Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

O aš suku galvą ką daryti, kad būtų lengviau papuošti eglutę- be didelių pastangų taip išdėlioti žaisliukus, kad būtų optimalūs atstumai tarp jų.

Mano eglė labai didelė- tai papuošti ją gražiai- didelis darbas- kol randi tinkamą vietą, kad pasiskirstytų tinkamai žaisliukai- tai mąstau gal kabliukus kokius padaryti ant šakelių maždaug panašiais atstumais- bet lankstant šakas- vėgi tie kabliukai gausis nevienodais atstumais- ypač kai išpakuojama-supakuojama bus eglutė.

Bet labai palengvėtų ir pamalonėtų eglės puošimas.

dabar mąstau kokius kietus strypelius papildomus nuo kamieno nutiesti, su kabliukais gale, aptrauktus eglutės žaluma- kurie nesilankstytų, nesisukinėtų, ir būtų su kabliukais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2008 10 05, 17:25)
Mūsų eglė taippat labai didelė būna  doh.gif  biggrin.gif  tai vargstam visą dienelę su ja  happy.gif  visada statome svetainėje, kuriame nors kampe, tačiau šiemet man kilo idėja pastatyti eglę vidury svetainės. Kaip manote? g.gif
Jei didelė svetainė, tai turėtų būti gražu thumbup.gif
Mes praeitais metais puošėm bumbulais ir raudonai nupurkštais kaspinėliais-makaronais blush-anim-cl.gif
Atsakyti
sveiki, aš šiemet labai anksti pradėjau ruoštis Kalėdoms wub.gif
kadangi tai bus pirmosios Kalėdos mūsų namuose, norisi juos kuo gražiau papuošti. nusprendžiau žaisliukus pasigaminti pati, tik nežinau ar neatrodys eglė labai "vargšiškai"

įkelliu savo žaisliukų foto (paspaudus ant foto, nuotrauka pasididina)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliuke: 06 spalio 2008 - 13:18
QUOTE(Raseliuke @ 2008 10 06, 14:45)
sveiki, aš šiemet labai anksti pradėjau ruoštis Kalėdoms  wub.gif
kadangi tai bus pirmosios Kalėdos mūsų namuose, norisi juos kuo gražiau papuošti. nusprendžiau žaisliukus pasigaminti pati, tik nežinau ar neatrodys eglė labai "vargšiškai"


VAU- kaip gražu. Šaunuolė thumbup.gif Kaip darei, gal pasakysi?? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 06 lapkričio 2009 - 15:11
Na, čia kaip suprantu yra nepilnai pripūstas balionas, apsuktas lipalo klijuose išmirkytais siūlais- išdžiūvus jbalionas susprogdinamas, ir ištraukiamas per tarpelį. Ir papuošta (gal nagų laku lakuotais g.gif ) makaronais.

Bet gal čia tik man taip atrodo- taigi, lai atsako pati autorė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 10 08, 13:27)
Na,  čia kaip suprantu yra nepilnai pripūstas balionas, apsuktas lipalo klijuose išmirkytais siūlais- išdžiūvus jbalionas susprogdinamas, ir ištraukiamas per tarpelį. Ir papuošta (gal nagų laku lakuotais g.gif ) makaronais.

Bet gal čia tik man taip atrodo- taigi, lai atsako pati autorė ax.gif


visiškai teisingai thumbup.gif taip ir dariau kaip aprašėt smile.gif
Atsakyti
Aš tai gal pasidarysiu tokius žaisliukus dovanėlių pavidalo- seniai svajojau- esu prisirinkus daug dėžučių- jos tokios skaidrios, plastikinės , nuo eglės burbulų ax.gif

Tik niekaip neapsisprendžiu kuo aptraukti tas dėžutes, kad būtų iš tikro panašios į dovanėles, bet nedvelktų kiču, būtų patvaru ir solidžiai, efektingai atrodytų. Popierius- kažkaip labai nepatvaru - o mano eglė labai didelė, ir tos dėžutės labai nemažos kai kurios- jei jas aptraukti popieriumi- daug darbo ir viskas laikina, jei audeklu- ar neatrodys per sunkiai ar kičiškai, ar kleckiškai, kai ant eglės tiek daug medžiaginių didelių dėžučių, veltiniui tas pats galioja- didelės dėžutės su juo per sunkios gali atrodyti.

O kokių dar idėjų turite, kuo galima aptraukti dėžutes, imituojančias dovanas, kurios bus ant eglės kabinamosa?- o jei audeklu, tai koks geriausiai atrodytų, ir ilgai tarnautų- nesiteptų, nebluktų?


Su kusudamomis čia pateikta labai gera idėja - tik vėl gi, man nepatinka, kad iš popieriaus- nes laikina- ir irgi nežinau kuo pakeisti- šviestuvų medžiaga- irgi man kažkaip pigu, jei daug tokių ant eglės, ir jie dideli..

Neįsivaizduoju kuo dar dovanų dėžutes apklijuoti galima ax.gif Matyt reiks audinių pardėje pasivaikščiot- bet man kažkaip atrodo, kad tepsis audinys...
Atsakyti
Va as is tu - kuriom blizguciai prie sirdies. Grazu ir medinukai, ir veltinukai, karpytos snaiges ir t.t. Pritariu ir makaronam. Pati megstu rankdarbius.Kaledom ipatingai kazka pasigaminu. Bet kazkodel noriu viska ispuost, dekoruot aukso ar sidabro spalvom. O vakare prie jaukios sviesos ta egle dar labiau tviska.
Ir tais siulais apvyniot balionuka, o paskui istraukt susprogdinta - labai gera primirsta ir atgaivina mintis! (pati seniau velykom tokius kiausinius darydavau)
Tik as vyniosiu auksiniais siulais. O gal visai ir nieko.... rolleyes.gif
Merginos, kas gal zinot kur tokiu purskalu - aukso ar sidabro spalvos - galima gaut Klaipedoj? Na turiu galvoj geru, ne "piguskiu".
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2008 10 06, 14:45)
sveiki, aš šiemet labai anksti pradėjau ruoštis Kalėdoms  wub.gif
kadangi tai bus pirmosios Kalėdos mūsų namuose, norisi juos kuo gražiau papuošti. nusprendžiau žaisliukus pasigaminti pati, tik nežinau ar neatrodys eglė labai "vargšiškai"



Auksarankes padekit prasau blush2.gif biggrin.gif
Siandien bandziau padaryti tokius burbuliukus, Tai labai prisikankinau, nes nelabai isivaizduoju kaip siula pamirkyti klijuose. Gal kas gali issamiau paaiskinti buciau labai dekinga. Nes as tai tepiau baliona tais klijais ir viniuojau sausa siula, kas gavosi pamatysiu kai isdzius. Tiesog galvoju gal galima kaip nors paprasciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 06 lapkričio 2009 - 15:15
QUOTE(domutiene @ 2008 11 16, 00:00)
Auksarankes padekit prasau blush2.gif  biggrin.gif
Siandien bandziau padaryti tokius burbuliukus, Tai labai prisikankinau, nes nelabai isivaizduoju kaip siula pamirkyti klijuose. Gal kas gali issamiau paaiskinti buciau labai dekinga. Nes as tai tepiau baliona tais klijais ir viniuojau sausa siula, kas gavosi pamatysiu kai isdzius. Tiesog galvoju gal galima kaip nors paprasciau.


man lengviau taip: aš balioną apsuku siūlais ir tik tada aptepu klijais, bet taip smarkiai, kad siūlai jais persigertų smile.gif o tada jau laukiu ko, išdžius smile.gif
Atsakyti
O man dar įdomu kokius siūlus reikia naudoti? Ar jokio skirtumo nėra? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2008 11 16, 01:33)
O man dar įdomu kokius siūlus reikia naudoti? Ar jokio skirtumo nėra? g.gif  blush2.gif


aš irisinius naudoju, su kitokiais nesu bandžiusi
Atsakyti