Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

Močiutė Eglutė thumbup.gif patink man tokie

QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 12 10, 14:40)
Kazkaip pabodo man tie zaisliukai kas metai ant Kaledines eglutes. Kur pazvelgsi visur vienoda...
Siais metais planuoju placiaskare egle papuosti dziovintu apelsinu,citrinu griezineliais,kankoreziais,cinamono lazdelemis,mano keptais meduoliais.

drinks_cheers.gif Man patinka senoviniai žaisliukai, kai pagalvoji kokios anksčiau Kalėdos būdavo...o dabar doh.gif
Gal kas dar pamena kaip žvakės buvo ant eglutės segamos bigsmile.gif

QUOTE(Ašaka @ 2011 12 10, 20:46)
drinks_cheers.gif man seniai pabodę... Namuose jau seniai kabinam rankų darbo papuošimus ir kabinam džiovintus vaisius. Bet va darbe papuošiau eglutę šiaudinukais, kankorėžiais, saldainiais, sausainiais ir džiovintomis mandarinų skiltelėmis, tai iš kelių moterų susilaukiau komentarų, kad mano eglutė "vargšiška" (nors saldainiai ir sausainiai nebuvo iš pigųjų, ir, bendrai sudėjus, kainavo brangiau, nei "maksiminiai" žaislai.

Tik neimkit galvon, aš mieliau apturėčiau tokią eglę kaip jusiškė nei kokia su maksiminiais žaislais puoštą cool.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kaip tas citrinas isdziovinti? maciau darzelio kolidoriui netgi lyg pacukruotos tokios kabejo ant egles sakeles wub.gif ar ten padruskintos smile.gif , nezinau... Gal kas zinot "receptuka" sita, pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manima @ 2011 12 13, 09:33)
Kaip tas citrinas isdziovinti? maciau darzelio kolidoriui netgi lyg pacukruotos tokios kabejo ant egles sakeles wub.gif ar ten padruskintos smile.gif , nezinau... Gal kas zinot "receptuka" sita, pasidalinkit smile.gif

supjaustai kuo ploniau,apibarstai cukrumi ir dziovini : ant radijatoriaus,vaisiu dziovykleje,orkaiteje.
Atsakyti
Eirwen, labai gražių dalykėlių užrodei, ačiū 4u.gif

Man šiemet labai į akį krito šitie va dalykiukai:

user posted image

user posted image

user posted image

Radau juos čia: etnodesign.lt
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Eirwen - laaabai gražu. Pačios darytas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 08 07, 11:36)
Eirwen - laaabai gražu. Pačios darytas?  4u.gif

Šitcs nia. Dar negaminu, ankstoka ax.gif
Atsakyti
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Štai keletas idėjų, gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Šits koks fains bigsmile.gif
Atsakyti
Tik įdomu kaip jį padaryti? g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ech,paskaitinejus cia taip jauku ir silta pasidaro,jau ir as pradedu uzsikresti sventine dvasia,nors dar tik rugsejis,bet nieko nepadarysi,taip gera
laukti Kaledu santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magaleja: 16 rugsėjo 2012 - 16:47