Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

Kadangi nesenai tik pradėjo matytis mano pilvukas ir tai dar nėra labai didelis,bet mano vyras jau kartas nuo karto mane pavadina meškute smile.gif
Atsakyti
Iš pradžių Mv sugalvojo mane vadinti pumpukšle, bet db persimetė ant Pukuotuko (mikės) biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo demonija: 19 lapkričio 2009 - 12:09
Mane vyras visada kai ne nestuke.gif buvau ir dabar kai nestuke.gif PUPU vadina smile.gif
Atsakyti
MB juokiasi, kad arbuza prarijau ir su juo nepasidalinau.
Meshkute dazniausiai vadina (o juk sirdy as vis dar stirnele biggrin.gif )
Atsakyti
mane tai busimu kolduneliu vadina g.gif bet man tai ziauriai nepatinka, nors ir nepiktybiskai jis taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'aurora: 21 lapkričio 2009 - 21:27
Nu ir prisijuokiau kol perskaičiau, išradingi jūsų vyrukai lotuliukas.gif
Mane MB pradėjo vovere vadint, net nežinau dėl ko, bet manau dėl to kad nors ir nestuke.gif , bet gyvenimo tempas nesulėtėjo ax.gif
Įdomu kaip vadins kai jau pilvuziko nepanešiu, panaši ko gero į voverę būsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
As kai laukiausi, ir buvo jau paskutinieji menesiai, mane vyras ir brolis karlsonu vadino. Juokesi abu, kad isleidzia vyras mena paskraidyt karts nuo karto lotuliukas.gif As nepykau, mane tai irgi labai juokino. svarbiausia myletu wub.gif
Atsakyti
mane vadina kenguriuke nestuke.gif
Atsakyti
aš tau buvau burrrbulas(čia reik atitinkama intonacija tart lotuliukas.gif ) su pirmąja, o dabar- "mano nėščiasis kiškis" biggrin.gif
Atsakyti
mane tai balioneliu vadina smile.gif
Atsakyti
Mano pilvelis dar nedidukas, tai kol kas ponule vadina lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
man drauge sake, kad is toli grynas begemotas lotuliukas.gif idomu kaip antras nestumas pasirodys, tai kaip vadins biggrin.gif o vyras, tai turbut bijojo kazkaip vadint, kad tik neisizeisciau lotuliukas.gif tai jam buvau mazute wub.gif
Atsakyti