Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 12 03, 18:32)
Pirštinytės tiktų naujagimui, tik nykščio reikėtų didesnio. Šiaip telpa šokoladiniai saldainiai


biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Šaunu
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 12 03, 18:32)
Pirštinytės tiktų naujagimui, tik nykščio reikėtų didesnio. Šiaip telpa šokoladiniai saldainiai


labai labai grazu ir originalu thumbup.gif
Atsakyti
Kaip gražu tie megzti papuošimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 12 03, 15:06)
Tvarkydama nuotraukas, radau užpraeitų metų savo papuošimus (gaila, kad tik nuotraukose, realiai liko tik kelios pirštinytės/kojinytės, o dauguma iškeliavo):
Į vidų dedami saldainiai ar kokios nors mažos dovanėlės


kaip originalu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ir as keleta metu stengiuosi puosti eglute namuose daromais zaisliukais, tik gaila, neturiu foto is ankstesniu metu. Siemet sioje temoje ieskojau ideju ir viena ju pabandziau igyvendint smile.gif Rodausi rezultata smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kazkaip pabodo man tie zaisliukai kas metai ant Kaledines eglutes. Kur pazvelgsi visur vienoda...
Siais metais planuoju placiaskare egle papuosti dziovintu apelsinu,citrinu griezineliais,kankoreziais,cinamono lazdelemis,mano keptais meduoliais.
Atsakyti
QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 12 10, 15:40)
Kazkaip pabodo man tie zaisliukai kas metai ant Kaledines eglutes. Kur pazvelgsi visur vienoda...
Siais metais planuoju placiaskare egle papuosti dziovintu apelsinu,citrinu griezineliais,kankoreziais,cinamono lazdelemis,mano keptais meduoliais.

Mano planuose lygiai tokia pati mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai daug graziu ideju wub.gif
gal kas gali pamokyti kaip dekupazuoti zaisliuka?gal kokia pamokele turit?
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2009 09 14, 09:15)


Gal kas turi schemutę kaip apverti tuos burbulus karoliukais, man jie tokie nerealūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 12 10, 15:40)
Kazkaip pabodo man tie zaisliukai kas metai ant Kaledines eglutes. Kur pazvelgsi visur vienoda...
Siais metais planuoju placiaskare egle papuosti dziovintu apelsinu,citrinu griezineliais,kankoreziais,cinamono lazdelemis,mano keptais meduoliais.


drinks_cheers.gif man seniai pabodę... Namuose jau seniai kabinam rankų darbo papuošimus ir kabinam džiovintus vaisius. Bet va darbe papuošiau eglutę šiaudinukais, kankorėžiais, saldainiais, sausainiais ir džiovintomis mandarinų skiltelėmis, tai iš kelių moterų susilaukiau komentarų, kad mano eglutė "vargšiška" (nors saldainiai ir sausainiai nebuvo iš pigųjų, ir, bendrai sudėjus, kainavo brangiau, nei "maksiminiai" žaislai.

QUOTE(vilvet @ 2011 12 10, 17:05)
Labai daug graziu ideju  wub.gif
gal kas gali pamokyti kaip dekupazuoti zaisliuka?gal kokia pamokele turit?


Jokių specialių gudrybių nėra. Aš tiesiog burbulą nudažau baltais akriliniais dažais, leidžiu išdiūti, praskiestais PVA klijais (tepdama iš išorės) prilipdau norimas servetėlės detales. Lako dažniausiai nededu, dėjau tik tada, kai naudojau porcelianą imituojančias servetėles. Jei nori dekupažuoti sudėtingiau, brangiau ir "teisingai", pasieškok SM dekupažo temoje.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 12 10, 20:46)
tai iš kelių moterų susilaukiau komentarų, kad mano eglutė "vargšiška" (nors saldainiai ir sausainiai nebuvo iš pigųjų, ir, bendrai sudėjus, kainavo brangiau, nei "maksiminiai" žaislai.

nimk galvon 4u.gif Tokiu zmoniu skonis toks ir tiek smile.gif Pvz mano mama ir pasake,kad jai atrodo (na ji tik isivaizduoja ,nes as tik planus pasakojau,kaip darysiu),kad labai paprasta bus smile.gif Bet paprastume genialumas visas ir yra bigsmile.gif
Issitraukiau Kaledinius zaisliukus, keleta turesiu pakabinti ju del seimos, prisiminimai ... Bet perkrauti jais nenoriu schmoll.gif
Dabar ,kaip tik lininiu siulu aprisineju kankorezius... ehhh geras jausmas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -*Agnė*-: 10 gruodžio 2011 - 23:16
Origami gerves is silko.. wub.gif
user posted image
Saltinis (etsy.com)

Dar viena ideja darbui su vaikais:
user posted image
Atsakyti