Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

SOS merginos, ka galima pasigaminti is saldytos mielines teslos? Noretusi kokiu bandeliu, kazko saldaus, bet esme kad orkaite tai neveikia verysad.gif doh.gif
ar imanoma ka nors pasigaminti is teslos sios, kepant ikaitintame aliejuje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 01 16, 20:02)
SOS merginos, ka galima pasigaminti is saldytos mielines teslos? Noretusi kokiu bandeliu, kazko saldaus, bet esme kad orkaite tai neveikia  verysad.gif  doh.gif
ar imanoma ka nors pasigaminti is teslos sios, kepant ikaitintame aliejuje?  4u.gif

Jeigu turite sumuštinių keptuvę, tai joje kepkite. Įdarykite kumpiu ir sūriu ar uogiene, nutela smile.gif O aliejuje pabandykit kokia juostele pakepti ir sužinosit g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 16 sausio 2012 - 20:23
4u.gif o bigsmile.gif apie sumustiniu keptuve niekad nebuciau pagalvojusi. turiu ja, pameginsiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 01 16, 20:28)
4u.gifbigsmile.gif  apie sumustiniu keptuve niekad nebuciau pagalvojusi. turiu ja, pameginsiu   4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tik ilgiau pakepti reiks nei sumuštinius, bet išeis puikios bandelės. Pas mane keptuvė suspaudžia į trikampius, tad iš dviejų laštų išeina keturios bandelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 16 sausio 2012 - 20:46
QUOTE(AkvileZ @ 2012 01 16, 20:45)
Tik ilgiau pakepti reiks nei sumuštinius, bet išeis puikios bandelės. Pas mane keptuvė suspaudžia į trikampius, tad iš dviejų laštų išeina keturios bandelės.


pas mane irgi keptuve is trikampiuku ax.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
geras net nepagalvojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2009 01 31, 22:28)
Kepam tokius pyragėlius. Ypatingai skanūs  rolleyes.gif
aš rimtai wink.gif

Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybų ir Fetos sūrio įdaru
(Elektrinėje sumuštinių keptuvėje)

2 lakštai mielinės sluoksniuotos tešlos
5 pievagrybiai
1 a.š. provanso žolelių mišinio
druskos, pipirų
fetos sūrio
sviesto

Pievagrybius perpjauti pusiau ir supjaustyti riekelėmis, pakepinti keptuvėje su sviestu ir provanso žolelėmis. Pravėsusius sumaišyti su druska, pipirais ir kubeliais smulkintu fetos sūriu.
Atšilusią tešlą iškočioti tiek, kad tilptų į elektrinę sumuštinių keptuvę. Į NEįkaitintą keptuvę dėti vieną sluoksnį tešlos, paruoštą įdarą ir uždengti antruoju tešlos sluoksniu, kraštus gerai užspausti pirštais. Įjungti ir kepti.

Svarbu!
Kai keptuvė įkaista, ją praverti ir laikyti, kad tešlai būtų kur kilti ir plėstis, antraip pyragėliai nebus gražūs. Kepti, kol gražiai apskrus.
Na, o iškepus aš jiems leidau truputėlį pravėsti ir tik po to atsargiai iš keptuvės.

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2012 01 16, 03:54)
lasisos tartar'as
lavasas su tepamu suriu ir lasisa (galima dt ir agurku)
kiausiniai idaryti lasisa

koncervuota lasisa deciau i salotas (Pekinas, pomidoras, agurkas ir kt pagal skoni..)
SOS: turiu apie 150gr riccotos surio - neisivaizduoju ka su juo daryt doh.gif , nes nusipirkau pirma karta gyvenime

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu su ta sumustiniu kepykla mintis tiesiog super bigsmile.gif thumbup.gif pati buciau nesumasciusi niekaip schmoll.gif blush2.gif
bandysiu, tiek melines, tiek sloksniuotos teslos turiu saldyklyje.Jei pavyks, pasigirsiu atitinkamoje temoje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 17 sausio 2012 - 22:39
taip ir as isbandziau su nutela, tai super wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 01 17, 16:40)



o kaip su virsum gaunasi, jei ikaitus keptuvei ja atidarot (praveriat). Iskepa ir jis kazkaip? Nes jusu nuotraukoj tai viskas taip skaniai apskrude blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2012 01 18, 14:44)
o kaip su virsum gaunasi, jei ikaitus keptuvei ja atidarot (praveriat). Iskepa ir jis kazkaip? Nes jusu nuotraukoj tai viskas taip skaniai apskrude blush2.gif

Receptas ne mano,o alexxandra.As tik ikeliau is kitos temos.Recepto aptarima rasite cia
http://www.supermama...?...0963&st=120
Atsakyti