Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta mano akimis

wow..kaip smagu.Linkiu sekmes ir geru ispudziu! Prasom issamiai istirineti Graikija su visomis salomis ir patarti mums kur vaziuoti.Iki pavasario yra laiko,negirdetos salos netinka,nes agenturos ten neveza. O su seima ir mazais vaikais geriausia vaziuoti ant gatavo 4u.gif t.y. per agenturas,nors ir labai jau turistu nutryptais takais biggrin.gif
Atsakyti
Sis viesbutis daugiau nebebus siulomas. Ji nupirko new_russian.gif rusai gun_bandana.gif gun_smilie.gif .

12 komentaras.

http://www.novaturas...p...c&start=105
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2006 06 02, 14:46)

Shalimar, as irgi mastau ten vaziuot, bet mane stabdo tai, kad pvz. turkija, tunisas turi savo paslaptinguma, egzotika, o graikija atrodo paprasta euro salis , tik kad grazi? ar as klystu?

na cia kaip kam turbut mirksiukas.gif as jokios egzotikos ar paslapties Turkijoj ar Tunise nematau schmoll.gif Turkija pigi ir silta, geras kainos-paslaugu santykis, o egzotikos man ten 0 blush2.gif cia nenoriu izeist tu, kas ja dievina, bet as tose salyse nieko super nerandu, nebent nori tik papludimio ir smelio atostogu ir tuo apsiriboji
o GR as dievinu wub.gif lekciau kas menesi, jei galeciau blush2.gif wub.gif mane ten viskas traukia: ju muzika, ju charakteris, ju istorija, ju maistas, ju savotiskas gyvenimo budas wub.gif
Atsakyti
Jooo Graikija ta šalis kur matyt turėjau gimti, daug kart ten buvau, bet pirmą kart neužilgo su vyru važiuosiu noriu jam rojų žemėje parodyt SANTORINI.
Kas liečia agentūras jos niekam nereikalingos,jos jiems reikalingos pinigėliams iš mūsų užsidirbt,niekad niekur neažiavau su agentūra. Kelionę pati organizuojuos.
Beja ką siūlo agentūros dar ne pats geriausias variantas, apgyvendina kaime ir sėdėk ten. O pats sau susiorganizuoji kaip nori.

Kaip pavydžiu Shalimar ,kad dabar gyveni Graikijoj.Baltai pavydžiu.
reiktų fanklubą Graikijos atsidaryt jei tokio dar nėra.
Aš ir kalbą pramokusi esu neblogai.
4u.gif Keliaukim mergytės
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 28, 12:17)
Kaip kalbą išmokai, Liudoski? ax.gif
Aš bandau savarankiškai tobulint jau turimas žinias, bet oi kaip nelengva savarankiškai... doh.gif


Kai dirbau kruiziniam laive daug teko bendraut įvairiom kalbom, graikų tame tarpe, paskui muziką klausiau,daug žodžių įsiminiau klausinėdavau ką reiškia,prisipirkau knygų,mokiausi,skaičiau nemažai,geriausia vietoje graikijoj kai esi viskas įsimena,kai kasdien kalbi,atostogavau draugų šeimoj,teko kalbėt,taip ir pramokau,žinoma tobulintis daug reikia,bet kiek man reikia keliaujant moku.
Kažkaip lengva kalba man pasirodė, raidės su rusų panašios.
Tik kad mokomosios knygutės kurias nusipirkau rusiškos yra,lituviškų nedaug tėr. schmoll.gif

Bet fainai ane taip tobulintis thumbup.gif Lydausi kada gi pagaliau ateis ta diena kai išvyksim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2008 05 28, 12:09)

Kaip pavydžiu Shalimar ,kad dabar gyveni Graikijoj.Baltai pavydžiu.
reiktų fanklubą Graikijos atsidaryt jei tokio dar nėra.


Na koks jau ten pavydas smile.gif Gyvenant cia akis ipranta prie graikisku vaizdu, tai ir foto vis maziau...
Bet visgi tesiam biggrin.gif Atgal i Kreta cool.gif

Sostine Iraklio, didziausias Kretos miestas ir uostas. Venecijos uostas

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Liutu aikste

user posted image

Savivaldybe

user posted image

Sargai biggrin.gif

user posted image

user posted image

Isproteje graikai, sokinejantys nuo uolos virsunes blink.gif Ir uola nera statmena, ir vejas yra, ir nera taip jau gilu...

user posted image

user posted image

Papildyta:
Apsilankymas Hera Village viesbutyje, pries nugriovima, gaila, taip grazu..

user posted image

user posted image

user posted image

Nezinau kas per gele, bet jau kvepia fantastiskai wub.gif

user posted image

Tradicine senovine kirpykla vyrams Kretos kaimelyje

user posted image
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 06 10, 14:58)
Shalimar - nuotraukos -  tiesiog per mažai pasakyta - "super" !!! Jos nerealios, meniški vaizdai, gražiai pateiktos... tiesiog žiūrėjau, atgijo prisiminimai ... Ačiū  4u.gif

Aciu labai wub.gif

Truputis jurinio pasaulio - is Kretos akvariumo

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

turbut per daug tu zuvu pridejau, sorry doh.gif
Atsakyti
Dideles storos graikiskos vestuves Kretos kaime biggrin.gif
Cia tik LABAI MAZA dalis stalu...Visas vaizdas tilptu i kadra tik is lektuvo lotuliukas.gif Isivaizduokit zmoniu mase doh.gif

user posted image

Sokiai ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kabutes @ 2008 06 12, 08:17)
Shalimar-kad turi talentą fotografijai-faktas.Labai gražiai pateikei pasakojimą.Aš deja niekur toliau Latvijos neesu nuvykus,tai nors paskaitinėju tokius gražius fotoreportažus ir pasidžiaugiu su žmonėm,kurie turi galimybes keliauti  4u.gif


Manau, kad visi turi galimybes keliauti smile.gif Mano mama irgi visa laika tik Lietuvoj buvo, tipo brangu, nera su kuo, kaip as cia...Kol viena karta nenupirkau bilietu pries viena diena i Maljorka, sokas buvo, kalbet miegot negalejo biggrin.gif , bet isvykom. Nuo tada nei vienu metu nebegali praleisti be kelioniu, visai isprotejo doh.gif

QUOTE(Nainai @ 2008 06 13, 14:03)
NA ZYVYTES tai kaip Egipte, o tas zuvis juroje fotografavote, ar kaip? nelabai supratau, kaip is atvirutes g.gif

Ne, cia Kretos akvariumas, alia juru muziejus 4u.gif
http://www.aquaworld-crete.com/
Tik fotografuoti labai sunku, blico naudoti negalima, vanduo banguoja, tamsu doh.gif
Duoda audio gidus ivairiom kalbom, idomu pasiklausyt ir pasigrozet ax.gif
Atsakyti
Ar teisingai supratau, kad Hera Vilage viesbuti nugriove? cry.gif O kas vietoj jo dabar? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 06 21, 14:06)
Ar teisingai supratau, kad Hera Vilage viesbuti nugriove?  cry.gif  O kas vietoj jo dabar?  verysad.gif

Dar nenugriovė, dar tebestovi, bet kiek supratau, turistų jau nepriima, nors neesu užtikrinta... g.gif mašinų prie jo buvo nemažai... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 06 21, 13:06)
Ar teisingai supratau, kad Hera Vilage viesbuti nugriove?  cry.gif  O kas vietoj jo dabar?  verysad.gif

Viesbutyje dabar gyvena griovejai rusai biggrin.gif Pasiruosimai baigesi, prasideda griovimas, o vietoj jo bus baisiai prabangus viesbutis cool.gif
Atsakyti