Įkraunama...
Įkraunama...

Greitoji pagalba.Maisto likučių reanimavimas

QUOTE(astaria @ 2011 02 14, 12:31)
Turiu nemažai avižiniu dribsnių košės.
Dukra virė pusryčiams  smile.gif  neapskaičiavo smile.gif ir ką dabar su ja daryt?

Napoleonas su žuvim  thumbup.gif  pas mus ant švenčių būna.

Sumaišyt su faršu ir iškepti kotletus smile.gif
Atsakyti
Iš avižinės košės skanūs blyniukai gaunasi 4u.gif
Atsakyti
O paprasčiausiai tą pačią košę pasišildyti kitą dieną neišeitų?
Atsakyti
Turiu apie 300 g. jautienos farso ir sudytu grybu panasu kieki. Gal galit patarti ka sanaus pasigaminti g.gif
Atsakyti
Esu kepusi kotletukus iš faršo ir maltų grybų lygiomis dalimis:
Grybus reikėtų numirkyti ar nuvirti, kad nebūtų tokie sūrūs, sumalti, labai gerai nuspausti, nusunkti ir maišyti su faršu, keptu arba žaliu svogūnu, kiaušiniu, batonu, mėgiamais prieskoniais ir kepti. Dar nepakenks patroškinti su grietine ir krapais.
Arba iš tos pačios masės iškepti "zuikį".
Atsakyti
Išsiviriau sultinyje kukurūzų košės, labai skanu, bet gavosi per daug doh.gif
Gal turit idėjų ką iš jos galima būtų padaryti, nes vienos jau nebenoriu.. ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2011 02 18, 16:10)
Turiu apie 300 g. jautienos farso ir sudytu grybu panasu kieki. Gal galit patarti ka sanaus pasigaminti  g.gif

Galima gamint troskini.Pakept farsa su grybais,idet grietines,pomidoru padazo ir patroskint.Isvirt makaronus ir sumaisyt su farsu ir grybais.
Papildyta:
QUOTE(body @ 2011 02 21, 20:39)
Išsiviriau sultinyje kukurūzų košės, labai skanu, bet gavosi per daug  doh.gif
Gal turit idėjų ką iš jos galima būtų padaryti, nes vienos jau nebenoriu..  ph34r.gif

Nebandziau blush2.gif ,bet skamba skaniai
http://www.alfa.lt/s...011-01-25_07-00
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif turiu didelę daktarišką dešrą, taip pat dešrelių virtų .. kažin,o jeigu aš suspjaustyčiau viską smulkiai kaip picai ir užšaldyčiau , kaip picai ? nesuvalgysim mes ne per kur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2011 03 24, 21:44)
Sveikos merginos  4u.gif  turiu didelę daktarišką dešrą, taip pat dešrelių virtų .. kažin,o jeigu aš suspjaustyčiau viską smulkiai kaip picai ir užšaldyčiau , kaip picai ? nesuvalgysim mes ne per kur  doh.gif

Mano anyta uzsisaldo rukyta sonine (bet visa gabala),gal ir tokia desra galima saldyt unsure.gif
Atsakyti
šaldykit - visa taip darau ir nieko nenutinka mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos 4u.gif
saldytuve stovi atidaryta bonkute konservuotu zirneliu, kur juos panaudoti butu galima...? kazkaip baltas salotas tingiu pjaustyti....na dar pusryciams prie virtu kiausiniu galima patiekti, o dar ka galima butu sumastyti...? 4u.gif
Atsakyti
o as turiu apie 500g namines rikotos (kur saldomas kefyras), nebesumastau kur ja panaudoti, kaip tepama varskes sureli jau atsivalgem. gal kuri bande gaminti karstus patiekalus ar deti i kokius blynelius? ar galima sia varske kaitinti?
Atsakyti