Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(estetė @ 2010 12 08, 14:41)
Štai ir aš neseniai baigiau dekoruoti romantiškus eglutės žaisliukus "Širdelės"





labai labai grazus galima jkad ir artimui zmogui padovanot...
Atsakyti
Mūsų šiųmetės puošmenos:
user posted image
Atsakyti
ritulis2,Močiutė Eglutė ir estetė labai gražūs žaisliukai clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosebud1: 12 gruodžio 2010 - 23:20
[user posted image
Likau suzaveta tiesiog nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nuostabus angeliukai. As labai pavydziu, kas moka tokius darbelius daryt, nes mano pirstai mediniai tokiems dalykams.
Atsakyti
[font=Times]
QUOTE(ritulis2 @ 2010 12 13, 17:29)
Papildyta:
Noriu jums parodyti savo naujus angelus!!!  4u.gif
http://public.fotki....ldinis-angelas/



Gal galit pasakyt is ko darote angeliuku galvytes? 4u.gif Noriu pasidaryti angeliuku, bet niekai nesukonstruoju lygios grazios galvytes doh.gif biggrin.gif IŠANKSTO DĖKOJU :4u
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monini: 14 gruodžio 2010 - 12:15
QUOTE(monini @ 2010 12 14, 12:10)
[font=Times]
Gal galit pasakyt is ko darote angeliuku galvytes?  4u.gif  Noriu pasidaryti angeliuku, bet niekai nesukonstruoju lygios grazios galvytes doh.gif  biggrin.gif  IŠANKSTO DĖKOJU  :4u


Panašu, kad iš teniso kamuoliukų blush2.gif . Bet galiu būti ir neteisi ax.gif . Aš irgi laukiu ats., nes labai mieli angeliukai thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi įdomi angeliukų gamybos technologija - labai lauksiu atsakymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 12 05, 18:44)
wub.gif kaip gražu tie megsti žaisliukai.

Aš irgi mėgstu vienetinius žaisliukus, pati dekoruoju įvairiais būdais, mėgstu ir dovanoti, ypač tiems, kurie "viską turi". smile.gif



Atsiprasau, kad cituoju, bet nerealu. Gal seimininke siu groziu, arba kitos galetu parodyti kaip islankstyti tokias dezutes zaisliukams? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(monini @ 2010 12 14, 13:10)
[font=Times]
Gal galit pasakyt is ko darote angeliuku galvytes?  4u.gif  Noriu pasidaryti angeliuku, bet niekai nesukonstruoju lygios grazios galvytes doh.gif  biggrin.gif  IŠANKSTO DĖKOJU  :4u

Sveiki biggrin.gif
Angeliuku galvyciu as nedarau tongue.gif
Jas nusiperku TIMARI parduotuvej kuri yra PANORAMOJE!!! rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(1cesna1 @ 2010 12 14, 15:27)
Panašu, kad iš teniso kamuoliukų  blush2.gif . Bet galiu būti ir neteisi  ax.gif . Aš irgi laukiu ats., nes labai mieli angeliukai  thumbup.gif


Aciu uz ivertinima!!! blush2.gif
Angeliuku galvytes perku TIMARI parduotuveje, kuri yra PANORAMOJE rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2010 12 14, 21:11)
Atsiprasau, kad cituoju, bet nerealu. Gal seimininke siu groziu, arba kitos galetu parodyti kaip islankstyti tokias dezutes zaisliukams? blush2.gif

Aš neturiu jokų šablonų, pasiimu milimetrinio popieriaus, nusibraižau, kokio noriu dydžio, išsipiešiu ant norimo popieriaus (kartono), iškerpu, suklijuoju ir viskas. smile.gif
Yra daugybės šablonų internete, bet aš neturiu tinkamo printerio (A3), tai dirbu rankelėmis. Tikrai nieko sudėtingo. Esu išardžius keletą dėžučiu ir perpratau jų lankstymo principą. (Pamėginkit, kad ir arbatos dėžutę išsiardyti) 4u.gif

http://4volt.com/Blo...1/01/01/32.aspx
http://www.iris-fold...ojectsqbox.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 15 gruodžio 2010 - 20:24
QUOTE(ingridyte @ 2010 12 08, 18:24)
manau ir LT galima rasti... pvz kokiam Silver City ar pan.  g.gif


maciau hyper rimi siaures miestelyje tokiu rinkiniu wink.gif
Atsakyti