Įkraunama...
Įkraunama...

Cepelinai iš virtų bulvių

QUOTE(Kita @ 2008 01 13, 17:48)
aisku, nu tada bandysim, klausiau nes kiek girdejau, kad ne is visu bulviu gaunasi, istyzta ir pan sad.gif
nu nepabandzius nesuzinosiu ax.gif

4u.gif klausykit, o jus kada nors viret cepelinus is tos paruostos mases maiseliuose kur buna pirkti? girdejau, kad i ta mase, tarkuoja dar pora bulviu, bet nelabai zinau... gal tikrai kas nors daret, buciua dekinga, jei parasytumete:) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 01 31, 13:04)
4u.gif klausykit, o jus kada nors viret cepelinus is tos paruostos mases maiseliuose kur buna pirkti? girdejau, kad i ta mase, tarkuoja dar pora bulviu, bet nelabai zinau... gal tikrai kas nors daret, buciua dekinga, jei parasytumete:) bigsmile.gif



As dazniausiai verdu cepelinus is tos teslos, kadangi tarkavimo masinos neturim, atsibostu tarkuoti rankine tarka biggrin.gif
Taigi, ta tesla paruosiu kaip nurodyta ant pakuotes ir itarkuoju dar 3 bulves (tiesa pilu gal ~100 ml maziau vandens, kadangi nuo tarkuotu bulvyciu susidaro skyscio), ir palieku tesla pastoveti bent 10 min kol pasiruosiu farsa. Formuoju cepelinus, apvolioju juos miltuose (kad butu tvirtesni) ir dedu virti.
Cepelinai aisku skiriasi nuo tarkuotu bulviu cepelinu, bet mums patinka, skanu ir zymiai greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PRIPSYTE @ 2008 01 13, 11:59)
Laba, aš vietoj virtų bulvių dedu dubenėlį virtos manų košės ant vandens virtos,
košę atšaldau,
, kai man tokų būdą pasakė netikėjau ,kol pati nepabandžiau, gaunasi gerai ir laiko susitaupo ,ir skanu-2 dalys tarkių ir 1 dalis manų košės ir druska, įdarą dedu kokį norit ir verdat kaip ir visasda..


drinks_cheers.gif As irgi kartais taip darau

QUOTE(Kita @ 2008 01 13, 15:48)
aisku, nu tada bandysim, klausiau nes kiek girdejau, kad ne is visu bulviu gaunasi, istyzta ir pan sad.gif
nu nepabandzius nesuzinosiu ax.gif


As visada raudonas perku, labai skaniai gaunas, cia jos Roster vadina...
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 01 31, 12:04)
4u.gif klausykit, o jus kada nors viret cepelinus is tos paruostos mases maiseliuose kur buna pirkti? girdejau, kad i ta mase, tarkuoja dar pora bulviu, bet nelabai zinau... gal tikrai kas nors daret, buciua dekinga, jei parasytumete:) bigsmile.gif

dariau viena syki, viskas istyzo ir skonis nepatiko schmoll.gif

o siaip man skaniausi su varske ir aguonom idaras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyna @ 2005 06 20, 16:20)
Bandžiau padaryti cepelinus tik iš virtų bulvių ir krakmolo (nes vaikas alergiškas kiaušiniams) ir jie puode tiesiog ištirpo cry.gif Kokia gėda nemoku cepelinų daryti. sad.gif

Labuka prisijungiu ir aš.O tu i virtu bulvių cepelinus tik virta mesyte dek.Nes jei pervirei galėjo ir nuo tu suirti g.gif Man tai visada gaunasi.Aš irgi darau be kiaušinio tik su krakmolu kaip ir tu rašei.Bet nuo užvirimo verdu gal tik kokias 5 min.O ydara darau taip:farša pakepinu ,idedu svogūnelio,prieskoniu.apkepusi atšaldau ir idedu kiaušini(galima ir be jo).Dar labai skanus padažiukas prie šitu cepelinu:sviest ištirpinti puode kai ištirps nuimti nuo virykles ir įdėti tiek pat grietines.Išmaišyti(galima truputi druskytės) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif MB sako galėčiau padažiuka net be cepelinų valgyti bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(s-m-a-i-l @ 2008 02 01, 13:53)
Labuka prisijungiu ir aš.O tu i virtu bulvių cepelinus tik virta mesyte dek.Nes jei pervirei galėjo ir nuo tu suirti  g.gif Man tai visada gaunasi.Aš  irgi darau be kiaušinio tik su krakmolu kaip ir tu rašei.Bet nuo užvirimo verdu gal tik kokias 5 min.O ydara darau taip:farša pakepinu ,idedu svogūnelio,prieskoniu.apkepusi atšaldau ir idedu kiaušini(galima ir be jo).Dar labai skanus padažiukas prie šitu cepelinu:sviest ištirpinti puode kai ištirps nuimti nuo virykles ir įdėti tiek pat grietines.Išmaišyti(galima truputi druskytės) thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif MB sako galėčiau padažiuka net be cepelinų valgyti  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Man irgi istizo doh.gif ,gal perviriau g.gif .Kokio tirstumo pas tave gaunasi tesla,kokio dydzio cepelinus darai kad verdi tik 5 min g.gif
Atsakyti
labukas,vakar ir as dariau cepelinus gavosi tokie superiniai sakyciau krakmolo nedejau visai,nes nuo bulviu priklauso,vienzo sykart bv.lb.geros bulves, o i farsa dedu pakepinta svoguna,verdu 15min.
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 02 01, 15:15)
Man irgi istizo  doh.gif ,gal perviriau  g.gif .Kokio tirstumo pas tave gaunasi tesla,kokio dydzio cepelinus darai kad verdi tik 5 min  g.gif
Sveikos cepelinu mėgejos.Na m bigsmile.gif mano tešla tokia kietoka buna,o dėl virimo laiko tai kažkaip nežinau ar tiksliai 5 minutėlių užtenka.Matai aš tai pažiuriu kai cepelinai iškyla dar truputi paverdu ir gana.Ilgai virti nereikia.Svarbu kad apšiltu gerai ir tiek.Taigi visos sudedamosios dalys virtos.
Sėkmės gaminant ir skanaus valgant thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2008 01 13, 14:48)
aisku, nu tada bandysim, klausiau nes kiek girdejau, kad ne is visu bulviu gaunasi, istyzta ir pan sad.gif
nu nepabandzius nesuzinosiu ax.gif



Bandyk is tu ruzavu,turetu iseit 4u.gif
Atsakyti
Nu negalima man SM skaityti- vis paskaitinėju, ir seilė varvėti ima- tai tuoj puolu į pardę, išleidžiušimtą litų, ir nemokšiškai produktus išeikvoju biggrin.gif

Man iš cepelinų visad gaudavosi š....- nors ir darydavau pagal knygų receptus, vykdžiau visus punktus tiksliai..

Šiandien čia paskaičius basiai užsimaniau naminių cepelinų- tai nusprendžiau dar kartą bandyti- man jie visada taaaip pajuoduodavo, kad atrodydavo tiesiog kaip supuvę- ne šiaip juosvi, o tamsiai blink.gif

Vitaminas C man nelabai, nes kai jo deda kavinėse, dažniausiai ta rūgštis jaučiasi, ir užgožia tarkių skonį, kas man nepatinka..

Esu skaičiusi sename žurnale, kad reikia pilti grietinėlės, kad nepajuoduotų- anksčiau nepildavau, nes atrodydavo kad labai skystina tešlą ir neina iš jos ką nulipinti, bet šįkart taip norėjau šviesių, kad pyliau grietinėlės, dėjau varškės ir manų košės, kad būtų kuo baltesni- ir ką jūs manot- verdu dabar- ir cepelinai balti kaip Delano restorane, ir jokios rūgšties- nors tešla buvo labai skysta ir lipo prie rankų, išvirę visai neištižo, o sukietėjo bigsmile.gif thumbup.gif

Tik matyt būsiu visko padauginus, o tarkių dėjus per mažai, nes truputuką pasigendu ryškesnio tarkių skonio- nors šiaip,gana skanu, ir neblogai atrodo bigsmile.gif

Beje, išbandžiau dar vieną paprastą dalyką, kad mėsa būtų nesulipusi į gniutulą, trapi ir sultinga- nereikia nieko dėti į mėsą- nes kai visko pridedam, tai jau tos mėsos ten nė nesijaučia- paprsčiausiai reikia įpilti į faršą daug vandens ir aliejaus, ir gerai išmaišyti (ir prieskonių dėti)- taip, kad jis kaip reikiant suskystėtų- t.y, kad nepavyktų iš jo rankomis lipdyti kokių kotletų, o tik maišyti šaukštu kaip košę- liuks- man patiko- ir išsilaiko grynos mėsos skonis, ir nesausa jinai, ir nesulipusi į bjaurų gniužulą -arba jei ir palipusi kiek- tai vos pergnybus šakute suyra ir pabyra, nes yra trapi:super

Dar užtikrintas būdas, kad mėsa nesuliptų į gniutulą, yra dėti pakepintą faršą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 16 liepos 2008 - 21:43
o ar gerai daryt cepelinus is svieziu bulviu?
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 07 16, 22:25)

Esu skaičiusi sename žurnale, kad reikia pilti grietinėlės, kad nepajuoduotų- anksčiau nepildavau, nes atrodydavo kad labai skystina tešlą ir neina iš jos ką nulipinti, bet šįkart taip norėjau šviesių, kad pyliau grietinėlės, dėjau varškės ir manų košės, kad būtų kuo baltesni- ir ką jūs manot- verdu dabar- ir cepelinai balti kaip Delano restorane, ir jokios rūgšties- nors tešla buvo labai skysta ir lipo prie rankų, išvirę visai neištižo, o sukietėjo bigsmile.gif  thumbup.gif

As radau patarima, kad i vandeni, kuriame virs cepelinai reikia supilti sultis gautas nusunkus bulviu tarkius. pabandziau, na nepasakyciau kad cepelinai labai balti buvo, bet tikrai nepajuodavo.
Atsakyti