Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

O mane kaip vadino mazyte taip ir vadina, tik jau po truputuka pratinasi sakydamas mazyliai, mazyciai mano blush2.gif
O as visa laika sakydavau jam, kad as didele ir stora lotuliukas.gif Tai man kuo toliau tuo juokingiau skamba mazyte, nes jau tokia nemazyte darausi nestuke.gif hihihi.gif
Atsakyti
kai aš eidavau sakydavo- ui, atsargiai eik, nes ten plonąsiais grindlentes sudėjau.. lotuliukas.gif
Vadindavo dručke, o kai paklausdavau ar stora labai esu? sakydavo- kaip transformatoriaus būda...
Nežinojau kaip ta būda atrodo, tai nepykau. Kai pamačiau..jau vėlu buvo bepykt... lotuliukas.gif


Atsakyti
Kai dirbau, bendradarbes mane vadino meskiuku ax.gif o maniskis kazkaip manes nevadina jokiom pravardem smile.gif
Atsakyti
maniskis tai arbuziuku, drambliuku mane vadina, o mano mama visada sako "meskuciai" atvaziavo" smile.gif 4u.gif
Atsakyti
vakare ne tai kad vadina, bet vis : na atsiridenk iki manęs blush2.gif
o šiaip tai kai jau nori pasigerint vadina pumpuška ax.gif
Atsakyti
Savo vyrui kaip buvau Mazute taip ir likau smile.gif na, kartais Pupuliuku arba Burbuliuku pavadina 4u.gif sesuo tai Karlsonu vadina biggrin.gif
Atsakyti
na as kaip buvau mazute, taip ir likau. mama kartais pasako: na kaip sekasi puskuoti? biggrin.gif o seip esu kartais meskutis. arba tiesiog nestuke. is MB lupu tai kazkaip ipatingai skamba blush2.gif
Atsakyti
dauguma pažįstamų mane vadina storuliuke, o vyras antyte, nes vaikštau krypuodama hihihi.gif
Atsakyti
O as prie jau iprastos katukas, gavau pravarde koldunelis... lotuliukas.gif
Atsakyti
na kai as bvau niescai tai mane vyriskis vadino arbuzeliu wub.gif wub.gif ka mano pilvuziukas daro ir pan. wub.gif o jau kaip ji myledavo wub.gif wub.gif wub.gif patiko jam kai buvau niescai o kai pasigimdziau tai ilgai dar ieskojo to didelio pilvuko mirksiukas.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
mane perkrikstyjo i "Miegapele" ax.gif

mat jau 20 val vakare nebegaliu kaip miego noriu,
o ryte 7val vos is lovos istempia, taip miego noriu doh.gif
Atsakyti
Kadangi mum pranašaujama dukrytė, tai MB vis sako: Kaip mano moterys laikosi? arba: ką mergos veikia? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti