Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

Delfyje prie Velyku receptu buvo sviezi agurkai idaryti lasisa 4u.gif
http://gyvenimas.del...i.d?id=56996169
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 16 balandžio 2012 - 17:04
Turiu 500 g kiaulienos kumpio gabaliuka, kuri reikia suvartot ir saldytu baravyku maiseli. Gal kas turi kokiu ideju, nes mano fantazija labai ribota, kas liecia maisto gaminima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2012 04 17, 12:26)
Turiu 500 g kiaulienos kumpio gabaliuka, kuri reikia suvartot ir saldytu baravyku maiseli. Gal kas turi kokiu ideju, nes mano fantazija labai ribota, kas liecia maisto gaminima  4u.gif

Galit gaminti troskini-grybiene.Kumpi su grybais apkepkit,pridekit bulviu,uzpilkit sultinio ir patroskinkit.Dar galima ideti pomidoru padazo,grietines.
Taip pat galite gaminti kiaulienos suktinukus su grybais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 04 18, 04:41)
Galit gaminti troskini-grybiene.Kumpi su grybais apkepkit,pridekit bulviu,uzpilkit sultinio ir patroskinkit.Dar galima ideti pomidoru padazo,grietines.
Taip pat galite gaminti kiaulienos suktinukus su grybais 4u.gif

Vakar kaip tik Aguoneles kiaulienos suktinukus radau su saldytais baravykais mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi mergaites,labai aciu!!varskes "torta" esu dariusi,siemynai patiko,tik buvau primirsusi,dariau vakar,tai kirtom ausim lapsedami.Receptukas lasisa stiklainyje labai sudomino,butinai darysiu savaitgali smile.gif

AkvileZ,Due drops 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaiciukai,please help,nusipirkau grietineles dideli indeli,ruosiaus torta kept,taip ir neiskepiau:( jau susiruosiau koki deserta padaryti,pradariau,o jau prarugusi,galiojimas pries 1 d.baiges:( tai dabar sabas?niekaip nebetinkama? o gal dar galima kokiems kepiniams panaudoti?
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2012 04 18, 14:29)
mergaiciukai,please help,nusipirkau grietineles dideli indeli,ruosiaus torta kept,taip ir neiskepiau:( jau susiruosiau koki deserta padaryti,pradariau,o jau prarugusi,galiojimas pries 1 d.baiges:( tai dabar sabas?niekaip nebetinkama? o gal dar galima kokiems kepiniams panaudoti?

Gal geriau kokį sūri ar varškę pasigaminkit ar kokiu blynu išsikepkit. Desertas vargu ar gausis jau koks.
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2012 04 18, 18:01)
Gal geriau kokį sūri ar varškę pasigaminkit ar kokiu blynu išsikepkit. Desertas vargu ar gausis jau koks.

niu reiks kepti riebius blynus:)
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2012 04 18, 15:29)
mergaiciukai,please help,nusipirkau grietineles dideli indeli,ruosiaus torta kept,taip ir neiskepiau:( jau susiruosiau koki deserta padaryti,pradariau,o jau prarugusi,galiojimas pries 1 d.baiges:( tai dabar sabas?niekaip nebetinkama? o gal dar galima kokiems kepiniams panaudoti?

Manau, kad jau pavelavau, bet is parugusios grietineles daroma grietine, o grietines panaudojima gal jau rasit mirksiukas.gif Ir kibinams sueina, ir sviesta namini susiplakti, ir padazams ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 04 20, 11:18)
Manau, kad jau pavelavau, bet is parugusios grietineles daroma grietine, o grietines panaudojima gal jau rasit mirksiukas.gif Ir kibinams sueina, ir sviesta namini susiplakti, ir padazams ir t.t.

o tai kaip ta grietine padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2012 04 18, 15:29)
mergaiciukai,please help,nusipirkau grietineles dideli indeli,ruosiaus torta kept,taip ir neiskepiau:( jau susiruosiau koki deserta padaryti,pradariau,o jau prarugusi,galiojimas pries 1 d.baiges:( tai dabar sabas?niekaip nebetinkama? o gal dar galima kokiems kepiniams panaudoti?

nu nezinau, man pieno produktai jei jau taip nutinka, tai jau netinkami, bijau as ju ir benaudoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2012 04 20, 14:53)
o tai kaip ta grietine padaryt g.gif


Tai jos niekaip nereikia gamint. Kai grietinėlė surūgsta ir pasidaro grietinė. O jei jau prarūgo (t.y. atsirado nemalonus kvapas ir skonis), tai niekas nepadės. Teks verst lauk unsure.gif
Atsakyti