Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(_buterfly_ @ 2009 11 11, 13:18)
as siemet dekupazuosiu zaisliukus, ju turim pilna maisa auksniu ir raudonu, tai jau nusiziurejau piesinukus- angelelius, sausainius, zvaigzdes kaledines ir pan. ir padarysiu savo grazius, orginalius zaisliukus smile.gif

Labiausiai gailiuosi, kad taip ir neismokau dekupazo iki Kaledu... Man patys graziausi dekupazuoti zaislai- tokiu graziu galima pridaryti wub.gif .Mano drauge jau pora krepsiu pridare, labai tikiuosi,kad gausiu ir as koki viena ax.gif smile.gif
O siaip prisiskaicius sios temos darysiu su cinamono lazdelem , apelsinais dziovintais, labai noreciau kokiu sausaineliu prikepti cinamoniniu wub.gif .Dabar mastau del sausaineliu g.gif - jei as pvz. noresiu grazia juostele kabinti, tai kaip skylute pasidaryti, i kuria poto kaspineli ikisti ? Kepant ? Ar as cia visai jau nusisnekejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 11 lapkričio 2009 - 13:16
O man siemet kamsciu manija wink.gif
dar kelios idejos su jais ax.gif

http://www.sterlingw...h-christmas.jpg

http://www.blisstree...ork_wreath.jpeg

http://www.craftidea..._Cork_Angel.jpg

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 11, 15:10)
Labiausiai gailiuosi, kad taip ir neismokau dekupazo iki Kaledu... Man patys graziausi dekupazuoti zaislai- tokiu graziu galima pridaryti  wub.gif .Mano drauge jau pora krepsiu pridare, labai tikiuosi,kad gausiu ir as koki viena  ax.gif  smile.gif
O siaip prisiskaicius sios temos darysiu su cinamono lazdelem , apelsinais dziovintais, labai noreciau kokiu sausaineliu prikepti cinamoniniu wub.gif .Dabar mastau del sausaineliu g.gif - jei as pvz. noresiu grazia juostele kabinti, tai kaip skylute pasidaryti, i kuria poto kaspineli ikisti ? Kepant ? Ar as cia visai jau nusisnekejau  blush2.gif


dekupazas nera sudetingas dalykas, todel dar turi nemazai laiko ismokti smile.gif o del skyluciu tai kepant padaryk, kai jau suformuosi is teslos forma tai su kokiu siaudeliu ir isdurk skylute, iskeps ir ji paliks tokia liux pakabinimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2009 11 11, 15:22)
dekupazas nera sudetingas dalykas, todel dar turi nemazai laiko ismokti smile.gif  o del skyluciu tai kepant padaryk, kai jau suformuosi is teslos forma tai su kokiu siaudeliu ir isdurk skylute, iskeps ir ji paliks tokia liux pakabinimui smile.gif

Bet jei as padarysiu skylute ant zalios teslos, tai idejus i orkaite ji gi uzsitrauks kepant ar ne? Ar palikti tiesiog kazkoki siaudeli viduje kepant? Nu ot neturiu supracio! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 11, 15:57)
Bet jei as padarysiu skylute ant zalios teslos, tai idejus i orkaite ji gi uzsitrauks kepant ar ne? Ar palikti tiesiog kazkoki siaudeli viduje kepant? Nu ot neturiu supracio!  doh.gif



Reiktų didesnę skylutę daryti, tai visiškai neužsitrauks smile.gif
Atsakyti
skylutę aš dariau žalioje tešloje, sausainėliai pas mane truputį kilo, bet skylutė liko ir gražiai kampuotu krašteliu įkišau.
Atsakyti
Aš jau irgi ruošiu šventines dekoracijas: turiu pasigaminusi ir žaisliukų eglutei (dekupažo pagalba), ir atvirukų, ir kitos šventinės atributikos smile.gif šiemet atradau naujovę - šviečiančius tamsoje pigmentus - iš kurių galima pasigaminti ir šviečiančių dažų, ir lako thumbup.gif

Tamsoje
user posted image

Šviesoje
user posted image

Daugiau mano šviečiančių darbelių:

http://public.fotki.com/lita7/
Atsakyti
[quote=lita7,2009 11 13, 10:46]
Aš jau irgi ruošiu šventines dekoracijas: turiu pasigaminusi ir žaisliukų eglutei (dekupažo pagalba), ir atvirukų, ir kitos šventinės atributikos smile.gif šiemet atradau naujovę - šviečiančius tamsoje pigmentus - iš kurių galima pasigaminti ir šviečiančių dažų, ir lako thumbup.gif
Tamsoje
---------------------------------------------------------------------------------------------------


Ir aš noriu! wub.gif Iš kur jų galėtų gauti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 17 lapkričio 2009 - 23:20
Aš pirkau internetu iš "Narvitos", yra pirkti įvairių spalvų šių pigmentų. Reikia tik išsirinkti smile.gif Mano mėgstamiausi yra P-06 (tamsoje šviečia žydrai) ir P-21 (tamsoje šviečia kaip žaisliukas ir šakelė nuotraukoje). Aš maišau juos ir į akrilinius dažus, ir į guašą, ir į laką (vandens pagrindo), žiūrint ką dekoruoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2009 11 11, 16:19)
grazu, ale is kur tiek kamsciu gauti?  doh.gif  g.gif

maciau kazkokioje parduotuveje ju yra pirkti,bet niekaip nepamenu kurioje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 11 13, 23:12)
maciau kazkokioje parduotuveje ju yra pirkti,bet niekaip nepamenu kurioje doh.gif


Buna senukuose pirkti, prie vyno gaminimo reikmenu.
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2009 11 14, 14:25)
Buna senukuose pirkti, prie vyno gaminimo reikmenu.

gal ten ir maciau g.gif
Atsakyti