Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

QUOTE(Vaterlo @ 2013 09 19, 21:20)
Manęs niekas niekaip nevadina, bet prisiminiau vasarą (laukiaus pirmos dukrytės), kuomet vaikščiojau su suknele (gilia iškirpte). Einu KMUK koridoriumi, o ten du paaugliukai sėdi. Žiūri į mane ir šnabžda: "Ooooo, nėščia papukė biggrin.gif  lotuliukas.gif "



Cha cha, geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(__Adelė__ @ 2012 09 04, 14:48)


Labai fainuolė pravardė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 03 28, 11:47)
Mane vyras vadina pilvuziuke ir man labai graziai skamba 4u.gif  lotuliukas.gif o drauge vyras vadindavo transformeriu zliumbatronu bo jautri budavo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Šitas išvertė iš klumpių lotuliukas.gif Vis dėl to vyrai išradingos personos thumbup.gif
Atsakyti
Draugę jos vyras girdėjau, kad ne sykį vadino balionėliu kai buvo nėščia. biggrin.gif
Atsakyti
mane ( o ir kitas nėščiasias) vienas bendradarbis vadindavo "2 in 1 " ( du viename)
Atsakyti
Na mane tikriausiai kaip ir visas nestukes Pilvuziuku,bet mano pirmagimis sunelis vadina mane zmogum voru doh.gif sake mama su tokiu pilvu lipa visur kaip zmogus voras:D:D tai va mano geriausia pravarde biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
oho kokiu idomybiu galima buvo isgirsti biggrin.gif
o as jokiu pravardziu nestumo metu neigijau biggrin.gif
Atsakyti
kadangi dar nelabai matosi, tai MB tik mamuku ir maze vadina 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
viena kolegė Karlsonu vadino smile.gif
ir buvau praminta "koldūnu" wink.gif

Atsakyti
Šoką gavau, kai 15 sav mane burbulu pavadino biggrin.gif
Atsakyti
kai su pirmaja buvau nescia tai vyras arbuziku vadino, o viena pazystama bombonesiu, nes buvau tikrai didele:)
Atsakyti
Man vyras sako : oj tu mano nėštuke smile.gif
Atsakyti