Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

Pradėjau gamint ir aš Kalėdinius žaisliukus, aišku, idėjas nusikopinau;D Vieną radau čia, SM, o kitą internete(; Darau angeliukus, pakabinamus ant eglutės iš makaronų biggrin.gif
Pavyzdį galite pasižiūrėti čia: http://blog.delfi.lt...rykpats/page/3/
Ten reikia truputį toliau pavažiuoti ir pamatysite rolleyes.gif .
O taip pat dariau tuos žaisliukus, kur iš vielos išlankstas pagrindas eglutės ir aplink vejama viela su karoliukais, nesugebu nuotraukos įkelt, tai nepamatysit biggrin.gif .
Atsakyti
Kas nelabai turi kantrybes ilgam krapstinejimuisi - PASIDARYK PATS du zaisliukus - burbuliukus ant eglutes! Viskas ko reikia - pakuoteje. Galima prideti ir savo fantazijos - blizguciu, juosteliu graziu,... thumbup.gif
user posted image
Sunenui bus ka veikti per sventes. mirksiukas.gif
Atsakyti
kalbant apie Kaledinius zaisliukus, uztikau labai faina web site'a :
http://www.allfreecr...tml#decorations
tikrai turetumete rasti, kas papirks jusu sirdele.
sekmes, ir graziu artejanciu svenciu smile.gif
Atsakyti
O mes su vyru šiemet nusprendėm pasipuošti eglutę "natūraliai". Nusipirkome medinių Kalėdinių žaisliukų ir kai juos gavome- tiesiog įsinešė kažkokia šiluma į namus ax.gif
net nzn, su tėvais kai švęsdavom, visada stikliniai žaisliukai buvo, su vyru irgi dar tą seną relikviją tempėm, o dabar, mediniai- kažkas naujo, bet tuo pačiu ir kažkuo, kas senoviška, kvepia. Viliojanti nostalgija ir truputis natūralumo namie smile.gif
thumbup.gif Bet kuriuo atveju- gražiai atrodo, o ir nedūžta, jei netyčia nukrenta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 19 gruodžio 2010 - 10:13
QUOTE(IndreSilence @ 2010 12 03, 09:34)
O mes su vyru šiemet nusprendėm pasipuošti eglutę "natūraliai". Nusipirkome medinių Kalėdinių žaisliukų ir kai juos gavome- tiesiog įsinešė kažkokia šiluma į namus  ax.gif
net nzn, su tėvais kai švęsdavom,  visada stikliniai žaisliukai buvo, su vyru irgi dar tą seną relikviją tempėm, o dabar, mediniai- kažkas naujo, bet tuo pačiu ir kažkuo, kas senoviška, kvepia. Viliojanti nostalgija ir truputis natūralumo namie smile.gif
thumbup.gif  Bet kuriuo atveju- gražiai atrodo, o ir nedūžta, jei netyčia nukrenta biggrin.gif

Oi o dar salia kokiu dziovintu apelsinu riekuciu.. ir manau labai silta eglute gautusi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IndreSilence @ 2010 12 03, 10:34)
O mes su vyru šiemet nusprendėm pasipuošti eglutę "natūraliai". Nusipirkome medinių Kalėdinių žaisliukų ir kai juos gavome- tiesiog įsinešė kažkokia šiluma į namus  ax.gif
net nzn, su tėvais kai švęsdavom,  visada stikliniai žaisliukai buvo, su vyru irgi dar tą seną relikviją tempėm, o dabar, mediniai- kažkas naujo, bet tuo pačiu ir kažkuo, kas senoviška, kvepia. Viliojanti nostalgija ir truputis natūralumo namie smile.gif
thumbup.gif  Bet kuriuo atveju- gražiai atrodo, o ir nedūžta, jei netyčia nukrenta biggrin.gif



Labai dailūs medinukai!

O aš šiemet noriu megztų žaislų, va tokių
[attachmentid=206722]

Ir esu pasiruošusi jų pasigaminti. Jau užsirašiau į kursus clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 19 gruodžio 2010 - 10:22
QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 02, 14:04)
Kas nelabai turi kantrybes ilgam krapstinejimuisi - PASIDARYK PATS du zaisliukus - burbuliukus ant eglutes! Viskas ko reikia - pakuoteje. Galima prideti ir savo fantazijos - blizguciu, juosteliu graziu,...  thumbup.gif
user posted image
Sunenui bus ka veikti per sventes.  mirksiukas.gif

Tikriausiai Lt tokiu dalyku nera, kazkaip neuzmaciau, bet liuks ideja thumbup.gif
Atsakyti
Man tas siulu kamuolis labai patiko. Pamaniau galima is viskokiu virvuciu ar sniureliu nereiklaingu susukti tokius kamuolius ir dar smeigtukus ideti is dantu krapstuku biggrin.gif
Atsakyti
Tiek daug būdų yra - išpiešti, klijuoti, prikimšti į vidų ko nors (pvz. sausų žolelių, karoliukų, "sniegelio"), tepti 3D pasta, naudoti trafaretus, mozaiką...

Čia keleteas idėjų:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pavyzdys kaip iš nereikalingos lemputės pasidaryti žaisliuką:

http://crafts.kaboos...lb-rudolph.html
Atsakyti
Aš jau kokius du metus norėjau išmokti pasidaryti kalėdinius burbulus - šiemet svajonė išsipildė wub.gif . Pasigražinsiu savo namučius, nustebinsiu artimuosius gražia dovanėle, o kai kas panoro ir nusipirkti jų bigsmile.gif , ar be gali būti geriau biggrin.gif Štai keletas mano grožių 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2010 12 06, 11:49)
Aš jau kokius du metus norėjau išmokti pasidaryti kalėdinius burbulus - šiemet svajonė išsipildė  wub.gif . Pasigražinsiu savo namučius, nustebinsiu artimuosius gražia dovanėle, o kai kas panoro ir nusipirkti  jų bigsmile.gif , ar be gali būti geriau  biggrin.gif Štai keletas mano grožių  4u.gif


labai grazu thumbup.gif o kaip taip graziai padarot? g.gif gal ir as noreciau pameginti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2010 12 06, 11:49)
Aš jau kokius du metus norėjau išmokti pasidaryti kalėdinius burbulus - šiemet svajonė išsipildė  wub.gif .

Koks grožis wub.gif O labai sunkiai jie darosi? blush2.gif
Atsakyti