Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

QUOTE(ewacka @ 2011 03 25, 20:14)
4u.gif Sveikos 4u.gif
saldytuve stovi atidaryta bonkute konservuotu zirneliu, kur juos panaudoti butu galima...? kazkaip baltas salotas tingiu pjaustyti....na dar pusryciams prie virtu kiausiniu galima patiekti, o dar ka galima butu sumastyti...? 4u.gif

Dekit i troskinius.As i darzoviu sriuba supilu su visu skysciu.Skanu su silke (burokeliai,zirneliai,silke,bulves,majonezas).Dar galina uztepa darytis:sutrinti blenderiu zirnelius su majonezu,imaisyti kumpio kubeliu ir teptis ant duonos ar batono biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliuxas @ 2011 03 25, 21:29)
o as turiu apie 500g namines rikotos (kur saldomas kefyras), nebesumastau kur ja panaudoti, kaip tepama varskes sureli jau atsivalgem. gal kuri bande gaminti karstus patiekalus ar deti i kokius blynelius? ar galima sia varske kaitinti?

Man skanu išsikept lietiniu (as naudoju Ules aksominiu blyneliu recepta),aptept rikota ir susukti ritineliais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 26 kovo 2011 - 18:16
Vakar ziuriu, saldytuve dvi keptos vistienos slaunys dar nesuvalgytos g.gif , tai padariau vistienos ir obuoliu salotas: supjausciau vistiena kubeliais, ipjausciau svoguno, obuoliu kubeliais, virtu kiausiniu, prieskoniu ir majonezo su siek tiek grietine. good.gif
Atsakyti
help 4u.gif turiu saldytuve uzsiraugusi gera kg saslyku.bet deje oro saligos neleidzia ju issikepti.bandziau orkaitej,nekas...gal turit ideja kur butu galima juos panaudoti?ir kazin kiek laiko jie gali saldytuve stoveti?
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2011 04 17, 07:48)
help  4u.gif  turiu saldytuve uzsiraugusi gera kg saslyku.bet deje oro saligos neleidzia ju issikepti.bandziau orkaitej,nekas...gal turit ideja kur butu galima juos panaudoti?ir kazin kiek laiko jie gali saldytuve stoveti?

as buvau nusipirkus marinuotos sonines skirtos saslams, tai troskini dariau
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2011 04 17, 07:48)
help  4u.gif  turiu saldytuve uzsiraugusi gera kg saslyku.bet deje oro saligos neleidzia ju issikepti.bandziau orkaitej,nekas...gal turit ideja kur butu galima juos panaudoti?ir kazin kiek laiko jie gali saldytuve stoveti?

Keptuveje kepti galima biggrin.gif
Atsakyti
Mes dažnai šašlykus kepam keptuvėj arba ant iešmelių orkaitėj.
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2011 04 17, 07:48)
help  4u.gif  turiu saldytuve uzsiraugusi gera kg saslyku.bet deje oro saligos neleidzia ju issikepti.bandziau orkaitej,nekas...gal turit ideja kur butu galima juos panaudoti?ir kazin kiek laiko jie gali saldytuve stoveti?

kelias dienas galit laikyt drąsiai, o po to jau pasidaro neitin skanūs.

aš tai pasiūlyčiau, jei gyvenat kur nors, kur netoli galima juos išsikept, lėkt ten, išsikept, susidėt į termosą arba storadugnį puodą apvyiotą rankšluosčiu ir lėkt valgyt namo biggrin.gif
Atsakyti
Kepciau ant iesmeliu orkaiteje. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šašlykus dėkit ant grotelių ir į orkaitę. Pasiruoškit ryžius ant jų berkit druskos ir įpilkit šiek tiek vandens, išmaišykit ir dėkit į orkaitę po šašlykais. Kepant šašlykų sultys varvės ant ryžių ir juos paskanins, o nuo jų garuojantis vanduo drėkins mėsa. Patikrintas ir pamėgtas metodas smile.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif
visai netyčia suradau šią temą vėl ax.gif Kaip smagu, kad merginos ją atgaivino - juk krizė neleidžia išmesti nė trupinėlio likusio maisto ax.gif


QUOTE(DiaDi @ 2010 11 08, 16:05)
Pas mane labai dažnai lieka koks dubenėlis virtų ryžių ar makaronų. Šiuos "likučius" aš kepu  pusryčiams su kiaušiniu thumbup.gif  nieko įmantraus, tiesiog ar ant virtų makaronų ar ant virtų ryžių užleidžiu kiaušinį ir išmaišau:) niam niam ryte:)


dėl įvairių košių, kruopų likučių:

1. iš jų gaunasi puikūs blynai smile.gif Nesvarbu kokias virtas kruopas išmaišau, įmušu kiaušinį, įpilu pieno, tada įplaku miltų ir kepu. gaunasi minkštesni, storesni, ir, manau, mažiau kaloringi blynai, negu vien iš miltų. Šitaip esu kepusi ir ryžių-miltų blynus. gaunasi labai geri blynukai, tik reikia kiek daugiau miltų dėti, kad nesubirtų kepant.

2. bet kokios košės likučiai puikiai tinka įmaišyti į faršą, nes kotletus (ar zuikį) padaro minkštesnius ir puresnius, neleidžia išbėgti mėsos sultims.

QUOTE(vikute2007 @ 2011 02 07, 12:03)
labai prasau patarkit ka padaryt su baltais krienais(astrus) liko puse mazo indelio,seip jau ju nebesinori


Skanus, pikantiškas salotų užpilas: imi ir išmaišai norimomis proporcijomis krienus, garstyčias ir majonezą (pagrindas - majonezas). labai skanu ant pekino-agurko-paprikos ar kitų mėgstamų daržovių salotų.

Atsakyti
Labai reikia pagalbos.Pirmą kartą kepiau duoną(orkaitėje).Mama visada taip kepa,ir receptas jau daug metų atidirbtas.Ir orkaitė mano elektrinė,mamos dujinė,tai galvojau,kad mano geresnė blush2.gif .Nutiko taip,kad duoną ėmiau kepti anksti ryte,paskui vežiau vaiką į darželį,nulėkiau iki darbo,o duoną patikėjau prižiūrėti vyrui.Mamos buvo griežtai prigrasyta kepti lygiai 1 val 10 min.Vyras po tiek laiko pabadęs degtuku duoną,kad jau tikrai iškepė,ir išjungė.Ogi dabar grįžtu,perpjaunu,skonis tikrai tobulas,bet vidus lyg ir vos vos neiškepęs,veliasi apie dantis.Ar įmanoma dar kažką padaryti, ar teks visą didžiulį kepalą kepti aliejuje ir įtrinti česnaku?Negi tikrai nieko nebeįmanoma padaryti?
Atsakyti
turiu pora stiklainiukų krapų maltų sūdytų ir aliejuje stovinčių. čia lyg ir ne maisto likučiai, bet ar galima dar juos kur panaudoti. esmė tame kad jie jau beveik metai laiko stovi ir pvz į sriubas ir troškinius nelabai schmoll.gif toks jausmas kad kvepalų būčiau įpylus. padėkit susigaudyt ar jie jau sugedę ar dar galima kaip nors panaudot
Atsakyti