Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

o mane vyras pradejo vadinti tiesiog mama biggrin.gif kol nebuvau nestuke.gif vadino miaukis, o db vadina mama(mamyte) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2010 02 10, 20:07)
o mane vyras pradejo vadinti tiesiog mama biggrin.gif  kol nebuvau nestuke.gif  vadino miaukis, o db vadina mama(mamyte) wub.gif

dar keli menesiukai ir busim mamom is tikruju. ir tai nebebus pravarde thumbup.gif
Atsakyti
Mane kartais pavadina Tarbozauru..... lotuliukas.gif
Siaip prasidejo nuo to, kad esu su "terba", o man papriestaravus, kad Terbazauro nera, tai mano vyras atrado "Tarbozaura".... lotuliukas.gif
Tarbozauro aprasymas del idomumo:
"Tarbozauras (Tarbosaurus bataar) – tiranozaurui (Tyrannosaurus rex) artimas driežadubenis dinozauras. Gyveno Azijoje, vėlyvosios kreidos laikotarpiu. Ilgis – 14 m.
Kaip ir visi Tyrannosauridae šeimos dinozaurai, tarbozauras turėjo mažas, silpnas priekines galūnes su dviem naguotais pirštais. Užpakalinės kojos stambios, su 4 pirštais, iš kurių 3 nukreipti į priekį, likęs – mažesnis – atlenktas atgal. Tikriausiai nuvydavo kitus plėšrūnus nuo grobio, taip pat medžiojo pats."

Labiausiai mano vyras juokesi is: "Tikriausiai nuvydavo kitus plėšrūnus nuo grobio...", kadangi as visada "zvejoju" jo leksteje..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxsxx: 10 vasario 2010 - 23:56
buvau vadinama ivairiai kolei apsistojo ties burbulo arba burbuliuko pravarde thumbup.gif
Atsakyti
As buvau gavusi pingvino pravarde lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai ARBUZAS nestuke.gif
Atsakyti
Buvau vadinama savo brangiausiojo kukuliuku arba rutuliuku, nuo to, kad Rūta esu ir žinoma dėl pilvuko smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
mane mano brangiausiais meskute vadina blush2.gif
Atsakyti
Na, mane darbe vadino balionėliu 4u.gif O vyriškis tiesiog storule blush2.gif
Atsakyti
Mane antim vadino,nes keistai eidama krypuodavau hihihi.gif
Atsakyti
mb mane pavadino banginuku smile.gif , kai taip taip piktai paziurejau, pasitaise, "tu mano orka" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Genute22 @ 2010 04 29, 16:58)
As buvau gavusi pingvino pravarde  lotuliukas.gif


As irgi gavau pingvinuko pravarde, kai pradejo nugara skaudeti ir negaliu normaliai vaiksciuoti. Vaikstau kaip pingvinas lotuliukas.gif Beje, dar iki nestumo pamegau Kinder Pingui. Tai dabar dar juokingiau atrodo, kai vyras parnesa megstama Kinder Pingui ir as kaip tikras pingvinas lekiu prie jo ir buciuoju smile.gif
Atsakyti