Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

Ačiū kiaušiniai likviduoti biggrin.gif
Atsakyti
Turiu visa pilna stalciu sudytos lasisos..sumustiniai nusibodo,makaronu su padazu nieks nebenori,mestelkit ideju kur ja panaudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 12, 08:44)
Turiu visa pilna stalciu sudytos lasisos..sumustiniai nusibodo,makaronu su padazu nieks nebenori,mestelkit ideju kur ja panaudoti smile.gif

Lavaso suktinukus, misraines, salotos - bet kur vietoj mesos, zuvies galit det, nors ir i tradicine balta misraine, uzkandini tortuka galit padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 12, 08:44)
Turiu visa pilna stalciu sudytos lasisos..sumustiniai nusibodo,makaronu su padazu nieks nebenori,mestelkit ideju kur ja panaudoti smile.gif

žuvies pyraga su sluoksniuota tešla galit daryti.
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 12, 09:44)
Turiu visa pilna stalciu sudytos lasisos..sumustiniai nusibodo,makaronu su padazu nieks nebenori,mestelkit ideju kur ja panaudoti smile.gif

Lašišos salotas mačiau įdėjo Elena į užkandžius rolleyes.gif
Atsakyti
Aš kartais kepu užkandinius sausainiukus, t.y. pirktą sluoksniuotą bemielę tešla supjaustau kvadratukais ir lašišos gabaliuką įsukus iškepu.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 04 05, 20:48)
O man gal kas pasiūlys minčių, kur dėt kaparėlius. Turiu du indelius šaldytuve ir jau galvoju, kad jiems galiojimas baigsis. Vienintelė mintis - ant picos pabarstyti. Tik kad jų nelabai mes namie...  O čia kaip ir delikatesu kai kas laiko... O man tai... Net nežinau, kur kišt... O mest  - gaila  blush2.gif


O apie kaparėlius nieks nieko nežinot? unsure.gif
Negi mest teks?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 04 13, 17:52)
O apie kaparėlius nieks nieko nežinot?  unsure.gif
Negi mest teks?


tai, kad kaparėliai toks padažinis/pagardinis dalykas. Niekur ir neįkišit jų, jeigu ne ant picos, ne į salotas. Šiaip labai tinka su lašiša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 04 13, 17:52)
O apie kaparėlius nieks nieko nežinot?  unsure.gif
Negi mest teks?



Gal čia kažką naudingo rasite mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū atsakiusiems 4u.gif
Matyt teks daryti dyyyydelę picą, kad viskas sutilptų biggrin.gif
Ir dar sudomino sviesto+citrinų+kaparėlių padažas ant žuvies.
Ačiū!
Atsakyti
Aciu mergaites-dariau lasisos pyraga su sluoksniuota tesla,lavasa,salotas su rukola,ale saldiklio stalciaus turinys nelabai sumazejo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 16, 08:44)
Aciu mergaites-dariau lasisos pyraga su sluoksniuota tesla,lavasa,salotas su rukola,ale saldiklio stalciaus turinys nelabai sumazejo biggrin.gif  4u.gif

Grikių troškinys su lašiša (pakepini morka, svogūna, česnaką, kai daržovės paminkštėja šiekt tiek lašišą. Berk prieskonių ir grikius, užpilk siultiniu ar vandeniu, uždeng ir troškink kol grikiai išvirs).

Kepk bulvinius blynus, padaryk varškės padažą (varškė, druska, pipirai, grietinėlė aš darau, kad nebūtų labai skysta, kaip grietinės tirštumo) ir patiek su lašiša. Pas mus laaabai daug lašišos sueina taip. Imi blyną ant jo pili varškės padažą ir ant viršaus lašišos.

Bandelės su lašišos įdaru, kad ir su sluoksniuota tešla. Tiks ir į darbą pietums nusinešti.

Prisigaminkit sušių, dar draugų pasikvieskit smile.gif Bus ir vakarėlis smagus ir lašišą visi kartu įveiksit smile.gif

Va šį receptą man vis norisi išbandyti gal ir jums patiks.

Ir gražu ir skanu turėtų būti.

Kepkit kepsniukus dar lašišą pamarinavusi (man skaniausias marinatas: švž. apelsinų sultys+garstyčios+sojų padažas+medus+jei per saldu citrinos sultys+druska+pipirų mišinys) pamarinavusi pakepkite ant keptuvės, patiekite su padažu: pakeptos morkos, svogūnai, grietinėlė, garstyčios, druska pipirai. Labai skanu su laukiniais ryžiais ir garintomis daržovėmis biggrin.gif

Dar galima pasidaryti salotų, lašišos drebučiuose, lietiniai, omletas, žuvienė, trinta lašišos sriuba, lašišos vyniotinis su varškės ar sūrelio kremu (labai skanu ant sumuštinio)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 16 balandžio 2012 - 09:56