Įkraunama...
Įkraunama...

garsus kvepavimas(kriuksejimas)

Sveiki. Mazuciui dar ne visai 2savaites ir atsirado toks garsus kvepavimas - kaip kriuksejimas. Gydytoja sako kad cia taip gali buti - tipo pas mazuliukus buna limfiniai audiniai paburke ir del to kvepuojant buna tokie garsai. Bet musu tai nenuramino. Nosyte valom su pompkyte - tik kartais pavyksta istraukti kokia maza gleivyte - reiskia slogos tai nera. Toks garsus kvepavimas buna ir valgant is kruties - o mazius net kartais nekvepuoja ciulpdamas- paciulpia ir tada paleidzia kryti ir atsikvepuoja daznai ir giliai - net buvo kelis kartus paspringes taip besivargindamas.. Tas kvepavimas nebuna istisai - tai uzeina kelis kartus per diena. Mums tikrai labai neramu,o gydytoja tik rankomis skecioja.
Gal kam taip buvo?
Atsakyti
Manau neverta pergyventi, nes kiek pamenu mano dukrytė net iki mėnesio laiko skleisdavo įvariausius garsus, ir valgydavo kartais garsiai biggrin.gif Mums irgi keldavo nuostabą, bet tikrai nekreipiau į tai dėmesio ...
Žinoma jei yra nors kokie įtarimai, kad kažkas netaip tai reiktų kreiptis konsultacijos į gydytojus 4u.gif
Atsakyti
Tai kad sia nakti buvo taip kad maziukas normaliai pavalgyti negalejo.. neprakvepavo pro nosyte,o burnyte tai ciulpia, tai pradejo springti ir mes ziauriai issigandome..Po to pats vaikas pradejo nervuotis, papo neeme, o valgyti matyt kad nori..Ipurskem juros vandenuko, kelis kartus su pompkyte nosyte pravaleme ( vos viena gleivyte istraukem) ir tik nuraminus pavyko pamaitinti..Akivaizdziai matosi kad tai ir vaikui trukdo - tai as jau nezinau jei cia tokia butu norma tai ar tai galetu tokias problemas kelti... g.gif g.gif Rytoj vel vaziuosime pas gydytoja nes labai jau neramu.. verysad.gif
O kitos mamytes tokiu reiskiniu nepastebejo?
Atsakyti
Toks mažas lelius g.gif , dar nieko labai nepasakysi, gal praeis, stebėk tiesiog. Jei tęsis, žiūrėkite adenoidus, nosies pertvarą... g.gif
Atsakyti
mano mazoji nuo pat gimimo karkia. gydytoja sako, kad del padidejusio raumenu tonuso gali buti, dar del to, kad gomurio liezuvelis formuojasi. bet jei jau sunku kvepuoti, padarykit kokius tyrimus?.. mano mazyle normaliai kvepuoja ir valgo ax.gif
Atsakyti
musu mazajai jau greitai trys savaiteles sueis ir ji nuo pat gimimo visokius garsus skleidzia, ypac valgydama, visaip ja vadinu ir asiliuku, ir voveriuku, ir knisliuku, pagal tai koki garsa isleidzia, valgydama taip pat kartais pamirsdavo ka veikia ir budavo neten pienuka patraukia, bet gydytoja nuramino ,kad tai nera blogas zenklas, pas juos dar viskas stipreja, o beto turi priprasti ir valgyti ir kviepuoti vienu metu, ne viskas taip greitai ir lengvai gaunasi.
sekmes auginant smile.gif ir stiprejant

ir beabejo stebeti tai reikia ir i visus mamyciu abejojimus numoti ranka nevale, visada reikia pasitarti , pasikoncultuoti, kad butu sirdeleje ramu
Atsakyti
Bet ir tridalioti neverta, mano irgi kriuksi, nu tegul ir kriuksi, ne ji pirma, ne ji paskutinė. Gydyt iki trijų mėnesių nereikia, jūros vandenėlio papurkšt kartais galima.
Atsakyti
musiskis kuri laika irgi kriuksejo, bet ne per nosyte, o per burnyte, toks jausmas kaip koset noredamas, tarsi karkaliuodamas, atrodo atsikosetu ir jam gerai butu. paklausiau daktares kas jam yra ir kaip tik bunant pas daktare guledamas ant pilvo ir besispardydamas pradejo taip pat karkaliuot, tai daktare nuramino, kad tai seilytes, nes maziukai nemoka ju nuryt kai kaupiasi. dabar jau senai nebekarkaliuoja.
Atsakyti
Nusiraminau šiek tiek smile.gif nes mano lelytė nuo dviejų savaičių pradėjo karkti, aš jau galvojau, kad susargdinau verysad.gif ir baiminausi, galvojau viso kas blogiausia verysad.gif bet iš pasisakimų suprantu, kad tai normalu g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

matau siam skyrelyje labai jau seniai kas rase, o as kadangi turiu tokia problemele tai parasysiu gal sulauksiu kokiu patarimu?

mes nuo gimimo kvepuojam su garsu kaip juoktumemes ar kaip avele na visa laika visa diena nakti . daktare sake kad tai susiaurejusi gerklyte ir kai vaikas augs gerklyte augs ir viskas susitvarkys.
taciau toki garsa girdet visada nelabai malonu atrodo kad vaikui sunku kvepuoti...
gal kas susiduret su tokia problemele ? ir turite ka papasakoti ar patarti?
Atsakyti
patarimu nera smile.gif uzaugsit praeis,mano vyresnelis iki metuku taip karkaliavo o tik po metu mum vilniuj vieno vizito{visai ne to kreipemes} metu paaiskino kad vandenukai blogai buvo nusiurbti ir kad augant nurims o taip ir nutiko db vyrui jau4 metai tai db knarkia jau del adenoidu mega_shok.gif
Atsakyti
mum irgi panasiai budavo. iki kokio menesio laiko skleisdavo baisius garsus, ypac kai valgydavo. as pati labai pergyvenau, bet gydytojai sake-norma. ir tikrai praejo beda. tiesa as snrgliuku traukimui aspiratoriu naudodavau, man pompyte neveiksminga pasirode. ryte mano maze sunkiai kvepuodavo nuo snargliuku, o kai ja sutvarkydavau, toliau sau parpdavo
Atsakyti