Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

Pilvuzu vadina mane, arba burbuliuku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nautikaa @ 2011 02 07, 11:30)
Mane vadina Garfildu  4u.gif  ir sako kad man labai tinka jo kultinėfrazė "mylėk, šerk, miekada nepalik"  lotuliukas.gif  nestuke.gif

thumbup.gif Kaip tik vakar žiūrėjom su MB tą filmą lotuliukas.gif Tas garfildas toks mielas, tai nesupykčiau, jeigu ir mane taip pavadintų wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pilvinis vadindavo, bet labai retai
Atsakyti
Oi mane vikšreliu vadina smile.gif
Atsakyti
O as gavau nauja pravarde is Mb. Skrudzas Makdakas. lotuliukas.gif Nes nestumo metu man labai gaila su kuo nors dalintis maistu, ypac jei tas maistas labai skanus. blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anoniminė @ 2011 02 24, 15:17)
O as gavau nauja pravarde is Mb. Skrudzas Makdakas.  lotuliukas.gif Nes nestumo metu man labai gaila su kuo nors dalintis maistu, ypac jei tas maistas labai skanus.  blush2.gif  lotuliukas.gif


Man irgi tokia pravarde tiktu, nes labai nenoriu maistu dalintis. Vakar vyras is keptuves kelias keptas bulves nugvelbe, tai siaubingai isizeidziau biggrin.gif

Siaip vyras pravardziu man nesugalvojo, bet pati save vadinu meska (nes labai jau nerangi) arba pingvinu (nes vaikstau kaip pingvinas) biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif kai laukiausi antro,tai vadino burbulu,sakydavo vyras,burbule eik koses valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai darbe vadina KINDER SIURPRIZU NES NZN KAS PILVELYJE GYVENA blush2.gif
Atsakyti
storulikė
Atsakyti
Mane vyras vadina pilvuziuke ir man labai graziai skamba 4u.gif lotuliukas.gif o drauge vyras vadindavo transformeriu zliumbatronu bo jautri budavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pufikas 4u.gif
Atsakyti
Man gana keistas šiame forume (ir ne visai priimtinas) yra žodis "nėštukė" (skamba panašiai kaip "nykštukė", o šis iš viso dvelkia kažkokia pedofilija...). Viskas gerai, mielai skaitau ir toleruoju jo vartosenas, tik nenoriu ir negaliu jo tarti pati... Bet tai tik mano problema, apskritai vengiu deminutyvų pertekliaus.
Atsakyti