Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(lita7 @ 2009 11 13, 11:16)
Aš maišau juos ir į akrilinius dažus, ir į guašą, ir į laką (vandens pagrindo), žiūrint ką dekoruoju  ax.gif


o tu juos maišai į baltus dažus, ir į guašą? ar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalibra @ 2009 11 14, 16:45)
o tu juos maišai į baltus dažus, ir į guašą? ar kaip? smile.gif



www.narvita.com čia yra nemažai info thumbup.gif
Atsakyti
Merginos - auksarenkes wub.gif , noriu jusu paklaust is ko padaryti si tie zaisliukai blush2.gif , technika kaip suprantu panasi kaip ir lempos is siulu? blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 15 lapkričio 2009 - 14:31
cia paimtas siulas pamirkytas i lipalo klijus
ir apsuktas antpripusto nedidelio baliono
kai isdziusta balionas susprogdinamas
Atsakyti
QUOTE(vilmuze1 @ 2009 11 15, 15:56)
cia paimtas siulas pamirkytas i lipalo klijus
ir apsuktas antpripusto nedidelio baliono
kai isdziusta balionas susprogdinamas

Aciu 4u.gif
Tai ta technika ir turejau omeny, tik galvojau,kad gal cia kokia vielute g.gif , esu dariusi velykoms lizda,tik is plono siulo. Atrodo biski kitaip biggrin.gif
Atsakyti
manau butu idomu jei pamaisytum stora siula su plonu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuze1 @ 2009 11 16, 10:53)
manau butu idomu jei pamaisytum stora siula su plonu ax.gif

Man dar vienas klausimas iskylo blush2.gif , o kiap isgauti taisyklinga burbulo forma? blush2.gif
Nes darant su pripustu balionu, gaunasi lyg kiausinio forma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 11 16, 12:10)
Man dar vienas klausimas iskylo  blush2.gif , o kiap isgauti taisyklinga burbulo forma?  blush2.gif
Nes darant su pripustu balionu, gaunasi lyg kiausinio forma  g.gif


Aš naudoju tuos mažus balioniukus. Pripučiu tiek kad būtų apvalus ir užrišu, kiek toliau nuo 'uodegėlės', paliekant ją ilgensė nei iprasta. Sprogdinant ir traukiant lauk balioniuką forma dar kažkiek koreguojasi, bet gaunasi gan apvalus.
Atsakyti
Labai paprastučiai ir lengvai pagaminami smile.gif
user posted image

O tokiom širdelėm mes šiemet puošim vieną iš savo eglučių smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 11 16, 12:46)
O tokiom širdelėm mes šiemet puošim vieną iš savo eglučių smile.gif

As kazka panasaus irgi siems metams nusiziurejau bigsmile.gif tik idomu kaip seksis gaminti biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 11 16, 12:46)
Labai paprastučiai ir lengvai pagaminami smile.gif

O tokiom širdelėm mes šiemet puošim vieną iš savo eglučių smile.gif




QUOTE(sticho @ 2009 11 16, 14:08)
As kazka panasaus irgi siems metams nusiziurejau  bigsmile.gif  tik idomu kaip seksis gaminti  biggrin.gif

Jetus, kokie grožiai!!! wub.gif
Čia rankomis siūta, ar ne? Gal galit pakomentuot siuvimo procesą? biggrin.gif Nusipiešėt šabloną, išsikirpot medžiagą, prikimšot vatos ir viskas? Ar gerai supratau? smile.gif Nu man laaabai patinka..Labai noriu savo rankų darbo žaisliukų smile.gif Visgi pirmos Kaledos, kaip mes su vyru savo namuose eglutę puošim wub.gif Tai nesinori kinietiškų pigių žaisliukų..Noris, kad kažkokią istoriją jie turėtų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 17 lapkričio 2009 - 22:59
QUOTE(Cica:) @ 2009 11 16, 16:57)
Jetus, kokie grožiai!!!  wub.gif 
Čia rankomis siūta, ar ne? Gal galit pakomentuot siuvimo procesą?  biggrin.gif  Nusipiešėt šabloną, išsikirpot medžiagą, prikimšot vatos ir viskas? Ar gerai supratau?  smile.gif Nu man laaabai patinka..Labai noriu savo rankų darbo žaisliukų  smile.gif  Visgi pirmos Kaledos, kaip mes su vyru savo namuose eglutę puošim  wub.gif  Tai nesinori kinietiškų pigių žaisliukų..Noris, kad kažkokią istoriją jie turėtų  rolleyes.gif

Mes siusim su dukra rankomis smile.gif Išsikerpi norimą maketuką, susiūni, kamšalo į vidų ir viskas. Galima paskui dekoruoti sagom, kaspinėliais ir t.t. ir pan:) Čia jau laisvė fantazijai smile.gif
Galima iš kokių megztų nereikalingų rūbų pasigaminti, irgi man labai gražu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 16 lapkričio 2009 - 16:18