Įkraunama...
Įkraunama...

Cepelinai iš virtų bulvių

QUOTE(kisule @ 2006 09 25, 14:25)
Pas mane tešla visada gaunasi minkštute bet jokių kiaušinių ar miltų nededu,paprasčiausiai tą krakmolą kuris nuo bulvių lieką užplikau karštu vandeniu ir sudesu į tarkius thumbup.gif .Verdu 30 min.

O kiek maždaug vandens reikia pilti? ax.gif Aš nesu tokių cepelinų dar gaminusi, juos visada gaminu su virtomis bulvėmis.
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2006 10 06, 17:51)
Merginos pasakykit, kodėl man virdami cepelinai vis pairsta? Kokiu santykiu reikia dėti žalių ir virtų bulvių? Mano šeimyna taip juos mėgsta, o mane nervas ima, kad vis nesigauna. Patarkit!!! blush2.gif

niekada nedarau cepelinų iš virtų bulvių, gaminu iš žalių bulvių ir nededu nei miltų nei kažko kito tik nusunkus vandenuką nuo tarkių sudedu tą gautą krakmolą ir cepelinai būna minkšti ir neišyra rolleyes.gif o kad neišrtų tai kartais galima papildomai truputį krakmolo įberti, bet dar priklauso ir nuo bulvių, nes nežinau tik kodėl,bet matyt nekrakmolingos bulvės būna rolleyes.gif vakar kaip tik gaminau visiem labai patiko essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 10 07, 17:25)
Santykiu 4:1  smile.gif



o as darau 2:2 ax.gif


o kaip jus merginos ruosiat mesyte cepelinams? noriu, kad ji butu tokia biri ir nebutu, kaip kotletas blush2.gif cia perskaiciau, kad i mesyte reikia deti krakmolo, bet pas mane vistiek kotletas gaunasi verysad.gif kokius prieskonius dadat?

Atsakyti
4u.gif Kaip tik vakar dariau cepelinus,virtu ir tarkuotu bulviu dedu mazdaug,puse ant puses,farsa kalakutienos naudojau,prieskonius dejau (kiausinuku pora,svoguniukas,pipiriuku,mogi prieskoniu,dziuveseliu,druskytes)nieko ipatingo kaip i kotletus.Cepelinai tikrai skanus gavosi,dar ir sendien valgem.
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 01 08, 17:18)
4u.gif Kaip tik vakar dariau cepelinus,virtu ir tarkuotu bulviu dedu mazdaug,puse ant puses,farsa kalakutienos  naudojau,prieskonius dejau (kiausinuku pora,svoguniukas,pipiriuku,mogi prieskoniu,dziuveseliu,druskytes)nieko ipatingo kaip i kotletus.Cepelinai tikrai skanus gavosi,dar ir sendien valgem.



o tau mesa cepelinuose nebuna panasi i kotleta, nes kiek zinau kiausinis "suklijuoja" mesa t.y. ji nebuna biri? o svaguna pjaustai, tarkuoji ar sumali? gerai svogunai isverda? g.gif
Atsakyti

Siaip as verdu cepelinus santykiu2:2(virtos ir zalios bulves)dazniausiai perku rozines jas taip vadina.Virtos butinai turi buti svieziai isvirtos ir gerai isminkytos ir atvesusios.Zalias nusunkiu gerokai bet nevisiskai sausai,nes cepelinai gaunasi minkstesni(turiu parasiutines medziagos ji nepraleidzia krakmolo, taigi visas krakmolas lieka bulvese)Man skaniausi cepelinai su virta mesa ir tai dazniausiai jautienos krutinine ir kiaul.galvu mesa ant puses,cesnako skiltele svogunas maltas,pipirai ir truputis sultinio kur vire mesa.Viska suminkau ir padedu i saldytuva kad atvestuPaskui formuoju idara .Tai tokius gaminu su mesa mirksiukas.gif O kai labai neturiu laiko darau greitukus su varske(viduj varske ir isorej varske)Apie puse kg. varskes padalinu i 300 gr. ir 200 gr.I didesni kieki dedu krakmolo apie 5 gerus saukstus ir kiausa, o i mazesni tik kiausa ir peletruno truputi cukraus ir dr.Is didesnio kiekio formuoju paplotelius is mazesnio idara.Na stai ir gatava ir tai uztrunka 15-20 min.(TIESA VARSKE REIKIA PIRKTI SVERIAMA tik ne pakeliuose, geriausia zemaitijos pieno na zodziu tokia kuri nepermalta ir neistizusi, kaip buna popieriniuose pokeliuose) Pabandykit gal patiks ax.gif
Atsakyti
beje, dar del virtu bulviu blush2.gif kaip jas verdat? as tai su lupenom (lieka krakmolas)
bet va MB broliene nulupusias verda ax.gif
o kaip jus? ir kazin kaip skaniau? g.gif
Atsakyti
Svoguna supjaustau smulkiai,o ko jis turetu neisvirt,isverda,mesa gal kazkiek ir panasi i kotletu,bet musu seimai skanu.
O bulves as visada nuskustas verdu.
Atsakyti

Bulves verdu tik nuskustas, nes tai keicia cepelinu skoni, to krakmolo ir taip uztenka buna baltesni cepelinai. rolleyes.gif
Atsakyti
Va dabar skaitau, kad daugelis virtų ir tarkuotų bulvių santykį deda 2:2. Bet nelabai aiškiai čia skamba g.gif Čia kalbate apie jau paruoštų (išvirtų ir sutrintų, bei sutrakuotų ir nusunktų) bulvių santykį? Ar dar tik nuskustas padalinate pusiau ir vienas verdat, kitas- tarkuojat? g.gif
Aš paprastai darau "iš akies" tai kartais gaunasi labai skanūs, minkštučiai, o kartais nepavyksta. Manau, susideda viskas: ir (ne)atitaikytos proporcijos, ir bulvių rūšis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 09 sausio 2007 - 09:54
wub.gif As tai dedu puse isvirtu ir sutrintu bulviu,ir puse jau sutarkuotu ir issungtu bulviu.
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2007 01 08, 18:01)
o tau mesa cepelinuose nebuna panasi i kotleta, nes kiek zinau kiausinis "suklijuoja" mesa t.y. ji nebuna biri? o svaguna pjaustai, tarkuoji ar sumali? gerai svogunai isverda?  g.gif


Man neskanu kaip cipelinuose mesyte buna kieta t.y kaip gniuzulas mesos .As ismokau is mociutes ..ji sake jei nori kad mesyte butu minksta ir biresne ,tai i farsa reikia ideti sugrustu virtu bulviu kokia sauja ir gerai viska isminkyti ir nereikia jokio kiausinio ir zinokit tikrai mesyte gaunasi minksta ,biri thumbup.gif .Ir svoguna i mesa as pakepinu.Dar jei nori kad tesla cipelinu butu minkstute ,tai i tarkius reikia ipilti kefyro truputi ..cia viena vireja taip patare.Tikrai minksti ,skanus cipelinai gaunasi thumbup.gif.As tai isvirtu bulviu maziau dedu ,nei tarkuotu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 13 sausio 2007 - 17:22