Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(hakura @ 2008 01 27, 23:14)
Sveikutes, kazkur maciau, bet neissaugojau  ax.gif paaiskinimus, kaip ismegzti is vienos akies penkias. Gal kas zinot kur rasti, busiu labai dekinga  4u.gif

Labuka, as daryciau taip: ismezgi ta aki, po dedi uzmetima, vel ismezgi ta pacia aki, vel uzmetimas ir t.t. Taip is vienos akies galima ismegzti 3, 5, 7 ir t.t. akis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 01 27, 23:14)
Sveikutes, kazkur maciau, bet neissaugojau  ax.gif paaiskinimus, kaip ismegzti is vienos akies penkias. Gal kas zinot kur rasti, busiu labai dekinga  4u.gif

aš irgi kažkurią dieną galvojau kaip čia teisingai padaryt, kad nesigautų nesamonė. ir radau, reikia tą pačia vieną akį išmegzti tuos 5 kartus, tik vieną akį (išmezgamą, čia iš tų penkių) megzti kaip gerą, kitą kaip išvirkščią... tikiuosi per daug nesumaliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2008 01 28, 11:21)
aš irgi kažkurią dieną galvojau kaip čia teisingai padaryt, kad nesigautų nesamonė. ir radau, reikia tą pačia vieną akį išmegzti tuos 5 kartus, tik vieną akį (išmezgamą, čia iš tų penkių) megzti kaip gerą, kitą kaip išvirkščią... tikiuosi per daug nesumaliau smile.gif

yzzy, nežinau, nežinau ar čia tikrai taip ... g.gif Manau teisingai rašo white:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 28 sausio 2008 - 10:38
QUOTE(neringata @ 2008 01 28, 11:37)
yzzy, nežinau, nežinau ar čia tikrai taip ... g.gif Manau teisingai rašo white:)

Aš tokią schemą turiu
http://public.fotki....i/64435332.html
Atsakyti
QUOTE(white:) @ 2008 01 27, 23:34)
Labuka, as daryciau taip: ismezgi ta aki, po dedi uzmetima, vel ismezgi ta pacia aki, vel uzmetimas ir t.t. Taip is vienos akies galima ismegzti 3, 5, 7 ir t.t. akis  ax.gif



as irgi taip darau drinks_cheers.gif
tu penkiu sumezgamuju nenuimt nuo virbalo kol visas 5 nepadarysi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 28 sausio 2008 - 11:51
Pas rusaites radau tokį albumėlį, kaip megzti įvairius lapelius, gėlytes ir t.t. Gal visos mokate, bet kartais schemutės praverčia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 29 sausio 2008 - 08:56
Atsiprašau, pasitaisau. Kažkodėl neįdėjo nuorodos, nepatikrinau:
http://picasaweb.goo...edEmbelishments
Atsakyti
Kiauraraštis
Atsakyti
user posted image
mergaites,gal galit padet ka reiskia / zenkliukas?
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 01 29, 22:18)
user posted image
mergaites,gal galit padet ka reiskia / zenkliukas?

user posted image
Čia tokie pavyzdžiai yra kiniečių. Bet mezgant pagal jų schemas, tai dažnai nesąmonė gaunasi. Gal patį pavyzdį rašto įdėk. Tai lyg reikštų, kad iš vienos išmegzti dvi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 29 sausio 2008 - 22:16
QUOTE(erosi @ 2008 01 29, 21:18)
user posted image
mergaites,gal galit padet ka reiskia / zenkliukas?



cia tipo, kai viduryje tris sumezgi, tai tos gerosios akys ir pasvirsta, tai ir gaunasi ///\\\, paprastos gerosios akys ( mano manymu), nelabai as schemutes skaitau, dazniau interpretuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 29, 23:58)
cia tipo, kai viduryje tris sumezgi, tai tos gerosios akys ir pasvirsta, tai ir gaunasi ///\\\, paprastos gerosios akys ( mano manymu), nelabai as schemutes skaitau, dazniau interpretuoju  blush2.gif

Aš irgi taip sakyčiau, nes, kaip rašiau, kiniečių scemos, tai nors nusišauk. g.gif
Atsakyti