Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

QUOTE(intentar @ 2012 01 02, 13:53)
Gal galit patart kaip/kur/su kuo butu galima sunaudot siek tiek pastovejusi batona? (gaila ismesti  rolleyes.gif)

Jei jis nesupelyjes, tai neblogas variantas ji "atgaivinti": pasidarot isplakta kiausini su cukrumi ir cinamonu(o galima avirksciai-su druska, zolelemis, cesnaku), pamirkot batona ir kepate keptuveje. Labai puikus ir egzotiskas patiekalas, maniskiai vaikai praso, kai norisi kazko saldaus, o kepti pyragus uzima laiko.
Atsakyti
QUOTE(intentar @ 2012 01 02, 13:53)
Gal galit patart kaip/kur/su kuo butu galima sunaudot siek tiek pastovejusi batona? (gaila ismesti  rolleyes.gif)

išskirstykit riekelėm ant skardos, pabaikit džiovinti natūraliai arba orkaitėje, o tada su kočėlu sutrinkit - turėsit trintų džiūvėsėlių smile.gif
Atsakyti
Dėkui už puikius pasiūlymus thumbup.gif Būtinai jais pasinaudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(intentar @ 2012 01 02, 13:53)
Gal galit patart kaip/kur/su kuo butu galima sunaudot siek tiek pastovejusi batona? (gaila ismesti  rolleyes.gif)

Galima patepti aliejumi,pabarstyti prieskoninemis zolelemis,supjaustyti ir padziovinti orkaiteje.Turesite skrebuciu i salotas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(intentar @ 2012 01 02, 13:53)
Gal galit patart kaip/kur/su kuo butu galima sunaudot siek tiek pastovejusi batona? (gaila ismesti  rolleyes.gif)


Pamirkyt ir į kotletus.
Arba (žiūrint kokio pastovėjimo tas batonas) jei dar nevisai kietas - karštiems sumuštiniams. Pridėjus įdaro tarp riekelių, jos kepdamos "atgaruoja, paminkštėja" (nesugalvojau, kaip kitaip išsireikšt doh.gif rolleyes.gif )
Atsakyti
liko žuvies kotletų. Vaikai nebenori, raukosi. Kaip juos perdirbti? g.gif
Atsakyti
Kur padėti varškės sūrį? Nu neįveiksiu aš jo niekaip..
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 01 05, 20:51)
liko žuvies kotletų. Vaikai nebenori, raukosi. Kaip juos perdirbti? g.gif


lyja lyja lietus 4u.gif

Pakepink svieste svogūna,morką susmulkink žuvies kotletus sudėk,įpilk grietinėles{mat nežinau kokia kotletų sudėtis} atvėsink.

Išvirusius vamzdelinius makaronus įdaryk ta mase.

Sudėk į kepimo indą ant kiekvieno makarono uždėk grietinės,kepk 10-15min vidutinio kaitrumo orkaiteje.
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 01 05, 20:51)
liko žuvies kotletų. Vaikai nebenori, raukosi. Kaip juos perdirbti? g.gif

Ivynioti i mieline tesla (buna "Mantingos" saldyta) ir iskepti pyragelius. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Skinte @ 2012 01 05, 22:50)
Kur padėti varškės sūrį? Nu neįveiksiu aš jo niekaip..

Galima pakepti riekelemis keptuveje,galima,pabarscius prieskoniais,visa kepti orkaiteje.Susmulkinus deti kaip lietiniu idara. 4u.gif
Elenos keptas suris
http://www.supermama...?...8143&st=564
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 06 sausio 2012 - 03:31
QUOTE(intentar @ 2012 01 02, 13:53)
Gal galit patart kaip/kur/su kuo butu galima sunaudot siek tiek pastovejusi batona? (gaila ismesti  rolleyes.gif)

išplaku kiaušinį,supjaustau dešrą (jai valgot) tada mirkau kiaušinyje batoną ir dešrą ,vieną at kito ir ant keptuvės,jis suminkštėja ir puikūs pusryčiai kartu su dešryte gaunasi 4u.gif
Atsakyti
O aš turiu keptos vištienos (buvo kepta visa višta). Nežinau, kur ją dėti, nes mirtinai atsibodo, o išmesti gaila. Ką su ja būtų galima padaryti?
Papildyta:
QUOTE(Skinte @ 2012 01 05, 22:50)
Kur padėti varškės sūrį? Nu neįveiksiu aš jo niekaip..

Kepkit orkaitėje su medumi ir čili thumbup.gif Aš taip saviškį buvau sudorojusi labai skaniai.
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2012 01 06, 12:14)
O aš turiu keptos vištienos (buvo kepta visa višta). Nežinau, kur ją dėti, nes mirtinai atsibodo, o išmesti gaila. Ką su ja būtų galima padaryti?
Papildyta:

Kepkit orkaitėje su medumi ir čili  thumbup.gif Aš taip saviškį buvau sudorojusi labai skaniai.



Belle_fleur 4u.gif

Is vistienos galima pasigaminti ivairiausiu salotu,idaryti bandeles,lietinius,galima pasiruoti padaziuka makaronams,ryziams.

Galima cinakus troskinius ivairius.

Is surio taip pat galima prisikepti pirsteliu surio su kmynais.

Itrint prieskoninemis zolelemis issikepti folijoje.
Atsakyti