Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(lorelei215 @ 2007 11 20, 16:04)
Aha, o tai aš kai nusipirkau auksinį ikiuke už 5Lt doh.gif Na, blizgesį tai jie duoda, bet vientisos spalvos kažkodėl ne g.gif  Jei kas nori pasižaisti, galiu padovanoti mirksiukas.gif

praeitais metais pirkau senukuose 'šviečiančius tamsoje', pirma - nešvietė, antra - katastrofiškai smirdėjo. o kaip šitie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2007 11 20, 17:35)
praeitais metais pirkau senukuose 'šviečiančius tamsoje', pirma - nešvietė, antra - katastrofiškai smirdėjo. o kaip šitie? g.gif

Na, kvapas - ne dovanėlė, bet nupurkštas šakas palaikius balkone 15 minučių prasisklaidė smile.gif Nežinau, kaip būtų, jei kokį didesnį daiktą purkšt g.gif
Atsakyti
prieš porą metų, buvo ir mane aplankiusi ta kalėdinė karštinė. Tai žaisliukus kepiau iš druskinės tešlos. Prikepiau ivairių formų, paskuipuošiau įvairiu blizgiu nagų laku ir perrišau šilkiniu bantuku. Gaila tai buvo prieš du metus, neturėjau fotiko..... schmoll.gif
O dabar ir vėl norisi kažką įpatingo sugalvoti. Patiko įdėja su veltinių rutulioukais- žmogeliukais. Buvau susidomėjusi tuo menu, tai rutuliukus daryti moku + truputi fantazijos lotuliukas.gif ir mieli žaisliukai džiugins ir mano šeimą ir svečius. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(erikanas @ 2007 11 14, 13:41)
O aš pamačiau medinukus nykštukus, ir nusprendžai pasidaryti veltus:

4u.gif


Labai mieli, sušildyti rankų šilumos, atrodo tikrai gražiau ir originaliau.
Atsakyti
mano decupažinti blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kadangi siek tiek moku apdoroti vilna (veltiniauti smile.gif ), tai siemet sugalvojau pati pasidaryti zaisliukus is vilnos, karoliuku ir siaip blizguciu smile.gif Bus originali eglute smile.gif
O paprastai kiekvienais metais zaisliuku asortimenta papildau keletu nauju zaisliuku arba kitos spalvos zaisliukais puosiu, kad nenusibostu tie patys kiekvienais metais smile.gif
Atsakyti
O gal kas matėt kur šiaudinių žasliukų - žvaigždelių ir kt. Praitais metais mačiau Tomas Philips'e, bet nenusipirkau, o šįmet nerandu blink.gif (gal ne ten ieškau)...
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2007 11 26, 19:24)
O gal kas matėt  kur šiaudinių žasliukų - žvaigždelių ir kt. Praitais metais mačiau Tomas Philips'e, bet nenusipirkau, o šįmet nerandu  blink.gif (gal ne ten ieškau)...


Yra Senukuose siaudiniu zvaigzdeliu, angeliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 11 26, 19:41)
Yra Senukuose siaudiniu zvaigzdeliu, angeliuku  4u.gif



Dar JYSK - e mačiau prie kasų dėžutėse šiaudiniu žaisliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2007 11 26, 18:24)
O gal kas matėt  kur šiaudinių žasliukų - žvaigždelių ir kt. Praitais metais mačiau Tomas Philips'e, bet nenusipirkau, o šįmet nerandu  blink.gif (gal ne ten ieškau)...

Ir šiais metais yra Tome Philips (Žirmūnuose). Aš šiandien kaip tik nusipirkau dėžutė 48vnt kainuoja 10,43 mirksiukas.gif
Atsakyti
aš šiandien šitam neatsispyriau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fliquiti: 27 lapkričio 2007 - 22:21
Man tai tie visi burbulai taip nusibodę,tai žadu šiais metais puošti kaspinėliais, kankorėžiais, elniukais, saldainiais tongue.gif ir jokių girliandų ir visokių blizgučių ax.gif Ir gal dar padarysiu keletą pilkų pelyčių arba jei tingėsiu nupirksiu parduotuvėje blush2.gif ir pakabinsiu ant eglutės vat taip
Atsakyti
Lachese, jau toks grozis, kad nera net zodziu.
Kitiems metams bandysiu irgi pasidaryti, bet nelabai tikiu, kad gausis taip garzu, ar bent artima. jau svajuju apie savo dirbtuvele tokiems darbeliams.
O siais metais mezgu mazytes raudonas rastuotas kojinytes eglei papuosti - labai pabodo man visokie standartiniai blizguciai - panorau briedziu, meduoliu ir kojiniu blush2.gif
Atsakyti