Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(kristina-buziene @ 2007 11 10, 10:50)
Man labai patiko pliušinukai  bigsmile.gif  ir kokie nebrangūs  g.gif  thumbup.gif

O po kiek ?????
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 10, 12:07)
O po kiek ?????


eglaitė rašė,kad po 3-5 litus bigsmile.gif
Tik labai įdomu ar visose Maxsimose galima rasti?? Tarkim mažesniam miestelį ??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(erikanas @ 2007 11 10, 07:39)
O aš pati darysiu angeliukus wink.gif kaip kad pas mane paveiksliuke parodyti - iš vilnos, nedūžta ir laabai simpatiški (o ir mano mažiji, jei kokį vieną kitą nusiskins - nebaisu)  tongue.gif

erikanas bigsmile.gif tikrai labai gražiai avatare atrodo angeiukas wub.gif Aš taip sugebėčiau pati gaminti ,tai versliuką padaryčiau hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
O gal jau girdėjot, kokios šiemet žaisliukų spalvos madoj? ax.gif Kažkada buvo juoda spalva madinga biggrin.gif Man šiaip įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurala @ 2007 11 10, 12:30)
O gal jau girdėjot, kokios šiemet žaisliukų spalvos madoj?  ax.gif  Kažkada buvo juoda spalva madinga  biggrin.gif  Man šiaip įdomu  mirksiukas.gif


Pas mus airijoij pastebėjau šiemet daug mėlynos spalvos biggrin.gif
Ištikrujų čia labai didelis spalvų pasirinkimas smile.gif Ir viskas tvarkingai suskirstyta...
Tarkim raudoni žaisliukai stovi su kitomis raudonomis eglutės dekoracijomis 4u.gif Geltoni su geltonais,sidabriniai su sidabriniais..... 4u.gif

Nors aš tai nesivaikau madų schmoll.gif ,puošiu,kaip pati sugalvojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 10 lapkričio 2007 - 13:37
sweikos 4u.gif as savo eglutei zaisliukus pasidarius pati ir stai pora ideju ax.gif
1. prisirinkau konkorieziu(ar siskos jos vadinasi toki maziukai biggrin.gif ) ir jos nupurskiau sidabriniu ar auksiniu purskalu,uzklijavau visokiu spalvu karoliuku mirksiukas.gif atrodo labai super ir + neduzta thumbup.gif
2.galima pasidaryt tokius zaisliukus,jai aisku netigit nes laiko truputi atima g.gif susuku laikrascio lapa i rutuliuka,galima apsukt sienu su siulu bet cia nebutinai mirksiukas.gif ir apklijuoji tokiais suktais makaronais ir nupurski auksiniu ar sidabriniu purskalu,nu atrodo tai nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif veliau idesiu foto mirksiukas.gif

user posted image[/IMG]
Papildyta:
cia radau nuotraukyte tai ikeliu kaip su konkoreziais atrodo biggrin.gif tik biski nelabai matosi doh.gif o su makaronais idesiu veliau nes kompe nera kaip nufotkinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurala @ 2007 11 10, 14:30)
O gal jau girdėjot, kokios šiemet žaisliukų spalvos madoj?  ax.gif  Kažkada buvo juoda spalva madinga  biggrin.gif  Man šiaip įdomu  mirksiukas.gif

Praeitais metais juoda, tai siais balta biggrin.gif taip pat ir zydra, atrodo. Tuoj nuoroda idesiu galesit paskaityt.
va cia
Taigi ivairus ledo atspalviai, be to siais metais puosiant egle reikia pasirinkti kokia tema (bent taip raso) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D-liute: 10 lapkričio 2007 - 14:56
idomi ideja,tame straispnyje,kad madingiausia--NEPUOSTA,O PATI SAVAIME SVIECIANTI EGLUTE rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 10, 14:07)
O po kiek ?????

Zaisliukai dezutese, supakuoti po 2, kainavo 9.99. Raudoni meskiukai, peliukai ir briedziukai po 2.99, yra ir daugiau meskiuku po 2.99 arba brangesniu po 6.99 (pas mane paveiksliuke ju pora, kur su sirdutem ir bumbuliuku ant megztinio).
Beje, mazesnese Maximose ju tikrai turetu buti, nes as pirkau irgi ne didmiesty - Kretingoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D-liute @ 2007 11 10, 15:51)
Praeitais metais juoda, tai siais balta  biggrin.gif taip pat ir zydra, atrodo. Tuoj nuoroda idesiu galesit paskaityt.
va cia
Taigi ivairus ledo atspalviai, be to siais metais puosiant egle reikia pasirinkti kokia tema (bent taip raso) smile.gif

Na tai ką , reik į madą turbūt lygiuotis rolleyes.gif puoštis baltais, sidabriniais, auksiniais, žydrais, kvadratiniais lotuliukas.gif papuošalais... baltom gėlėm (kalijom, tulpėm, orchidėjom)...ech, kaip gražu...dega žvakės... sidabriniai įrankiai... jau nooooriu Kalėdų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 11 10, 14:36)
Ištikrujų čia labai didelis spalvų pasirinkimas  smile.gif  Ir viskas tvarkingai suskirstyta...
Tarkim raudoni žaisliukai stovi su kitomis raudonomis eglutės dekoracijomis  4u.gif  Geltoni su geltonais,sidabriniai su sidabriniais.....  4u.gif

šiandien rimi mačiau tai ir pas mus viskas taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien užsukom į tokią pardę 2woseasons .Išvertus išeitų du sezonai biggrin.gif ,(du metų laikai) ....Tai va dar jau tas antras sezonas užėjo ir viskas vien tik artėjančioms šventėms 4u.gif Šventiniai indai,atvirutės,eglutės,žaisliukai iiiir visa kita wub.gif Nuo visko net akys raibsta wacko.gif
Aini ten,aini šen ir visko nori doh.gif biggrin.gif
Tai savo žailiukų kolekciją papildžiau keliais naujais biggrin.gif Pelėdas dvi gražias nugriebiau blush-anim-cl.gif ,tokiom didelėm akim lotuliukas.gif Ir dar kelis pliušinius smile.gif

Laukiu ir nesulaukiu tų švenčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnėM @ 2007 10 07, 23:29)
Labai įdomu kokiais žaisliukais šiemet puošite eglutes  newyear.gif ...

Ar kiekvienais metais perkate naujus žaisliukus ar išlieka tradicija puošti tais pačiais ?

Gal žinote kokių nuorodų apie žaisliukus ?

Mes jau trecius metus puosime taip pat eglute. Dominuoja auksine ir vysnine spalvos + baltos snaiges.

QUOTE(kristina-buziene @ 2007 10 13, 13:55)
Man šiemet žaisliukų pirkimo manija  doh.gif  biggrin.gif  Pamatau ir negaliu ramiai praeiti  rolleyes.gif 

Jo... jau grozis wub.gif

QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 26, 11:47)
Vakar "Dorado" nusipirkau šiuos seniukus. Dar tokie patys balti angeliukai yra  biggrin.gif

wub.gif

QUOTE(eglaite2 @ 2007 11 10, 00:40)
Aciu, Sirdele, uz pamokymus 4u.gif . Va ir mano Maximiniai zaisliukai rolleyes.gif
user posted image

Maciau ir as juos maximoje pirkti... bet man atrodo jie buvo po 6 lt. smile.gif Na gal nevisi... kelis tik paziurejau.
Atsakyti