Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta mano akimis

Labai grazus reportazas, nuotraukos pasakiskos wub.gif
Ir mes sia vasara pirma karta vyksime i Kreta, is karto po vestuviu wub.gif Bet va cia perskaiciau, kad labaiu rekomenduojat Retymna, Chania, o mes dar visko neperskaite uzsisakem viesbuti Cactus Royal SPA & Resort Heraklione, Stalidos kurorte, tai dabar galvoju ar nepaskubejom unsure.gif Na, bet tikiuosi, kad labai nenusivilsim ir viskas bus gerai... O sakykit kodel butent cia nerekomenduojat rinktis viesbucio?
Atsakyti
sveikos, planuojam vykti į Kretą rugsėjo mėnesį, gal žinote koks oras tokiu metų laiku? galvojam nuo rugsėjo 11 arba 15 d. Įdomus dalykas, kad kainos skiriasi beveik 1000 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2011 02 13, 15:07)
Labai grazus reportazas, nuotraukos pasakiskos  wub.gif 
Ir mes sia vasara pirma karta vyksime i Kreta, is karto po vestuviu  wub.gif Bet va cia perskaiciau, kad labaiu rekomenduojat Retymna, Chania, o mes dar visko neperskaite uzsisakem viesbuti Cactus Royal SPA & Resort  Heraklione, Stalidos kurorte, tai dabar galvoju ar nepaskubejom  unsure.gif  Na, bet tikiuosi, kad labai nenusivilsim ir viskas bus gerai... O sakykit kodel butent cia nerekomenduojat rinktis viesbucio?

Na tiesiog labai turistine vieta, nepatinka man smile.gif Bet jei nuomosites masiniuka, jokiu problemu - beveik per Kretos viduriuka thumbup.gif


QUOTE(GudriLapė @ 2011 03 31, 15:59)
sveikos, planuojam vykti į Kretą rugsėjo mėnesį, gal žinote koks oras tokiu metų laiku? galvojam nuo rugsėjo 11 arba 15 d. Įdomus dalykas, kad kainos skiriasi beveik 1000 lt g.gif

Oras geras ax.gif As pirma karta vaziavau rugsejo gale ir karscio pakako smile.gif
Atsakyti
Sužavėjo mane Jūsų foto įspūdžiai. wub.gif

Net negalvojau apie Chrissi salą, bet iš nuotraukų užsinorėjau į ją wub.gif

Is kurios vietos Ierapetroje plukdo į Chrissi? Ar kasdien? Kuriuo laiku? Kur yra perkami bilietai?
Atsakyti
QUOTE(Andraja @ 2011 04 26, 09:29)
Sužavėjo mane Jūsų foto įspūdžiai. wub.gif

Net negalvojau apie Chrissi salą, bet iš nuotraukų užsinorėjau į ją wub.gif

Is kurios vietos Ierapetroje plukdo į Chrissi? Ar kasdien? Kuriuo laiku? Kur yra perkami bilietai?



Plukdo is uosto, jei paklausit, tikrai parodys zmones kur jis. Kasdien smile.gif

http://www.chrissiis...tting_here.html

http://www.chrissi-i...ferries_en.html

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 02 gegužės 2011 - 13:26
Shalimar, Jus turbut profesionali fotografe ir turite tikrai gera fotoaparata smile.gif Jusu nuotraukos tiesiog fantastiskos! thumbup.gif Praktiskai is visu galima darytis plakatus ir kabintis ant sienu smile.gif
Atsakyti
Pritariu visoms čia pasisakiusioms reportažas ir nuotraukos super smile.gif
Atsakyti
Labas, Shalimar,

Mes taip pat su vaikuciais ruosiames geguzes gale keliauti i Kreta. Kokias ekskursijas, ar vietas galetume aplankyti su vaikais. Sunus, kaip ir jusu...2010 gimimo, balandukas;)
dukra 8-iu. 4u.gif
Atsakyti
sveikos.Mergaites o birzelio pradzioi kosk mazdaug oras Kretoje? Nupirkom kelione,galvoju,kanebus matyt saltoka...
Atsakyti
Buvom spalio pradzioje tai temperatura +30, o vanduo kaip arbata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2013 02 04, 12:56)
sveikos.Mergaites o birzelio pradzioi kosk mazdaug oras Kretoje? Nupirkom kelione,galvoju,kanebus matyt saltoka...

Esu vaziavus i Kreta geguzes pabaigoj, isvykom jau birzelio pradzios is ten, buvo karsta, kasdien karsciau.
Atsakyti
Sveikos keliautojos, gal kuri pasidalintu info apie viesbucius Chanios regione. turiu dideli galvos skausma? doh.gif
Atsakyti