Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

Dar visai graziai jus cia visas vadina biggrin.gif mane pavyzdziui darbe zmogedra vadina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tik as nei pykstu nei nervuojuosi, juokinga ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Braškė. Tipo sirpstu po truputį tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
o mane MB arbuziuku vadina smile.gif
Atsakyti
Mane vadina "sraige" biggrin.gif nes su tuo pilvuku letoki judesiai pasidare nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane mano vyras Medučiu vadina... Tada jauciuosi tokia mylima ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
Pūzriku arba pūzrium biggrin.gif (nuo žodžio "Pūzras", kuris net nežinau tiksliai, ką reiškia, bet MB tai asocijuojasi su pilvu biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Aš tai pončka biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as irgi pasigirsiu kaip mane darbe vadina biggrin.gif o vadina kinderiu, nu ir retkarciais mamuku lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane darbe mama Čiole vadindavo
Atsakyti
darbe vadino kamuoliuku nes mano tik pilvas issoko hihihi.gif kadangi dirbau parduotuvej tai vis juokaudavo: ar dar yra arbuzu? ne, kamuoliukas visus suvalge lotuliukas.gif
o vyrui tai likau mazute nors nepzsakyciau kad db jau tokia mazute blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2010 11 30, 01:16)
Mane darbe mama Čiole vadindavo

As savo sese taip vadindavau smile.gif Ir jai ilgai prilipo ta pravarde dar retkarciais ir dabar pavadinu biggrin.gif
Mano MB man sako o mano pilvuzas pareina, ir visada sako ka mano pilvuzas smile.gif
Atsakyti
idomiai cia jus biggrin.gif

manes niekaip nevadino niekas nei kai pirmo laukiausi,nei dabar biggrin.gif Vardu labai graziai skambu biggrin.gif
Atsakyti