Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

Toj pacioj Rimi yra mazuciu mediniu ziasliuku, siaudiniu ir siaip buna rinkinukai mazu zaisliuku ax.gif


dar viena mintis - is skaidrios standzios pleveles skaidrems iskirpti drugeliu sparnus, juos iskarpyti, kunelius padaryti is putoplasto ar plastilino, prisegti uselius is valo. viska nupurksti aerozoliu auksiniu, sidabriniu arba serksnu thumbup.gif
Atsakyti
As siems metams nupirkau mazu ir keleta dideliu
siaudiniu zvaigzdziu, blizganciu tokiu biggrin.gif
Labai liuks atrodo wub.gif
Atsakyti
Oi reikia ir man pagalbos!!!nieko originalaus nenoriu, noriu tradiciskai papuost egle, taigi ieskau raudonu burbulu(juos komponuosiu su maziukais geltonais ir dar dar siaudiniais zaisliukais) vidutinio didzio. Nu niekur nerandu:(o jau Kaledos ant nosies. Senukuose yra bet l. prastos kokybes, rimi per mazi, maxmoj is vis raudonu nera:(
Gal kas gali patart kur dar butu galima paieskot?Kad butu normelesnes kokybes, vidutinio didzio ir raudoni???
Atsakyti
4u.gif man graziausi nekasdieniniai - netradiciniai puoshimo budai...butu labai grazhu apkabinet pacios ishkeptais sausainais... thumbup.gif arba saldainais... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as kazkada eglute buvau papuosus sokoladiniais saldainiais. tokie buvo specialus tam reikalui, is Vokietijos atvezti, su auksiniais siulais kiekvienas. tai per svenciu perioda visi tie zaisliukai labai smagiai susivalge.
po to kazkada esu puosus kaspinais -- prigaminau kruva kaspinu is spalvoto plastiko juosteliu.
dar vaikystej esupuosus per dailes pamokas darytais eziukais ir kubikais.
o dabar puosiam siaudiniais zaisliukais. nors jie visai ne is Lietuvos, bet kazkokios "liaudiskos dvasios" priduoda.
ir butinai -- LEMPUTES. kad mirgsetu ir per langus matytusi lotuliukas.gif
Atsakyti
kas norite senu zaisliuku,tai vilniuje kalvariju turguje maciau,tik pasidereti vertetu,nes kainos,uz viena 5 lt praso doh.gif
Atsakyti
Labai įdomu kokiais žaisliukais šiemet puošite eglutes newyear.gif ...

Ar kiekvienais metais perkate naujus žaisliukus ar išlieka tradicija puošti tais pačiais ?

Gal žinote kokių nuorodų apie žaisliukus ?
Atsakyti
Na stengiuos išlaikyt ir senesnius,bet kasmet papildau kuo nors įdomesniu ax.gif
Atsakyti
newyear.gif puošiu saldainiais mirksiukas.gif Svarbu, kad popieriukai būtų kuo blizgesni, atrodo thumbup.gif , o po švenčių juos visus suvalgai hihihi.gif
Darbe taip pat eglutę papuošiu, tai žmonių reakcija būna gana linksma bigsmile.gif
Atsakyti
Mes kaip važiuojam į kaimą,tai dažniausiai aš puošiu eglę,o žaislai tokie senučiai,bet man labai gražu,namus apgaubia jaukumu ir šiluma,žaislai dideli,gražių formų,niekada nedapirkinėjam į kaimą naujų,tai namuose gaunasi antikvarinė eglutė thumbup.gif
Atsakyti


Aš šiemet paįvairinimui jau pradėjau pirkinėtis vienetinių žaisliukų bigsmile.gif (kur po vieną pardavinėja)... Ir labai jau laukiu nesulaukiu kada puošim eglę biggrin.gif

Kitą dieną nupaveiksluosiu kelis smile.gif ir parodysiu tongue.gif
Atsakyti
Man šiemet žaisliukų pirkimo manija doh.gif biggrin.gif Pamatau ir negaliu ramiai praeiti rolleyes.gif Jau neblogą dėžę prikaupiau hihihi.gif

Ir jums keletą parodau ax.gif

user posted image Šiuos batelius man draugė padovanojo wub.gif ,

user posted image O rogutes pati pirkausi biggrin.gif

user posted image
Gražioji balerina wub.gif Nereali wub.gif
user posted image user posted image


user posted image Šita biskį griežto veidelio biggrin.gif

user posted image

user posted image

Pradžiai užteks biggrin.gif

Būtų labai smagu jai ir jūs papikčirintut biggrin.gif kokių įdomesnių žaisliukų 4u.gif
Atsakyti