Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(NaiLi @ 2008 11 16, 02:33)
O man dar įdomu kokius siūlus reikia naudoti? Ar jokio skirtumo nėra? g.gif  blush2.gif

Galvoju kuo storesni tuo lengviau. Ir greiciau. Bet plonesni gal graziau ziurisi g.gif Jokio skirtumo kokius siulus naudoji.
As tiesiog vyniodama siulus lipala pirstu uztepliodavau. Bet to lipalo jau negailekit.
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 07, 18:46)
Aš tai gal pasidarysiu tokius žaisliukus dovanėlių pavidalo- seniai svajojau- esu prisirinkus daug dėžučių- jos tokios skaidrios, plastikinės , nuo eglės burbulų ax.gif

Tik niekaip neapsisprendžiu kuo aptraukti tas dėžutes, kad būtų iš tikro panašios į dovanėles, bet nedvelktų kiču, būtų patvaru ir solidžiai, efektingai atrodytų. Popierius- kažkaip labai nepatvaru - o mano eglė labai didelė, ir tos dėžutės labai nemažos kai kurios- jei jas aptraukti popieriumi- daug darbo ir viskas laikina, jei audeklu- ar neatrodys per sunkiai ar kičiškai, ar kleckiškai, kai ant eglės tiek daug medžiaginių didelių dėžučių, veltiniui tas pats galioja- didelės dėžutės su juo per sunkios gali atrodyti.

O kokių dar idėjų turite, kuo galima aptraukti dėžutes, imituojančias dovanas, kurios bus ant eglės kabinamosa?- o jei audeklu, tai koks geriausiai atrodytų, ir ilgai tarnautų- nesiteptų, nebluktų?
Su kusudamomis čia pateikta labai gera idėja - tik vėl gi, man nepatinka, kad iš popieriaus- nes laikina- ir irgi nežinau kuo pakeisti- šviestuvų medžiaga- irgi man kažkaip pigu, jei daug tokių ant eglės, ir jie dideli..

Neįsivaizduoju kuo dar dovanų dėžutes apklijuoti galima ax.gif  Matyt reiks audinių pardėje pasivaikščiot- bet man kažkaip atrodo, kad tepsis audinys...


Manau gal butu grazu tiuliu aptraukti truputi ji paraukiant jo yra pirkti ivairiu spalvu tai pat ir is organzos graziai atrodytu lengvi audiniai ir nepriduos sunkumo,na taip as manau,nebrangu ir plociai nemazi siu medziagu,pabandykite.
Atsakyti
Aš tai šiais metais savo eglutę ketinu papuošti svao megztais mazais megztinukais biggrin.gif kadangi iš manęs nekokia mezgėja tai ir tie megztinukai šiek tik tragiški rolleyes.gif bet tikiuosi, kad gal bus gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrytė @ 2008 11 16, 18:14)
Aš tai šiais metais savo eglutę ketinu papuošti svao megztais mazais megztinukais  biggrin.gif  kadangi iš manęs nekokia mezgėja tai ir tie megztinukai šiek tik tragiški  rolleyes.gif  bet tikiuosi, kad gal bus gražu  biggrin.gif
Idėja superinė yahoo.gif clap_1.gif

Mūsų keli žaisliukai bus tokie:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 24 lapkričio 2008 - 15:00
QUOTE(ruci @ 2008 10 05, 17:32)
Mes praeitais metais puošėm bumbulais ir raudonai nupurkštais kaspinėliais-makaronais blush-anim-cl.gif

O AR GALIT PASAKYTI KUOM NUPURSKET TUOS MAKARONUS? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2008 11 24, 17:02)
O AR GALIT PASAKYTI KUOM NUPURSKET TUOS MAKARONUS? blush2.gif
Pirkau kažkokius dažus Senukuose. Lyg mašinoms jie skirti, bet tiksliai pasakyti negali... blush2.gif
Atsakyti
o gal galit patarti kaip susidziovinti apelsinu riekeles? As puosiu tik jomis biggrin.gif
Atsakyti
aš darau paukščiukus iš vilnos, kai baigsiu (dar visiems sparnelių trūksta) bandysiu įkelt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 11 25, 13:49)
o gal galit patarti kaip susidziovinti apelsinu riekeles? As puosiu tik jomis biggrin.gif

Labai paprastai:
apelsina (galima ir citrina) supjaustome plonais griezineliais ir padedame ant radiatoriaus kelioms paroms. Kol isdziuva. As dar kaspinelius prisegu ant ju, tai labai graziai atrodo wub.gif Galima ir kokiu karoliuku prisegt ar dar ko... nors ir vieni grazu smile.gif
Atsakyti
O mūsų pati gražiausia buvo šiaudais puošta eglutė. Labai mažai laiko papuošti turėjom, nusipirkom parduotuvėje šiaudinių žaislų komplektą (labai pigiai atsimenu) ir papuošėm. Ir dar nusipirkom geltonų lempučių ir užkabinom. Vaizdas tikrai gražus ax.gif
Atsakyti
as pasigaminau is perdegusiu lempuciu zaisliukus kelis ant eglutes, dekupazo budu...tik nesugalvoju kaip reiks pakabikli zaisliukui padaryti g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mes kasmet auksiniais ir raudonais zaisliukais puosiam:) sikarta supsihavau, bus balti ir dar kokienors biggrin.gif labai graziu daug maciau tongue.gif reiks nusiaubti parduotuve :}
Atsakyti