Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

Labai nemėgstu krūvos blizgučių. Tai vienais metais kankorėžių daug prisirinkau, baltai nudažiau ir vien jais eglę puošėm. Buvo super paprasta, bet labai gražiai atrodė. Kelis metus vien jais ir puo0šėm. Dabar dažai jau nubyrėjo, teks šiais metais kažką naujo galvot g.gif
Atsakyti
Pernai puošėm raudonu kaspinu perrištom barankytėm. ne naujiena, bet jau man kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
Ar daro kur tokius dalykelius? taprasme kad galetu ikelt savo norima foto?
user posted image
Atsakyti
Man tai čia į fotošopą panašu.. ax.gif
Atsakyti
Ir dar pagalvojau kad vietoj tų įprastų burbulų,galima prisirinkti kankorėžių daug.Pvz nuo eglių,nes jie tokie ilgi ir gražūs, ax.gif ir nudažyti juos įvairiomis spalvomis,nupurkšti auksu ar sidabru,ir su kaspinėliais prikabinti ant eglutės šakų. Ir originalu ir pigu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialia26 @ 2007 12 05, 12:11)
Ir dar pagalvojau kad vietoj tų įprastų burbulų,galima prisirinkti kankorėžių daug.Pvz nuo eglių,nes jie tokie ilgi ir gražūs, ax.gif ir nudažyti juos įvairiomis spalvomis,nupurkšti auksu ar sidabru,ir su kaspinėliais  prikabinti ant eglutės šakų. Ir originalu ir pigu  mirksiukas.gif

grazu butu...kaip tik turiu kankoreziu...gal kas daret ir galite parodyti rezultata biggrin.gif
Atsakyti
Tik ka is Magnus grizau,pirkau daug mazu pliusiniu zaisliuku.Sniego seniu,pingvinu,kaledu seniu.Prikabinsiu su saldainiais dideliais ir bus super.Vis kitaip nei visada.Nes dvieju spalvu bumbulai jau pabode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 12 05, 16:58)
grazu butu...kaip tik turiu kankoreziu...gal kas daret ir galite parodyti rezultata biggrin.gif

Jau minėjau šioj temoj, kad aš dariau, ale rezultato nuotraukose neišsaugojau blush2.gif Dažiau tik baltais dažais (kad atrodytų kaip apsnigti). Vienus puošėm raudonais kaspinėliais, kitus šiaip ant siūlio kabinom. Du metus taip pat puošėm thumbup.gif man patiko dėl to, kad paprasta ir gražu. Nes nemėgstu visokių blizgučių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chansse @ 2007 12 04, 18:22)
Ar daro kur tokius dalykelius? taprasme kad galetu ikelt savo norima foto?
http://cache.gifts.c...3HS28GZGY_L.jpg


kazka anasas maciau rodiklis.lt tk ten pasiknisti reikia... nes jie viso tiek turi doh.gif
Atsakyti

Artėja žiema, ir kas nori originalių žaisliukų ir daron patys- pradeda jau dabar. Aš dabar dirbu dviejuose darbuose, ir abu virtualūs, su kompu- tai siaubas, kaip mane tas sėdėjimas slegia- norisi pertraukas daryti kokias- o per jas - ką malonaus- tai galvoju per pertraukas pradėti ruoštis kalėdoms, gaminti žaisliukus, puošmenas.

Mano idėjos tokios:

Mediniai angeliukai (plokšti)- pačios išpiešti, nudekoruoti- medines formeles pirkau pas vieną forumietę.

Labai noriu pasidaryti žaisliukų iš šieno
Pupelių/žirnių/kavos pupelių/piprų
Įvairių džiovintų lapų
sintepono

Visi aukščiau minėti daromi taip- išsikerpama iš kartono žvaigždė, mėnuliukas, širdelė ar dar kas nors- iš abiejų pusių kartoninis pagrindas aplipinamas sumankytu popieriumi arba šienu ir apvyniojamas siųlu, kad gautųsi tūrinis, storas žaislas- kuris paskui gali būti apklijuojamas pupelėmis, riešutais, kelių spalvų pupelės ir žirniai , moliųgų sėklytės ir pan. labai įspūdingai atrodo, išdėlioti raštais, galima apklijuoti džiovintais ar glicerinuotais lapais, ar kitomis flor. medžiagomis kosmetniais diskeliais- viskas apsukama blizgia dekoratyvia vielute, galima pamėtyti blizgančių karoliukų ar uogyčių ant viršaus.

Taip pat galima apipavidalinti grietinės ar jogurto indelį, ir gausis varpelis labai neblogas, arba kubinę dėžutę- gausis dovanėlės imitacija.

Grietinės ar jogurto indelį galima aptraukti sinteponu ir aprišti bligiom šakelėm iš floristikos prekių- atrodo kaip veltas iš vilnos:ax:

Dar , man labai patiko didelėm baronkom puošti eglę- jos sudžiūvo, ir net kelis metus naudojau tas pačias bigsmile.gif

Dar labai svajoju meduoliais ar bandelinėm keptom žvaigždėm papuošti bigsmile.gif - bet mano eglė gigantiška, trimetrinė- tai jai reiktų labai daug prikepti- todėl jei jau kepti- tai tokius, kad būtų ne vieniems metams- su kokiu laku nupurkšti, ar kuo, kad patvarūs būtų- nes kai tiek darbo įdėta bus- tai paskui gi nemesi.

O šiaip pas mane problema ta, kad eglė didelė, ir kasmet norisi naujų žaislų, visiškai kitokių- o jie turi būti dideli- tai tieeeek vietos užima, kad greit reiks atskiros patalpos, jei dar naujų darysiuosi blink.gif blink.gif -kol kas balkone jie blink.gif Nu bet ranka nekyla kaskart kabinti tų pačių kaip anais metais, ir gaunasikaip žaisliukų pirkimo manija- o dar kai jie dideli- tai ir pinigų ir vietos reikia daug- velnias, reik susivaldyti kaip nors lotuliukas.gif




Atsakyti
Nu buvau įmetusi nevisai į tą temą, tai pasitaisau (nepamenu ar buvo jau kas įdėjęs- turbūt kad buvo, bet kai tiek puslapių- neprošal prisiminti):



user posted image
user posted image



Esu mačiusi ir iš popieriaus ir iš augalų lapų kažką panašaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 06 lapkričio 2009 - 15:02
Na o aš šiais metais džiovinsiu aplesinus, rinksiu kankorėžius, kepsiu sausainiukus ir pan. ax.gif Na ir žinoma vėliau visa tai sukabinsiu ant eglutės newyear.gif Šiemet noriu tokios perkrautos eglutės,kad visko daug ir gražiai būtų 000059.gif tačiau kabinsiu tik raudonus ir sidabrinius burbulus, o visa kita mirgės įvairiom spalvom wink_3.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 05 spalio 2008 - 15:52