Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

QUOTE(AkvileZ @ 2011 08 07, 16:47)
Cukinijos blynus. Cukinija sutarkuokit su burokine tarka, muškit kiaušinį, berkit druskos, miltų ir kepkit aliejuje kaip bulvinius blynus. Valgykit su grietine.

Arba cukinija supjaustykit griežineliais (aš sėklų neišimu), barstykit druska, pipirais, apvoliokit miltuose ir iškepkit aliejuje. Skaniausia dar ant karštų griežinėlių dėti česnakinio majonezo ir apkepta pomidoro riekutę.

Arba cukinijų tortas. Reik išsikepti cukinijos blynus per visa keptuvę (kaip lietinius tik storus), dar karštus sutepti česnakiniu majonezu, tada dėti pomidorų riekutes, vėl blyna, vėl majoneza ir t.t., paskutinis sluoksnis pomidorai.
Jei neturit majonezo ir pomidorų tada geriausia blynai.

Jei atrastumėt faršo galętumėt kept įdarytas cukinijas.
Siūlyčiai išskobti obuolių vidų, į ji dėti mėgstamos uogienės, varškės ar riešutų su kokiu medumi/cukrumi ir kepti orkaitėje, iškepus aplieti padažu.

Jei jis pakankamai tirštas, gali ir pavykti, tik reiktų ilgai nelaukti ir suvalgyti ta pačia diena. Taip pat galima bandyti tirštinti.

Aciu visoms uz patarimus.Padariau siandien taip kaip siulet grezineliais pakepiau su cesnakiniu majonezu ir apkepintais pomidorais.Bet tiesa pasakius nieko slikstesnio dar nebuvau valgius.As aplamai nemegstu cukinijos bet galvojau kad cia visi taip giria ja tai turetu but skanu.Nusiviliau valgit buvo neimanoma nes nei skonio kei kvapo tikras muilas.Skoni dodavo tik cesnakinis majonezas ir pomidorai.
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2011 08 09, 19:12)
Aciu visoms uz patarimus.Padariau siandien taip kaip siulet grezineliais pakepiau su cesnakiniu majonezu ir apkepintais pomidorais.Bet tiesa pasakius nieko slikstesnio dar nebuvau valgius.As aplamai nemegstu cukinijos bet galvojau kad cia visi taip giria ja tai turetu but skanu.Nusiviliau valgit buvo neimanoma nes nei skonio kei kvapo tikras muilas.Skoni dodavo tik cesnakinis majonezas ir pomidorai.

Na jei dar vilties nepraradot, tai bandykit tortą. Cukinijos nedaug jaučiasi, nes į tešla įeina ir miltai ir kiaušinis. Pertepimui majonezas, dar krapų pabarstykit smile.gif Gal antras kartas nepameluos smile.gif Pas mus vaikai tik kapoja šį tortą ir į saldų nieku gyvu nekeistų.
Atsakyti
Gana daznai lieka virtu ryziu. Siandzien suberiau juos i dubeni, labai smulkiai supjausciau pora pomidoru, svoguna. Sukreciau indeli tuno. Viska sumaiciau su majonezu,siek tiek pipiriuku. thumbup.gif Labai skanu ir greita, kas megsta visokias misraines. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2011 09 12, 18:04)
Gana daznai lieka virtu ryziu. Siandzien suberiau juos i dubeni, labai smulkiai supjausciau pora pomidoru, svoguna. Sukreciau indeli tuno. Viska sumaiciau su majonezu,siek tiek pipiriuku. thumbup.gif  Labai skanu ir greita, kas megsta visokias misraines.  mirksiukas.gif


Aš kartais iš likusių virtų ryžių darau tokį ale "rizoto" ax.gif Pakepinu ant sviesto kubeliais pjaustytą svogūną (nereikia apskrudinti, tiesiog palaukti kol svogūnai suminkštėja), į tą pačią keptuvę sudedu ryžius ir pabarstau fermentiniu sūriu, pakaitinu kol išsilydo sūris, galima užberti mėgstamų prieskonių (man tinka muskatas) ir skanaus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2011 09 15, 08:41)
Aš kartais iš likusių virtų ryžių darau tokį ale "rizoto" ax.gif Pakepinu ant sviesto kubeliais pjaustytą svogūną (nereikia apskrudinti, tiesiog palaukti kol svogūnai suminkštėja), į tą pačią keptuvę sudedu ryžius ir pabarstau fermentiniu sūriu, pakaitinu kol išsilydo sūris, galima užberti mėgstamų prieskonių (man tinka muskatas) ir skanaus tongue.gif


Oi kaip skanu! Ir isvis paprasta. Pas mane amzinai lieka ryziu, grikiu virtu... doh.gif
Atsakyti
Ka jūs darot kai užsilieka varškės sūrio? bigsmile.gif Turiu dar pusę gabalo, bet netinkamas normaliam vartojimui, toks per daug užsistovėjęs.... blush2.gif Įdomu, ar dar galima iš jo ką nors išspausti, ar jau mest lauk g.gif Truputį gaila, nes naminis, iš ūkininko pirktas...
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2011 09 26, 19:59)
Ka jūs darot kai užsilieka varškės sūrio? bigsmile.gif  Turiu dar pusę gabalo, bet netinkamas normaliam vartojimui, toks per daug užsistovėjęs.... blush2.gif  Įdomu, ar dar galima iš jo ką nors išspausti, ar jau mest lauk g.gif  Truputį gaila, nes naminis, iš ūkininko pirktas...

Supjaustyk riekelėm ir kepk ant sviesto. Versk kai gerai paskrunda. Patys skaniausi pusryčiai vaikystėj būdavo tokie.
Arba pakepink šiek tiek sūrį, tik labai nesuskrudink, įmušk kiaušinį, išmaišyk ir kepk iki kol kiaušinis iškeps, su naminiais agurkėliais irgi fantastika smile.gif

O gal man kas patars ka nuveikti su varškės padažu kurį ruošiau prie bulvinių blynų, liko daugokai, nes užskystinau per daug doh.gif ? Jis susideda iš varškės, grietinėlės ir druskos-skystokas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 26 rugsėjo 2011 - 20:13
Man irgi patinka ant sviesto pakeptas suris.Dar skanu paprieskoniuoti astriais prieskoniais ir kisti i orkaite.Sueina kaip uzkandis prie alaus biggrin.gif .
Varskes padaza sunaudociau su darzovem.Agurkas,pomidoras (dar kas nors pagal norus),druska,pipirai ir padazas.Ir kaip salotos,ir kaip garnyras skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 09 26, 20:20)
Man irgi patinka ant sviesto pakeptas suris.Dar skanu paprieskoniuoti astriais prieskoniais ir kisti i orkaite.Sueina kaip uzkandis prie alaus biggrin.gif .
Varskes padaza sunaudociau su darzovem.Agurkas,pomidoras (dar kas nors pagal norus),druska,pipirai ir padazas.Ir kaip salotos,ir kaip garnyras skanu biggrin.gif

Teisingai, dar galima ištrinti česnakais, druska, kmynais, pipirais, patept medaus truputį į kepimo rankovę ir pašauti į orkaitę kol paskrus, pabaigoj prakirpti reikia, kad apskrustu jei maišelyje nepakaks mirksiukas.gif Fantastiškas užkandis prie alaus smile.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz patarimus 4u.gif Begsiu kept savo brandziojo surio...

AkvileZ, ta jusu padaziuka as suvartociau vakarienei prie virtu/keptu bulviu. Gal dar kokios silkes pasitaisyciau kartu su tom bulvem ir viska tuo padaziuku apipilciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 27 rugsėjo 2011 - 15:24
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2011 09 27, 15:23)
Aciu mergaites uz patarimus 4u.gif Begsiu kept savo brandziojo surio...

AkvileZ, ta jusu padaziuka as suvartociau vakarienei prie virtu/keptu bulviu. Gal dar kokios silkes pasitaisyciau kartu su tom bulvem ir viska tuo padaziuku apipilciau...

Sugalvojau kita būda smile.gif Įmušiau kiaušinį, įdėjau miltų, cukraus ir gavosi miltiniai-varškiniai blynai smile.gif
Atsakyti
Ką galima pagaminti iš varškės sūrelių??? doh.gif
Atsakyti