Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

mane tai kriukse arba pilvuze biggrin.gif nors to pilvuko net nelabai tesimato nestuke.gif verysad.gif
Atsakyti
Kriukse? blink.gif Mane tai galutinai sužlugdytų toks nick'as... Ir taip savijauta nereali su tais papildomais kg, o dar kriukse tongue.gif
Atsakyti
g.gif seses vyras neshtoidu pavadindavo... lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane vyras vadina miegapele, biggrin.gif nes pilvas dar nelabai matosi
Atsakyti
as saviskiui kaip ir daugelis buvau meskute,pingviniukas(del krypavimo),o kai pagimdziau tapau karvyte lotuliukas.gif aisku tai sakydavo murkdamas,kad kokiu skuduru negautu lotuliukas.gif aisku juokais.jis vis sakydavo kad mes su mazium skaniai pieneliu kvepiam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Okei @ 2008 03 15, 20:25)
Mane vyras vadina miegapele,  biggrin.gif  nes pilvas dar nelabai matosi


Mano buvęs vyras mane taip vadindavo hihihi.gif
Atsakyti
mane tai Asteriksu vadina (jis gi su didziuliu pilvu buvo ir su kelnem iki pazastu) biggrin.gif
dar kartais sako, kad atrodau kaip kamuoli prarijus doh.gif
Atsakyti
Mano pilvelis tik vakare privalgius išsipučia, tai tada MB vadina mane burbulka ir liepai nepūsti pilvo, nes mano, kad aš čia tyčia taip smile.gif O anksčiau vadindavo plunksninuke wub.gif O kai pas ką nors į svečius važiuojame ir aš skaičiuoju kiek bus žmonių, MB visada pataiso, pavyzdžiui, kad bus ne 10, o 11 žmonių mirksiukas.gif
Atsakyti
O man vakar pasake kad i teletabi panaseju ax.gif
Atsakyti
prisijuokiau rolleyes.gif rolleyes.gif is tu praardziu, as tai labai pradejau valgyti bandeles su razinom, tai mane taip ir vadina bandele, olandishkai : bolletje ( rutuliukas kamuoliukas)))))))
tikiuosi jau greiciau i toki ir supanaseti, bet ne nuo tu bandeliu o nuo tuo kad leiukas augs)))
Atsakyti
QUOTE(apvali @ 2008 03 18, 15:55)
mane tai Asteriksu vadina (jis gi su didziuliu pilvu buvo ir su kelnem iki pazastu)  biggrin.gif
dar kartais sako, kad atrodau kaip kamuoli prarijus doh.gif

tas su kelnėm iki pažastų ir dideliu pilvu - obeliksas biggrin.gif
Atsakyti
O man MB sako, kad as "is ten" lotuliukas.gif Tai reiskia, "nescia - kuri ne is cia, o is ten" ax.gif
Atsakyti