Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

Bevartydama savo iškarpų iš visokių žurnalų segtuvą, radau labai šaunią idėją. Bandysiu papasakoti: į krepinį popierių įvynioti kokį nors rutuliuką ir viršuje palikti tokią uodegėlę, kaip kad saldainiams būna dvi, o čia būtų tik viena ir perrišti ją kaspinu. Nuotraukoje buvo raudoni žzaisliukai su žaliu kaspinu, tikrai labai gražiai atrodė. thumbup.gif
Atsakyti
Pernai nėriau va tokius angeliukus http://img40.imagesh...s/i/jpfun1.jpg/, dar varpelius, labai originaliai atrodė eglutė...tik iš blizgančių siūlų...bet matau ir geresnių įdėjų mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai mieli angeliukai wub.gif wub.gif

O aš meginsiu pasidaryt tokias pirštinaites, kurios šildys mano raktukus, jei pasiseks ir draugų wub.gif
user posted image
Atsakyti
O aš šiais metais nusprendžiau prisirinkti daug kaštonų, o advento metu su šeima iš jų pasigaminti eglutės žaisliukus. Man atrodo, jog eglutė turėtų atrodyti nuostabiai, ketinu dar iškepti riestainiukų ant eglutės, tik bijau, kad šeimynykščiai nenuspręstų, jog tai nereikalingas laiko gaišimas, ir plasmasiniai žaislai daug dailesni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Borri @ 2009 10 06, 18:18)
O aš šiais metais nusprendžiau prisirinkti daug kaštonų, o advento metu su šeima iš jų pasigaminti eglutės žaisliukus. Man atrodo, jog eglutė turėtų atrodyti nuostabiai, ketinu dar iškepti riestainiukų ant eglutės, tik bijau, kad šeimynykščiai nenuspręstų, jog tai nereikalingas laiko gaišimas, ir plasmasiniai žaislai daug dailesni verysad.gif


Gal ir gražesni tie plasmasiniai žaislai, bet tikrai nesuteiks tiek šilumos ir jaukumo, kaip pačių daryti daiktčiukai. Svarbu, kad pati turi ugnelės kažką padaryti. O kiti pamažu irgi turėtų įsijausti. svarbiausia aukštyn nosis mirksiukas.gif , laiko juk dar yra
Atsakyti
Taip, tu teisi smile.gif . Man labai gražu eglutė puošta tokiom nertom snaigėm, kaip pas Tave avatare, pas kažką mačiau papuoštą, tai pakerėjo, tik pati nesiryžčiau tokiam didžiuliui darbui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borri @ 2009 10 06, 19:45)
Taip, tu teisi smile.gif . Man labai gražu eglutė puošta tokiom nertom snaigėm, kaip pas Tave avatare, pas kažką mačiau papuoštą, tai pakerėjo, tik pati nesiryžčiau tokiam didžiuliui darbui smile.gif


Man irgi gražu. Mes taip ir puošiam eglutę. Pernai dar maišiau su plasmasiniais žaislais blush2.gif Kasmet vis naujų prisinerdavau, tai dabar turiu begalę, užtek eglutei ir dar visas lubas tikriausiai prikabinėsiu.
O šiaip tai tikrai nėra labai sudėtinga pasigaminti, aišku jei bent šiek tiek valdai vašelį. O jei kam patinka galiu pagelbėti mirksiukas.gif
Atsakyti
As neriu snaiges. Jau gal 20 turiu smile.gif
Atsakyti
Labai šauni idėja puošti eglutę nertomis snaigėmis, manau, tai suteikia dar daugiau jaukumo ir šilumos thumbup.gif beje, gal galite pasidalinti snaigių schemomis nėrimui? Nesu labai gera mezgėja ar nėrėja, bet kokią vieną kitą snaigę gal suregsčiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lita7: 07 spalio 2009 - 15:36
QUOTE(lita7 @ 2009 10 07, 16:34)


Va čia daug rasit
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(lita7 @ 2009 10 07, 16:34)
Labai šauni idėja puošti eglutę nertomis snaigėmis, manau, tai suteikia dar daugiau jaukumo ir šilumos  thumbup.gif beje, gal galite pasidalinti snaigių schemomis nėrimui? Nesu labai gera mezgėja ar nėrėja, bet kokią vieną kitą snaigę gal suregsčiau  blush2.gif


Uzsukite i nerimo, mezgimo foruma, ten rasite visa tema, kurioje vien tik nertos snaiges, angelai, varpeliai smile.gif tikrai rasite ideju thumbup.gif
Atsakyti
Makaroniniai angelai

user posted image

Papildyta:
Va, dar vieną angeliuką makaroninį radau:

user posted image
Atsakyti