Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

Šeimos draugas savo žmoną vadindavo:"žmona dabar su ikrais" blink.gif
Atsakyti
mane vyrelis tai pingvinu vadina 4u.gif o dar kai lipam laipstais is galo eina ir sako: jooo...rimtai kaip pingvinas biggrin.gif as jam nuolat atsakau: pabandyk tu su tiek virsvorio paskutinemis dienomis laiptais ropoti biggrin.gif
Atsakyti
siaip visada zuika vadindavo, kai neblogai suapvalejau (+20kg) burbuliu vadina lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane vadino storule arba moliugele lotuliukas.gif rolleyes.gif
dabar vel vadina zmoniuke ax.gif
Atsakyti
mes sese vadinom pingviniuku - nes eidama krypuodavo i sonus - is toli matuydavom kad sesuo i svecius ateina biggrin.gif
Atsakyti
Vyras pupsiku vadina smile.gif
Atsakyti
Mane vyras vadina puzikiuku biggrin.gif o siaip as save vadinu begemociuku, nes atrodau kaip mazas begemotas wub.gif
Atsakyti
manasis vadina arbuziuku arba pilvuziuku 4u.gif
o drauges mamulia lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane vyras kukuliu vadina tongue.gif

Ir siaip labai miela, kai visada sako: judu eikit, judu padarykit ir pan, tai man vis primena, kad as daugiau nebebusiu viena bigsmile.gif

Ir dar vakarais maivosi maniskis, eina kaip tas vabalas is Coliukes, taip uf... uf... i sonus biggrin.gif mane vaizduoja aceit biggrin.gif
Atsakyti
as tai save banginiu vadinu doh.gif

o mano vyras mane inkilu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mes sesute vadinom voriuku ax.gif thumbup.gif bet jai tei tiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2008 01 10, 21:49)
Mane vyras vadina puzikiuku biggrin.gif o siaip as save vadinu begemociuku, nes atrodau kaip mazas begemotas wub.gif

jo...mane vyras begemočiuku vadindavo, o aš pridurdavau LIŪC IR BEGEMOC lotuliukas.gif nes jo zodiako ženklas liūtas.
Atsakyti