Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(*Aušrė* @ 2007 11 05, 17:06)
Ieškojau tų apvalių makaronų, neradau.... verysad.gif
Gal tu prisimeni kur pirkai ?


Ju buvo IKI, o kita syki RIMI radom... manau periodiskai buna visur -pereit per parduotuves reik, mes ir is kitokiu darem visokiausiu, nors man paciai tai sitos snaiges ant eglutes graziausiai ziurejosi ax.gif
tik nepirkit pigiu (bent 2 lt turi kainuot), nes pigus luzineja ir byra.
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2007 10 31, 10:27)

o mes zaisliukus gaminam patys blush2.gif



o kaip makaronus vieną prie kito lipinot?
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 10 21, 23:04)
Gal kuri moka gražiai megsti? Galima mielų "žaisliukų" prisigalvoti smile.gif


O čia padaryta iš atliekamų skardinių...

...dekoruota, siuvinėta...

ir dar kai kas rankų darbo... biggrin.gif




šiems metams tai neriu snaiges ir angelus, bet kitiems metams tai matyt megztinukų imsiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš kažkodėl šiemet užsinorėjau tų sovietinių, spalvotų, įvairių formų žaisliukų. Kur būdavo gyvūnai, saldainiai... Šiaip mėgstu suderintas spalvas, bet šįmet spalvotos eglutės labai akį traukia bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
biggrin.gif Mūsų eglutė bus nėriniuota mirksiukas.gif neriu snaiges...
Atsakyti
Siandien Maximoj nusipirkau superiniu zaisliuku ir labai pigiu - po 3-5 litus. Nufotkinau, bet nemoku imesti verysad.gif doh.gif Gal kas mane pamokintu, tada galetume kartu pasidziaugti 4u.gif .
Atsakyti
po gan ilgo laiko,tik siemet pirkome zaisliukus eglutei,kurios beje dar irgi neturim.Zadu kasmet vis nauju nupirkt po truputi,kad veliau jei visad butu naudojami mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, Sirdele, uz pamokymus 4u.gif . Va ir mano Maximiniai zaisliukai rolleyes.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 10 lapkričio 2007 - 00:44
O aš pati darysiu angeliukus wink.gif kaip kad pas mane paveiksliuke parodyti - iš vilnos, nedūžta ir laabai simpatiški (o ir mano mažiji, jei kokį vieną kitą nusiskins - nebaisu) tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(raimyte @ 2007 11 08, 12:07)
o kaip makaronus vieną prie kito lipinot?

su lipalu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(arabeska @ 2007 11 09, 09:45)
biggrin.gif Mūsų eglutė bus nėriniuota mirksiukas.gif neriu snaiges...


va tokiu sugebejimu tai baltu pavydu pavydziu wub.gif wub.gif imeskit nuotraukas kai jau bus eglute papuosta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erikanas @ 2007 11 10, 09:39)
O aš pati darysiu angeliukus wink.gif kaip kad pas mane paveiksliuke parodyti - iš vilnos, nedūžta ir laabai simpatiški (o ir mano mažiji, jei kokį vieną kitą nusiskins - nebaisu)  tongue.gif


va,va ir as tokia minti audziau - bet i velimo kursus niekaip neistaikau isirasyt, taip ir uzstrigau veltu rutuliuku stadijoj doh.gif
labai grazus jusu angeliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2007 11 09, 23:40)
Aciu, Sirdele, uz pamokymus 4u.gif . Va ir mano Maximiniai zaisliukai rolleyes.gif
user posted image

Man labai patiko pliušinukai bigsmile.gif ir kokie nebrangūs g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2007 11 10, 01:40)
Aciu, Sirdele, uz pamokymus 4u.gif . Va ir mano Maximiniai zaisliukai rolleyes.gif
user posted image


Kokie gražūs wub.gif wub.gif

Mes pernai puošėm burbulais visokių spalvų ir dydžių. Bet kažkokia labai banali išėjo. Tėtis rusy tada surado senoooviškus žaisliukus wub.gif Grybukai, laikrodukai, balerinos, žvaigždės, kačiukai.. Nu žodžiu eglė buvo pasakiškai jauki. Gaila nuotraukos neturiu. 4u.gif
Atsakyti