Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

O aš pamačiau medinukus nykštukus, ir nusprendžai pasidaryti veltus:

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2007 11 14, 12:41)
O aš pamačiau medinukus nykštukus, ir nusprendžai pasidaryti veltus:

4u.gif

Wau bigsmile.gif kokie grazuciai bigsmile.gif o ar sunku tokius padaryt? Kaip tu juos veli? rolleyes.gif

As maciau parduotuvej papuosta eglute ir po ja traukinukas ratu vazineja ,tai man taip grazu rolleyes.gif
Atsakyti
Padarėm su vaikais besmegenį, įdėjom į peršviečiamą platmasinę dėžutę, iš putų polistirolo sniego prigaminom. Besmegeniui įverėma pagaliuką ir jis toj dėžutėj gali sukiotis. Aš tai mini informacijos sėmiausi čia ir čia.
Atsakyti
QUOTE(Vaidaaa @ 2007 11 14, 14:43)
  Aš tai mini informacijos sėmiausi čia ir čia.

ACIU uz nuorodeles bigsmile.gif 4u.gif dabar jau aisku kaip padaryt kamuoliuka ax.gif lieka tik surast kur vilnos nusipirkt g.gif kai padarysiu...jei padarysiu hihihi.gif imesiu parodyt kokie mano nykstukai gausis mirksiukas.gif

QUOTE(erikanas @ 2007 11 14, 15:21)

Jei trūks kantrybė, o noro bus - galiu padaryti smile.gif

aciu labai uz pasiulyma 4u.gif bet,kad as ne LT ax.gif jei ten gyvenciau,butinai pasinaudociau tavo pagalba 4u.gif lieka tik paciai bandyt velti...
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2007 11 14, 13:41)
O aš pamačiau medinukus nykštukus, ir nusprendžai pasidaryti veltus:

4u.gif


Gera mintis mirksiukas.gif labai grazus ir mieli wub.gif
Dar galima nunerti snaigiu ir pakabinti ant eglutes labai graziai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 06 lapkričio 2009 - 14:45
erikanas labai grazus nykstukai wub.gif wub.gif o kur galima tokios vilnos nusipirkt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2007 11 14, 12:41)
O aš pamačiau medinukus nykštukus, ir nusprendžai pasidaryti veltus:

4u.gif

Kaip padarėt kepurytes? Aš bandau ir bandau, neišeina man.
Kai dariau varpelį išėjo nykštukas kažkoks beformis biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras 4u.gif

QUOTE(balbetka @ 2007 11 15, 18:02)
erikanas labai grazus nykstukai wub.gif  wub.gif  o kur galima tokios vilnos nusipirkt? blush2.gif


visur, kur parduoda vilna wink.gif Kaune prikau ABC siūlų parduotuvėje

QUOTE(Makarončikė @ 2007 11 15, 18:32)
Kaip padarėt kepurytes? Aš bandau ir bandau, neišeina man.
Kai dariau varpelį išėjo nykštukas kažkoks beformis biggrin.gif


Iš pradžių šlapią plokščią veltinuką - po to iškerpu formas - po to su adatėlėmis padarau kepurytę (sujungiu kraštus). Ar aiškiau? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2007 11 16, 09:25)
Iš pradžių šlapią plokščią veltinuką - po to iškerpu formas - po to su adatėlėmis padarau kepurytę (sujungiu kraštus). Ar aiškiau?  mirksiukas.gif

Ačiū, iškart aišku. Galvojau kai nors su adatėlėm darėt, nes aš neturiu kantrybės su vandeniu terliotis biggrin.gif
Vakar įkvėpta jūsų darbelio, sniego senį padariau, tiesa be akių dar biggrin.gif
Atsakyti
O kur nusipirkti dažų žaisliukams nupurkšti? norėčiau sidabrinių 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar pirkau X-club parduotuvėj, aukso spalvos purškiamus, mokėjau 15 lt už 400 ml. Na, jie šiaip skirti graffiti piešt, bet vis geriau, nei maximiniai.. smile.gif

O parduotuvė randasi Konstitucijos pr. 12 , priešais VCUP'ą.
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 11 20, 14:25)
Aš vakar pirkau X-club parduotuvėj, aukso spalvos purškiamus, mokėjau 15 lt už 400 ml. Na, jie šiaip skirti graffiti piešt, bet vis geriau, nei maximiniai.. smile.gif

Aha, o tai aš kai nusipirkau auksinį ikiuke už 5Lt doh.gif Na, blizgesį tai jie duoda, bet vientisos spalvos kažkodėl ne g.gif Jei kas nori pasižaisti, galiu padovanoti mirksiukas.gif
Atsakyti