Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

pusliuke bigsmile.gif
Atsakyti
Nėštumo pabaigoje mane vadino "geografijos mokytoja"... na tokia gaublį prarijusia biggrin.gif
Atsakyti
Mane originaliausiai buvo pavadine kubiliuku biggrin.gif
Atsakyti
Mano brangiausiojo zodziais esu pingvinas ir dar ne bet koks o karaliskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Pončikas (spurga) smile.gif
O paskutiniu metu dar ir ančiukas, nes pavarguds vaikštau kaip antis smile.gif
Atsakyti
pries pastojankt vyras tai katineliu vadindavo o db kai laukiuosi tai mamuku smile.gif kaip miela 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 04 01, 09:47)
Pončikas (spurga) smile.gif
O paskutiniu metu dar ir ančiukas, nes pavarguds vaikštau kaip antis smile.gif



Oi kaip pončikų su marmeladu užsimaniau essen.gif oi negaliu, mirsiu doh.gif net seilės bėga, viskas negaliu varau pirkti
Atsakyti
As save tai kubiliuku vadinu,o MB tai matrioska biggrin.gif ,nes vienoje kita slepiasi 2.gif
Atsakyti
mane brangusis vadina "storulyte" :)
Atsakyti
Kai laukiausi, tai tetulytė manęs klausdavo - kaip tas bombonešis laikos? lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane nestuke.gif pradzioj pussesere vadino DU VIENAME lotuliukas.gif O dabar visi kaip susitare KAMUOLIUKU ar SVIEDINUKU saukia thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras daug man pravardziu prigalvojes nestuke.gif : keksas (matyt panasi i ta reklamine juru kiaulyte ax.gif blush2.gif ), ciburaska (cia as jam visada papriestarauju, kad mano ausys ne tokios jau ir dideles g.gif ), na ir galiausiai pupsikas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu ka dar jis prigalvos doh.gif lotuliukas.gif?
Atsakyti