Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(janike1 @ 2008 02 11, 20:48)
Ten geroji akis,kitaip angliskas stulpelis g.gif



QUOTE(Virbalai @ 2008 02 11, 20:51)
Hakura, o man regis, kad ten viena geroji ,,angliskoji" akis (o gal japoniska  g.gif )

Ji gerojoje puseje nukeliama su uzmetimu, o isvirksciojoje - ismezgama isvirksciaja.

O, janike1 mane aplenke, bet nuomones sutapo  biggrin.gif

Aciu 4u.gif , siandien nespejau pabandyt, pasistengsiu ryt
Atsakyti
Merginos, prašau jūsų pagalbos 4u.gif .
Nusižiūrėjau mezgimui vaikišką megztuką iš žurnalo. Bandžiau jau "n" kartų nusimegzti mėginėlį, bet viskas veltui, nes negaliu išgauti tokio rašto. Jeigu mezgu tiksliai pagal žurnalo aprašymą, visai niekas nesigauna, jeigu truputį pakoreguoju pagal save, tada kažkas panašaus gaunasi, bet negražiai atrodo.

Tai sakau gal kas būsite mezgusios tokį raštą arba bent jau pažiūrėjusios į aprašymą galite pasakyti ar jame nėra jokios klaidos?

Būsi be galo dėkinga, nes kankinuosi su tuo raštu jau 4 dienas 4u.gif .

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2008 02 12, 10:29)
Tai sakau gal kas būsite mezgusios tokį raštą arba bent jau pažiūrėjusios į aprašymą galite pasakyti ar jame nėra jokios klaidos?

Būsi be galo dėkinga, nes kankinuosi su tuo raštu jau 4 dienas  4u.gif .

O nuo kurios vietos tu pradedi megzti? g.gif Pabandyk megzt nuo akies pazymetos B raide. Taip ir kartok paskutines 4 akis +pirmas 6 akis kiek reikia kartu, o gale dar ta aki, pazymeta B raide ismegzk. Tik 13 ir 15 eilej sumegzk ne tris , o dvi akis (ten kur B raide pazymetos). Jei nesuprantamai parasiau, galesiu nupiest schemute ir atsiust 4u.gif
Atsakyti
Hologramke, ačiū už pagalbą 4u.gif .
Man dabar pradžiai nėra sirtumo nuo kurios vietos pradėti megzti. Esmė tame, kad man gaunasi negražūs tie rombai, o labiausiai rombų kraštai. Rombai atrodo tokie kaip iškraipyti.
Aš gal neteisingai aprašymą suprantu... Aš kiek suprantu, tai aš kažkaip ne taip sumezgu tas akis, kurios eina po kaire puse rombo (kurios turi gulti į dešinę).
Ir tas aprašymas man skamba nesamoningai: pvz.: 1 pertempimas: 1 akį nuimti kaip gerą, vieną išmegzti gerąja ir nuimtąją akį pertempti per išmegztąją.
Nu ir kas čia gaunasi? Man čia nelogiškai skamba. Kad išmegztąją akį pertempti per nuimtąją, tai suprantu, bet jeigu daryti atvirkščiai, tai nesamonė gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2008 02 12, 13:22)
Hologramke, ačiū už pagalbą  4u.gif .
Man dabar pradžiai nėra sirtumo nuo kurios vietos pradėti megzti. Esmė tame, kad man gaunasi negražūs tie rombai, o labiausiai rombų kraštai. Rombai atrodo tokie kaip iškraipyti.
Aš gal neteisingai aprašymą suprantu... Aš kiek suprantu, tai aš kažkaip ne taip sumezgu tas akis, kurios eina po kaire puse rombo (kurios turi gulti į dešinę).
Ir tas aprašymas man skamba nesamoningai: pvz.: 1 pertempimas: 1 akį nuimti kaip gerą, vieną išmegzti gerąja ir nuimtąją akį pertempti per išmegztąją.
Nu ir kas čia gaunasi? Man čia nelogiškai skamba. Kad išmegztąją akį pertempti per nuimtąją, tai suprantu, bet jeigu daryti atvirkščiai, tai nesamonė gaunasi.

jei sakai kad negražiai gaunasi rombų kraštai tai reikia žiūrėti kaip suimi akis, pvz kur yra suimti dvi akis iš dešinės ir dvi akis iš kairės yra didelis skirtumas. gal paprasčiausiai akys išsikraipo
Atsakyti
Aš jau visaip bandžiau sumezigėti tas akis. Vienu žodžiu dariau taip:
1. Kad gultų akys į kairę: pirmą akį nuimu, antrą išmezgu ir išmegztą pertraukiu per nuimtą.
2. Kad akys gultų į dešinę: kišu virbalą iš kairės į dešinę per dviejų akių priekį. Ir va čia man negražiai gaunasi - atrodo lyg pirma akis temptų antrą. Tai dabar šitoj vietoj sugalvojau pabandyti taip: pirmą akį išmezgu ir ją pertraukiu per antrą nukeltą.

Ar suprantamai parašiau? O gal aš čia neteisingai viską darau?

Labai ačiū visoms už pagalbą 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2008 02 12, 11:56)
Aš jau visaip bandžiau sumezigėti tas akis. Vienu žodžiu dariau taip:
1. Kad gultų akys į kairę: pirmą akį nuimu, antrą išmezgu ir išmegztą pertraukiu per nuimtą.
2. Kad akys gultų į dešinę: kišu virbalą iš kairės į dešinę per dviejų akių priekį. Ir va čia man negražiai gaunasi - atrodo lyg pirma akis temptų antrą. Tai dabar šitoj vietoj sugalvojau pabandyti taip: pirmą akį išmezgu ir ją pertraukiu per antrą nukeltą.

Ar suprantamai parašiau? O gal aš čia neteisingai viską darau?

Labai ačiū visoms už pagalbą  4u.gif .

As jauciu kur tau nesigauna, pabandyk pavyzduka nusimegzti pradedama nuo akies B raide pazymetos mirksiukas.gif nes kitaip nemokesiu paaiskint, kur suo pakastas smile.gif
Siaip akis i desine gerai mezgei g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hologramke: 12 vasario 2008 - 12:07
Gerai, einu pabandysiu megzti nuo B.
O šiaip koks skirtumas yra nuo kur megzti mėginuką?

Aš irgi galvojau, kad akis į dešinę sumezgu gerai, bet jos taip sumegztos labai negražiai atrodo - antra akis labai įtempta gaunasi.

Nu aš dabar pabandysiu megzti kaip sakai ir žiūrėsiu kas gausis. Jeigu vėl nesigaus, tada nufotkinsiu ir parodysiu kas iš viso pas mane gaunasi mirksiukas.gif .
Atsakyti

Gal kas turi schemutes šių kiauraraščių. Arba bent kažka panašaus
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2008 02 12, 16:12)
Gal kas turi schemutes šių kiauraraščių. Arba bent kažka panašaus
user posted image
user posted image

cia daug mezgimo rastu bigsmile.gif gal rasi ka tinkamo 4u.gif
http://picasaweb.google.com/Isabela333

http://picasaweb.goo...e/MezgimoRastai

http://picasaweb.goo.../MezgimoRastai2

http://picasaweb.goo.../MezgimoRastai3

Papildyta:
ir dar azuru 4u.gif

http://www.streampho.../144869/?page=1
Atsakyti
QUOTE(Hologramke @ 2008 02 12, 12:06)
As jauciu kur tau nesigauna, pabandyk pavyzduka nusimegzti pradedama nuo akies B raide pazymetos  mirksiukas.gif  nes kitaip nemokesiu paaiskint, kur suo pakastas smile.gif
Siaip akis i desine gerai mezgei  g.gif

Ačiū Hologramke, dabar viskas gavosi puikiai bigsmile.gif . Tik pavyzdėlis pradėjo grybauti nuo 13 eilės kur iš karto reikia sumegzti 3 akis. O 3 ten sumegzti negaliu, nes turiu tik 2. Kaip toj vietoj reikės daryti - taip ir neaišku.
Bet realiai nelabai suprantu koks skirtumas nuo kur pradėti megzti. O jeigu man reikėtų pradėti megzti nuo A vietos? Ir vėl niekas nesigautų kaip ir iki šiol nesigavo? Nesuprantu kur čia šuo pakastas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2008 02 12, 22:31)
Ačiū Hologramke, dabar viskas gavosi puikiai  bigsmile.gif .  Tik pavyzdėlis pradėjo grybauti nuo 13 eilės kur iš karto reikia sumegzti 3 akis. O 3 ten sumegzti negaliu, nes turiu tik 2. Kaip toj vietoj reikės daryti - taip ir neaišku.
Bet realiai nelabai suprantu koks skirtumas nuo kur pradėti megzti. O jeigu man reikėtų pradėti megzti nuo A vietos? Ir vėl niekas nesigautų kaip ir iki šiol nesigavo? Nesuprantu kur čia šuo pakastas...  g.gif

Smagu, kad gavosi 4u.gif jau anksciau rasiau, kad 13 ir 15 eilej pradzioj ir pabaigoj sumegzk ne tris , o dvi akis (ten kur B raide pazymetos). Galima megzt ir nuo A, tik man sunkiau buvo paaiskint. Rytoj galesiu atsiust pabraizius schemute kaip megzti pvz nuo A, jei atsiusi savo el.pasta i az, nes nemoku ikelt paveiksliuku i foruma ax.gif blush2.gif Gal ir suni iskastum lotuliukas.gif
Atsakyti