Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

monini, tuos česnakų žiedynus moterys daugiausia džiovina sausoms puokštėms, paklausk pas pažįstamas, gal kas turės?
Atsakyti
Labukas,
Pabandžiau ir as padaryti nykštukus iš vilnos, kuriuos radau šioje temutėje. Gavosi štai kaip:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Kad nerodo visai g.gif butu labai ydomu pamatyti.
Atsakyti
As irgi nematau nykstyku blink.gif

O as pabandziau burbulus is siulu padaryti su lipalu ant balioniuku. Gavosi super thumbup.gif . Jau pakabinau ant sviestuvo wub.gif Ryt foto ikelsiu. Labiausiai patiko mano uosvenei busimai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princese_Leja: 04 gruodžio 2009 - 22:29
as tai prisirenku konkoreziu, ivairiu sakeliu ir juos apipurskiu auksiuku ar sidabriuku. o del cesnako ziedu tai labai grazu, bet galima juos pakeist tokiais augaliukais kaip kmynai ar panasiais is sketiniu seimos, kuriu pilna sudziuvusiu pievose
Atsakyti
Nu va nufotografavau savo burbulus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
gražūs burbulai.. thumbup.gif

mano eglutės žaisliukai
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2009 12 05, 17:28)
gražūs burbulai..  thumbup.gif

mano eglutės žaisliukai



Ačiū blush2.gif Taviškiai irgi labai mieli 4u.gif
Atsakyti
Princese-Leja ir pulina Labai mieli,silti ir grazus jusu papuosimai
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2009 12 05, 15:39)
Nu va nufotografavau savo burbulus  4u.gif
user posted image

Gražūs thumbup.gif
p.s. Man ir jūsų šviestuvas patiko blush2.gif

QUOTE(pulina @ 2009 12 05, 17:28)
mano eglutės žaisliukai

Jau tas sniego senis koks mielas! bigsmile.gif

O kiek laiko užtrunka tokį vieną pagaminti? Žinau kad priklauso nuo ko ir kaip, bet maždaug? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fraise @ 2009 12 05, 20:13)
O kiek laiko užtrunka tokį vieną pagaminti? Žinau kad priklauso nuo ko ir kaip, bet maždaug?  blush2.gif

na jei nieks nesutrukdo, geras pusvalandis velt.... paskui dar pasiuvinėt... per valandą manau galima apsisukt (jei vaikų nėra mažų) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2009 12 05, 21:32)
na jei nieks nesutrukdo, geras pusvalandis velt.... paskui dar pasiuvinėt... per valandą manau galima apsisukt (jei vaikų nėra mažų)  biggrin.gif

+ įgūdžių biggrin.gif
Atsakyti