Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

As save ir vyras juokais vadina inkubatoriumi lotuliukas.gif O as dar pridedu juokais, gerai kad kaip is to filmo ,,nusivylusios namu seimininkes" - orkaite nevadina lotuliukas.gif
Atsakyti
mb vadina "dideliu pilvu" smile.gif
o darbe mamyte visi vadindavo smile.gif
Atsakyti
prisiminiau mane dabar dar avineliu vadina rolleyes.gif nes paskutinem dienelem ipratau po namus vaiksciot su rozinem pizaminem kelnem su daug avineliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane mama tai burbulu vadina, o vyras, tai puziku arba kingongu biggrin.gif
Atsakyti
mano vadino čiupa-čiupsu: pati esu kūda, kojos ilgos, ir tik pilvukas kaip čiulpinuko biggrin.gif
Atsakyti
Na mane irgi visaip visi vadina ir arbuziuku,ir storule,ir mamyte.bet labiausiai tai vyras prajuokino uzvakar pavadines sumo imtyninke lotuliukas.gif labai juokingai jam pasirodziau kai su issiputusiu pilvu prasketusi kojas bandziau nuo lovos atsistoti.sako galetum varyt i tas sumo imtyninku kovas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2007 10 28, 14:24)
  Vadindavo dručke, o kai paklausdavau ar stora labai esu? sakydavo- kaip transformatoriaus būda...
  Nežinojau kaip ta būda atrodo, tai nepykau. Kai pamačiau..jau vėlu buvo bepykt... lotuliukas.gif

Nu kaip sujuokino, balsu kvatojausi lotuliukas.gif
Mane vyras irgi jau daugiskaita vadina, kartais mergaitėm, nes yra įsitikinęs, kad turėsim dukrytę smile.gif Dar kartais miegmaišiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane ir jau meška pradėjo vadinti, nes kai einu į lauka prisirengiu, ir pūškuoju kaip tikra meška lotuliukas.gif
Atsakyti
mus vadina tukuciais wub.gif nes MB atrodo,jog lellyte tuksenasi per pilveli wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mane šeimyna vadina teletabiu, nes turiu mėlyną kombinezoną, arba "niam niam" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeP. @ 2011 01 08, 03:51)
Mane ir jau meška pradėjo vadinti, nes kai einu į lauka prisirengiu, ir pūškuoju kaip tikra meška  lotuliukas.gif


Man tik pradejo pilvukas listi, bet vyras jau vadina meskute tongue.gif ir storuliuke (prie mano 52 kg (! blink.gif )
O kadangi mano vyr pats ne stirninas lotuliukas.gif tai sakau, kad mums pasitvirtina taisykle - pradedu panaseti i vyra savo biggrin.gif Mesku seimyna busim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Renata_Bo @ 2010 07 10, 14:28)
o tevas kai buves karininkas po gimdymo kol pati maitinau vadindavo rusiskai  "paxodna palivaja kuxnia" nu kazkaip taip. blush2.gif


lotuliukas.gif as girdejus esu termina "laseline"
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2011 01 08, 02:00)
Dar kartais miegmaišiu  lotuliukas.gif

Šita perskaitė maniškis,tai dabar jau ir aš miegmaišis biggrin.gif Ir vis priduria- Gerai čia vyras sugalvojo biggrin.gif
Atsakyti