Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(Kalibra @ 2009 11 14, 16:45)
o tu juos maišai į baltus dažus, ir į guašą? ar kaip? smile.gif


Taip aš maišiau pigmentus į baltus akrilinius dažus, į baltą guašą bei bespalvį laką. Kaip pastebėjau geriau pigmentai šviečia įmaišius į laką.
Savaitgalį gaminau naują šventinę dekoraciją ir išbandžiau dar vieną pigmentą biggrin.gif tamsoje fotkinau šią dekoraciją apie 20 kartų, bet vistiek nelabai gavosi g.gif - foto neperteikia to tikrojo švytėjimo ir efekto g.gif
Beje, eglutės gamybai naudojau gipsinį bintą ir karkasą iš vielų (kad formą išgauti). Žaisliukai - floristikos elementai smile.gif

Eglutė tamsoje

user posted image

Eglutė šviesoje

user posted image

Atsakyti
Dar labai paprasta idėja: iš vielutės pasigamini norimą formą, o tada apsukti/apvynioti blizgiu siūlu/juostele ir pan. ir viskas biggrin.gif
user posted image

Dar galima paprastus žaisliukus "aprengti" įvairiom audinių- megztų, medvilninių, ažūrinių- atraižom. Ar net į nertas servetėles žaisliukus "vynioti".
Paprasta ir dailu. O svarbiausia, kad savo rankom. O jei dar su vaikais tai daroma, tai dvigubas malonumas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 16 lapkričio 2009 - 16:31
QUOTE(Kashaya @ 2009 11 16, 16:14)
Mes siusim su dukra rankomis smile.gif Išsikerpi norimą maketuką, susiūni, kamšalo į vidų ir viskas. Galima paskui dekoruoti sagom, kaspinėliais ir t.t. ir pan:) Čia jau laisvė fantazijai smile.gif
Galima iš kokių megztų nereikalingų rūbų pasigaminti, irgi man labai gražu smile.gif


Dėkui labai! Būtinai pabandysiu ir aš tokius grožius pasigaminti! wub.gif
Dar dėl to kamšalo norėjau paklaust-taiu gali būti vata, kas dar? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 17 lapkričio 2009 - 23:01
QUOTE(Cica:) @ 2009 11 16, 17:35)
Dėkui labai! Būtinai pabandysiu ir aš tokius grožius pasigaminti!  wub.gif 
Dar dėl to kamšalo norėjau paklaust-taiu gali būti vata, kas dar?  ax.gif

Audinių parduotuvėse yra toks kamšalas, kaip vata, bet ne vata. Kažkokį turi pavadinimą, nepamenu- senatvė doh.gif biggrin.gif

Oi, dar idėja, kažin kaip su įgyvendinimu, bet galima pabandyti gal. Mažiukus balioniukus "apvilkti" stipriai iškrakmolintom nertom servetėlėm, paskui balioniuką SPROGDINAM biggrin.gif ir lieka tuščiaviduris nertas žaisliukas rolleyes.gif
O gal net pačias servetėle mažutes (bobučių turguje pilna) iškrakmolinus galima būtų pakabinti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 16 lapkričio 2009 - 16:44
QUOTE(Kashaya @ 2009 11 16, 16:20)
Dar labai paprasta idėja: iš vielutės pasigamini norimą formą, o tada apsukti/apvynioti blizgiu siūlu/juostele ir pan. ir viskas biggrin.gif



As tokas zvaigzdes vakar vienoj parduotuvelej ziurinejau smile.gif Jau grooozis! Viena, berods, 10 - 12 litu kainuoja pavertus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 17 lapkričio 2009 - 23:08
Gražios žvaigždės, bet reik sugebėt taip gražiai ir lygiai išlankstyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš. @ 2009 11 16, 18:52)
Gražios žvaigždės, bet reik sugebėt taip gražiai ir lygiai išlankstyt g.gif

as pirmiausia pasidaryciau forma ir kieto popieriaus ir jau tada lanstyciau zvaigzdes
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
As vis svajoju svajoju ka pasidaryt, ir vis rankos nedaeina...
siemet bandysiu gal jau ax.gif Sakiau nusipirksciu porcelianiniu zvaigzduciu
tokiu
user posted image

ir bandysiu jas dekupazinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 11, 15:10)
O siaip prisiskaicius sios temos darysiu su cinamono lazdelem , apelsinais dziovintais, labai noreciau kokiu sausaineliu prikepti cinamoniniu wub.gif .Dabar mastau del sausaineliu g.gif - jei as pvz. noresiu grazia juostele kabinti, tai kaip skylute pasidaryti, i kuria poto kaspineli ikisti ? Kepant ? Ar as cia visai jau nusisnekejau  blush2.gif


Štai kokią idėją radau su "sausainiais"

Reikės:
4 puodelių miltų,
1 puodelio druskos,
1-1,5 puod. karšto vandens,
kalėdinių sausainių formelių,
dekoravimui - dažų, blizgučių, raištelių ir kt.

Padaryti tešlą iš miltų, druskos ir vandens. Tuomet suformuoti papuošimus su sausainių formelėm. Jei ruošiatės papuošimus kabinti - išdurkite skylutes dantų krapštuku, bet šiek tiek didesnes, nes kepant tešla plečiasi. Sudėkite papuošimus ant lėkštės ir šildykite mikrobangų krosnelėje 2-4 min., kol sukietės ir visiškai išdžius. Leiskite papuošimams atvėsti. Tuomet galite imti dažus, blizgučius ir dekoruoti pagal savo skonį ir fantaziją.
Sėkmės smile.gif

Atsakyti
Gal žinote kokių gražių darbelių iš karoliūkų... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif
Užpuolė mane irgi Kalėdine karštlige.....labai šaunių patarimu radau blush2.gif
Aš tai šiemet sumasčiau kad be eglutės dar papuošiu šakas su žaislais... Prisiskyniau beržo šakų dideliu kad būtų kuo daugiau išsišakojusios, jas nupurkšiu baltai ir pakabinsiu mažus mėlynus žaisliukus ir ant lango..liuks atrodo... wub.gif bigsmile.gif
Tik va dar niekaip nenusprendžiau kokiom spalvom puošti eglute... wub.gif

Atsakyti