Įkraunama...
Įkraunama...

Cepelinai iš virtų bulvių

4u.gif Ajel,tokius tavo aprašytus cipelinus galima įdaryti nuluptais supjaustytais kubeliais,cinamonu pabartytais obuoliais.
Padažą reikia paruošti iš grietinės išplaktos su cukrumi.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 03 13, 02:01)
4u.gif Ajel,tokius tavo aprašytus cipelinus galima įdaryti nuluptais supjaustytais kubeliais,cinamonu pabartytais obuoliais.
Padažą reikia paruošti iš grietinės išplaktos su cukrumi.

4u.gif Aisku, ka tik megstat ax.gif
Atsakyti
Dariau cipelinus{pagal draugės receptuką}
DĖjau virtas bulves į tarkius ir,vietoj krakmolo mušiau kiaušinį,ir dar dėjau džiovintų krapų,dėjau pora vitamino C.
Ir,supratau,kad cipelinų kokybė priklauso ,kaip gerai išminkai,išmaišai masę.
Padažui:
ppipjausčiau smulkai gabalą poro,patroškinau svieste,nemažą grietinės kiekį išmaišiau su pienu,įdėjau mairūno.,patroškinau.
Gavosi skaniai.
Atsakyti
Skanus dalykas, bet tiek laiko vargt...
Atsakyti
Labai megstu cepelinus, tad besidietindama netycia isradau labai skanu cepelinu receptuka, tai dabar mano visa gimine (net ir mociute, kuri visuomet megdavo cepelinus su farsu ir daaaug lasiniu) mano cepelinus valgo.

Pati tesla niekuo nesiskiria nuo iprastos - nuskuti bulves, sutarkuoji ir krakmola i tesla sudedi. Visas skanumas yra idare. As naudoju kalakutienos krutinele. Beje, vistienos nelabai tinka, nes skonis visai kitoks.

Taigi, isverdu kalakutiena ir ja labai smulkiai supjaustau, ty. lyg ji tarkuota butu. Po to ta mesa pakepinu keptuvej be riebalu (reikia geros keptuves) kol apskrunda ar net kiek padega. I mesa idedu pakepinto smulkiai pjaustyto svoguno(irgi be riebalu) ir troskinto smulkinto cesnako. Vienai krutinelei naudoju puse galvutes cesnako, nes ji gerai patroskinus jokio aitrumo nesijaucia, o skoni labai gera suteikia. Kas suriau megsta, gali ir druskos ideti.

Galiausiai ta idara dedu i cepelinus. Zinoma, jis visuomet yra birus, nesukibes, nes nenaudoju "lipinanciu" medziagu kaip kausinis ar pan. , bet skonis tikrai puikus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2009 04 17, 21:54)
Labai megstu cepelinus, tad besidietindama netycia isradau labai skanu cepelinu receptuka, tai dabar mano visa gimine (net ir mociute, kuri visuomet megdavo cepelinus su farsu ir daaaug lasiniu) mano cepelinus valgo.

Pati tesla niekuo nesiskiria nuo iprastos - nuskuti bulves, sutarkuoji ir krakmola i tesla sudedi. Visas skanumas yra idare. As naudoju kalakutienos krutinele. Beje, vistienos nelabai tinka, nes skonis visai kitoks.

Taigi, isverdu kalakutiena ir ja labai smulkiai supjaustau, ty. lyg ji tarkuota butu. Po to ta mesa pakepinu keptuvej be riebalu (reikia geros keptuves) kol apskrunda ar net kiek padega.  I mesa idedu pakepinto smulkiai pjaustyto svoguno(irgi be riebalu) ir troskinto smulkinto cesnako. Vienai krutinelei naudoju puse galvutes cesnako, nes ji gerai patroskinus jokio aitrumo nesijaucia, o skoni labai gera suteikia. Kas suriau megsta, gali ir druskos ideti.

Galiausiai ta idara dedu i cepelinus. Zinoma, jis visuomet yra birus, nesukibes, nes nenaudoju "lipinanciu" medziagu kaip kausinis ar pan. , bet skonis tikrai puikus.  thumbup.gif
Turiu tau,klausimuką,jeigu tą krūtinėlę sudėti į kombainą sumalti ,galima,ar būtinai pjaustyti?
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 04 18, 10:58)
Turiu tau,klausimuką,jeigu tą krūtinėlę sudėti į kombainą sumalti ,galima,ar būtinai pjaustyti?


Na, kombaine malti niekada nebandziau, tad tiksliai atsakyti negaliu, bet man toks idaras butent skanus del to, kad mesa "i kose" nepavirsta kaip farsas ir galima jausti jos tikra skoni. Manau, galima abu variantus bandyt, juk kiekvieno skonis skirtingas 4u.gif

Beje, pjaustymas vos keleta minuciu uztrunka, nes tokia mesa, galima sakyti, sutrupa ja bepjaustant, tad daug laiko smulkinimas tikrai neuzims.
Atsakyti
QUOTE(Ares @ 2009 04 21, 22:43)
Na, kombaine malti niekada nebandziau, tad tiksliai atsakyti negaliu, bet man toks idaras butent skanus del to, kad mesa "i kose" nepavirsta kaip farsas ir galima jausti jos tikra skoni. Manau, galima abu variantus bandyt, juk kiekvieno skonis skirtingas 4u.gif

Beje, pjaustymas vos keleta minuciu uztrunka, nes tokia mesa, galima sakyti, sutrupa ja bepjaustant, tad daug laiko smulkinimas tikrai neuzims.

4u.gif Ačiū,tau,už įsamų paaiškinimą,ruošdama pasiaudosiu,tavo ydomiu patarimu. 4u.gif
Atsakyti
Paskaiciau tema ir kaip dabar cepelinu uzsimaniau doh.gif
Atsakyti
Laba,mamytes,gal kuri galit parasyt kaip paruost ta mase cepelinu?is zaliu bulviu...kiek virtu,kiek zaliu,kas dar dedasi ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(brendy_ @ 2009 04 28, 15:00)
Laba,mamytes,gal kuri galit parasyt kaip paruost ta mase cepelinu?is zaliu bulviu...kiek virtu,kiek zaliu,kas dar dedasi ir t.t.

Dvi dalys žalių nusunktų ir viena dalis virtų su lupenom ir sutrintų. Nupylus nusunktą skystį nukrapštyti nuo dugno krakmolą, viską sumakaluot ir įdėt druskos smile.gif Psio.

Įdarui tai man labai skanu šampinjonus su svogūniuku patroškint, dar druskos, pipirų ir ožragė labai tinka, labiau "grybai" jaučias.
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2004 01 16, 12:38)
As i tesla nededu kiausiniu,o vietoj miltu dedu krakmola.Iseina labai gerai.Sekmes virtuveje!


as irgi taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti