Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 01, 12:23)

Beveik nuo kėdės nukritau pamačius tokį grožį bigsmile.gif Lusasita, meztukas gal pačios megztas?
Atsakyti
Padekit issiftruot sita grozi 4u.gif
Kaip suprantu, tai burbuliukai yra uzmetimai, tie pasvire bruksniukai - gerosios akys, trikampiukai - akiu sumezgimai. O kas yra tie mazi raudoni taskiukai?? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(white:) @ 2008 02 05, 19:10)
Padekit issiftruot sita grozi  4u.gif
Kaip suprantu, tai burbuliukai yra uzmetimai, tie pasvire bruksniukai - gerosios akys, trikampiukai - akiu sumezgimai. O kas yra tie mazi raudoni taskiukai??  doh.gif

išvirkščios akys
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 05, 16:04)
Beveik nuo kėdės nukritau pamačius tokį grožį  bigsmile.gif  Lusasita, meztukas gal pačios megztas?


net rastelio pavyzdelio neissimezgiau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 05, 19:01)
net rastelio pavyzdelio neissimezgiau  blush2.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
o suimama po dvi akis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2008 02 05, 19:27)
o suimama po dvi akis?  blush2.gif


user posted image

aga, po dvi, vienoj pusej is galo kabinant, kitoj pusej is sono mirksiukas.gif


tik sitam rastelyje veiksmas visas ( suemimai, uzdejimai) vyksta tiek geroj, tiek isvirscioj pusej, tai man tas nepatiko, ir pavyzduko net nemezgiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 05, 20:38)
user posted image

aga, po dvi, vienoj pusej is galo kabinant, kitoj pusej is sono  mirksiukas.gif
tik sitam rastelyje veiksmas visas ( suemimai, uzdejimai) vyksta tiek geroj, tiek isvirscioj pusej, tai man tas nepatiko, ir pavyzduko net nemezgiau  blush2.gif

Man irgi nepatinka raštai iš abiejų pusių mezgami. doh.gif Bet kartais laaaaabai faini raščiukai būna, tai mezgu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 05, 19:38)
tik sitam rastelyje veiksmas visas ( suemimai, uzdejimai) vyksta tiek geroj, tiek isvirscioj pusej, tai man tas nepatiko, ir pavyzduko net nemezgiau  blush2.gif

man irgi tokie raštai ne prie "dūšios" drinks_cheers.gif
Atsakyti
dziaugiuosi kaip tikra lietuve, kad ne as viena tokia tingine blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 05, 20:38)
user posted image

aga, po dvi, vienoj pusej is galo kabinant, kitoj pusej is sono  mirksiukas.gif
tik sitam rastelyje veiksmas visas ( suemimai, uzdejimai) vyksta tiek geroj, tiek isvirscioj pusej, tai man tas nepatiko, ir pavyzduko net nemezgiau  blush2.gif

4u.gif ačiū, nes vakar vargau vargau, bet iki galo dar neįkandau, bet nepasiduosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 05, 22:15)
dziaugiuosi kaip tikra lietuve, kad ne as viena tokia tingine  blush2.gif  lotuliukas.gif


Tu tingine:)??? Kažkaip paspaudžiau nuoroda į tavo albumą.Tikrai tau sakau iš visos visos širdies, aš pasikėliau nuotaiką visai dienai. Man buvo taip gražu, nu taip gražu,jaučiausi, kaip po gero madų demonstravimo:) Tu tikra šaunuolė, tavo darbai toookieee, kokie man ir yra gražūs, paprasti ,šarmingi su cinkeliu.Siūlai puošnūs, alpstu dėl mocheros.Rankovės įstatytos tobulai, kaklo apdaila trūksta žodžių. Aš sužavėta:)
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 06, 10:21)
Tu tingine:)??? Kažkaip paspaudžiau nuoroda į tavo albumą.Tikrai tau sakau iš visos visos širdies, aš pasikėliau nuotaiką visai dienai. Man buvo taip gražu, nu taip gražu,jaučiausi, kaip po gero madų demonstravimo:) Tu tikra šaunuolė, tavo darbai toookieee, kokie man ir yra gražūs, paprasti ,šarmingi su cinkeliu.Siūlai puošnūs, alpstu dėl mocheros.Rankovės įstatytos tobulai, kaklo apdaila trūksta žodžių. Aš sužavėta:)



Pažiūrėjau jau du kartus, pirmą kartą godžiai, kaip alkana, antrą kartą lėčiau, bet jausmas žavesio neblėsta:) 4u.gif
Atsakyti