Įkraunama...
Įkraunama...

Cepelinai iš virtų bulvių

Aš irgi dedu tabetes ne tik į cepelinų masę,bet ir į kugelį,bulvinius blynus,baltesni būna thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas verdate žalių bulvių cepelinus į kurių tešlą įeina varškė. Esu seniau virusi, bet neužsirašiau recepto ir pamiršau, labai skanus cepelinai gaudavosi. Įdaras budavo mėsytės. Gal pagelbėsit.
Atsakyti
Turiu tokį rūpestį, net nežinau kur rašyt. Turim tetą Amerikoj ir per Kalėdas norim jai nusiųst knygą apie lietuviškus valgius, bet angliškai. gal žinot kur ieškot? Baltose lankose yra kažkoks vos ne lankstinukas už 12 Lt, reikia kažko solidesnio, nes kitur tai jau kainos gerokai virš šimto... O mums reiktų kažko per vidurį. ax.gif Jei žinot kur rasti, arba kur apie tai pasiskaityti, tai įmeskit kokią nuorodą, ar knygyną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(himera @ 2007 11 05, 14:53)
Gal kas verdate žalių bulvių cepelinus į kurių tešlą įeina varškė. Esu seniau virusi, bet neužsirašiau recepto ir pamiršau, labai skanus cepelinai gaudavosi. Įdaras budavo mėsytės. Gal pagelbėsit.


Puse kg. varskes, apie 5 valg. saukstus bulviu krakmolo, druskos.
Idaras virtas, arba zalias farsas.
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 03 22, 18:24)
Ir as idedu i  tesla vitamino C,cepelinai baltesni buna,grazesni. wub.gif

nu cia tai atradimas su tuo vitaminu, reiks isbandyti rolleyes.gif
O mano pazistama - padaro cepelinus ir dar neisvirtus apkepa keptuveje, o paskui juos verda, visai nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(latede @ 2007 11 22, 21:24)

O mano pazistama - padaro cepelinus ir dar neisvirtus apkepa keptuveje, o paskui juos verda, visai nieko ax.gif


...o kam ji juos pries tai apkepa g.gif
Atsakyti
QUOTE(latede @ 2007 11 22, 22:24)
nu cia tai atradimas su tuo vitaminu, reiks isbandyti rolleyes.gif 
O mano pazistama - padaro cepelinus ir dar neisvirtus apkepa keptuveje, o paskui juos verda, visai nieko ax.gif


Ir man idomu pasidare kam juos apkepti,ir paskiau dar virti. g.gif
Skonis kitoks gal buna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2007 11 22, 22:38)
...o kam ji juos pries tai apkepa  g.gif

nu cia ji kai daug daro, smile.gif tai pirma partija verda normaliai(ne keptus), o jau kas liko tuos apkepa ir laiko saldytuve, kita diena ar net po poru tada verda. ax.gif
Atsakyti
Gal kas bande virti cepelinus anglijoj? kaip gavosi? pasidalinkit patirtim please
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Prajuokinai cia 4u.gif nu as Airijoj daug kartu jau viriau ir gavosi ciki, visai netoli nuo Anglijos tai turetu ir tau gautis mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, aš vietoj virtų bulvių dedu dubenėlį virtos manų košės ant vandens virtos,
košę atšaldau,
, kai man tokų būdą pasakė netikėjau ,kol pati nepabandžiau, gaunasi gerai ir laiko susitaupo ,ir skanu-2 dalys tarkių ir 1 dalis manų košės ir druska, įdarą dedu kokį norit ir verdat kaip ir visasda..
Atsakyti
QUOTE(Citriniukas @ 2008 01 12, 01:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Prajuokinai cia  4u.gif nu as Airijoj daug kartu jau viriau ir gavosi ciki, visai netoli nuo Anglijos tai turetu ir tau gautis  mirksiukas.gif

aisku, nu tada bandysim, klausiau nes kiek girdejau, kad ne is visu bulviu gaunasi, istyzta ir pan sad.gif
nu nepabandzius nesuzinosiu ax.gif
Atsakyti