Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

Galima maisyti:
Desra+darzoves+makaronai,desra+darzoves+ryziai.Arba patroskinti su kopustais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2012 02 23, 11:38)
Turiu puse rinkio parukytos desros.Ka man su ja daryt?  doh.gif Zadejau kep su bulvem keptuvej....,bet gal dar kas ka pasiulysit.Aciu 4u.gif

I pica tinka.
Supjaustyta gabaliukais tinka i uzkepele.
Karstiems sumustiniams tinka.
Supjaustyta gabaliukais tinka kaip pagrindas i lietinius blynus, i virtinius.
Sumalta tinka i zemaiciu blynus.
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2012 02 23, 10:38)
Turiu puse rinkio parukytos desros.Ka man su ja daryt?  doh.gif Zadejau kep su bulvem keptuvej....,bet gal dar kas ka pasiulysit.Aciu 4u.gif

Aš dažniausiai sunaudoju į picą, arba karštus sumuštinius 4u.gif
Atsakyti
Sveikos seimininkes 4u.gif Gal turite kokiu ideju, ka galima butu pagaminti is virto jautienos kumpio ? 4u.gif Isskyrus lietinius ir salotas blush2.gif
Atsakyti
Galima sumalti,imaisyti zirneliu,prieskoniu,majonezo ir turesite uztepa sumustiniams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 02 26, 18:00)
Galima sumalti,imaisyti zirneliu,prieskoniu,majonezo ir turesite uztepa sumustiniams 4u.gif


Aciu uz ideja 4u.gif


Gal gal kokiu karstu patiekalu zinote, kad butu galima panaudoti ta virta jautiena ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 02 26, 19:44)
Aciu uz ideja  4u.gif
Gal gal kokiu karstu patiekalu zinote, kad butu galima panaudoti ta virta jautiena ? rolleyes.gif

Sumalti, sukepti su svogunais ar sampijonais, pomidoru padazo ar grietines padazu. Valgyti su karsta bulviu kose, makaronais, ryziais.
Atsakyti
Galima iškepti apkepą su makaronais su ryžiais.suflę paruošti,pyragelių iškepti,
Virtų bulvių dičkukulius išvirti.
Galima suktinukų paruošti su sūriu+alyvuogėmis.

Paruošti sumuštinių-suvožtinių. žemaičių blynų.

Galima kugelį iškepti.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 02 26, 18:44)
Aciu uz ideja  4u.gif
Gal gal kokiu karstu patiekalu zinote, kad butu galima panaudoti ta virta jautiena ? rolleyes.gif

Puode išlydykit sviesta, sudėkit pjaustyta svogūna, morkas, pakepinkit. Tada dėkit pjaustyta jautiena, šiek tiek apkepkit ir supilkit grietinėlę arba grietinę, berkit druskos, pipiru ir uždengus patroškinkit keleta minučiu. Skanu valgyti su šviežiu batonu pamirkant į padaža ar bulvėmis.
Atsakyti
Dekui uz idejas 4u.gif patroskinti su grietine gera mintis, nes vien tik isvirta jautiena sausoka bigsmile.gif
Atsakyti
SOS!!! Reikia reanimacijos mano rūgštynėms koncervuotoms. Atidarytas stiklainėlis, bijau kad suges, o išmest gaila. Vaikai ir MB sriubos nebenori. Kaip dar būtų galima panaudoti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 27 vasario 2012 - 18:08
Kazka radau cia ,gal pravers-
http://www.mamosrece...iausiniais.html

Padekit 4u.gif Ka daryt su platanais? Is isvaizdos neprisirpe, bet ir nezinau ar kada geltona bananine isvaizda igaus ar supus jie man viena diena ir tiek doh.gif
Atsakyti