. o tie " kryžiukai" taip pat sukeitimas, tik 4 akių su viena. čia toj pala schemoj.
antroj schemoj tas pats tik kitip truputį nupiešta: vietoj kryžiuko toks pusinis trikampis.
na o vertikalūs brūkšneliai tai blogosios akys, tuščias kvadratėlis -gerosios.

tikiuosi, aiškiau blush2.gif

Vertikalūs brūkšneliai - gerosios, o tušti - blogosios mirksiukas.gif . Tokios pat pynės, nes sukeitimai tai tokiose pačiose vietose. Tik va "pala" pynė truputį didesnė, nes daugiau akių reikia.
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 09 12, 17:26)
Vertikalūs brūkšneliai - gerosios, o tušti - blogosios  mirksiukas.gif . Tokios pat pynės, nes sukeitimai tai tokiose pačiose vietose. Tik va "pala" pynė truputį didesnė, nes daugiau akių reikia.

aha, jo teisingai tu čia su tom gerom blogom ax.gif o pala pynėj nėra gerųjų akių juostos per vidury, na ir akių skaičius skiriasi.
įdomu, ar Kozete ką nors suprato? g.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif
Gal kas nors galetu imesti klosciu ar plisuotu mezginiu rastu, kad tiktu sijonukui mergaitei. kazkaip neradau per ta gausybe grozybiu. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Mergytes labukas, kas gali padekit prisiminti negaliu kaip mezgasi rastas "5 akys is 5"??? gaunasi tokios "saulytes". zn kad sumegzti 5 akis i viena reikia, o kas seka paskui? cia gaunasi 5 akys, o kaip ta is 5 padaryt? please help help.gif
Atsakyti
Vat cia rastas kur man reikia... Gal gali kas paaiskinti kaip ten vyksta tas sumegzti 5 akis kartu, nuleisti akis ir is karto ismegzti vel tas pacias akis 5 kartus, geroji, uzmetimas, geroji, uzmetimas, geroji????? kad sumegzti 5 akis i viena, viskas aisku, o toliau....??? kaip jas nuleisti ir vel tas pacias ismegzt? gal galit kas labai nuosekliai parasyti? blush2.gif
user posted image
user posted image

atsiprasau uz didele foto, kopinau as ja is kt skyrelio ir taip jau gavosi blush2.gif
Atsakyti