Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

QUOTE(Gabimile @ 2007 10 07, 00:54)
As drauge savo vadinau ping-pongu, o mane vyras vadino storybe... blush2.gif  Na bet nepiktai aisku ax.gif


storybe lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai fainai 4u.gif
Atsakyti
O mane vyras vadina storuliuku ir pienovežiu, sako dvi besipildančias sisternas nešioju, labai juokingai skamba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 10 19, 17:37)
[i] vieni draugai tai, kai pamato, kad atvažiavom, vis juokiasi, kad "Twix" (du viename) atvažiavo  blush2.gif

bigsmile.gif koks fainas pavadinimas

QUOTE(wisayp.nesweyka @ 2007 10 19, 17:49)
MB jau kreipiasi į mane daugiskaita. Vadina saulyte, saulute, burbuliuku arba mažyte ax:

sorry, bet juokingai nuskambėjo, a kur čia daugiskaita? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 21 spalio 2007 - 20:36
Mane MB vadindavo pilvūzu arba pampuška doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As buvau Meskiniukas puf puf, nes krypuodavau i salis blush2.gif o pilvas buvo nerealiai didelis, todel daugiau judant labai jau dusaudavau lotuliukas.gif Bet smagu prisimint wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 21, 21:35)
sorry, bet juokingai nuskambėjo, a kur čia daugiskaita? biggrin.gif



Čia gal, kad "Ar tu (mes) jau laiminga (-i)" g.gif


Mane MB vadina burbuliuku, nors dar nestora... tongue.gif
Atsakyti

Mane karsonu vadino smile.gif nes as labai anksti pasidariau stora
Atsakyti
jei storulėm vadina 8 sav., tai kaip vadins 38 bigsmile.gif
Atsakyti
dabar pastojusi esu mėnesi ir 4 dienas. draugai visada bendraudami vadina mamyte mane smile.gif susitinkant išgirstu: kur cia keliauja mamyte? biggrin.gif MB mamyte taip pat vadina, manau tai isties miela nestuke.gif smile.gif pilvo dar neturiu bet valgau kaip reikiant už du ! mirksiukas.gif (gal net už tris wub.gif )
Atsakyti
Kaip jau zinojom kas bus, tai MB vadino mane "mergaites", o veliau patapau karlsonu.. lotuliukas.gif
O dabar panele yra mazas ziogas, o as - mama ziogas.. biggrin.gif
Atsakyti
mane brangiausias vadina "furija" arba "harpija" nes pilvo kol kas nesimato, o charakteris stipriai pasikeite i blogaja puse biggrin.gif
Atsakyti
Mane vyras dabar Rieduliuku pradėjo vadint.. Nepatinka man, bet jis juokiasi ir sako kad čia mažybinis žodis kuris reiškia tai, kad lovoj kai reikia apsiverst ant kito šono - tai aš įsikimbu kur nors ir riedu iš lėto, nes labai nugarą surakina biggrin.gif O jis kuokiasi iš manęs nes atseit juokingai atrodau lotuliukas.gif
Atsakyti