Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

blush2.gif as ir vel nauja gavau- tankas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nes visur kliunu lotuliukas.gif blush2.gif viskas krenta, o paskui atsisuku ir saksu UPS...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 09 30, 13:22)

dukra mane vadina hematūzu,


va cia tai naujadaras thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mane vyras vadina panduke ax.gif tik truksta nudazyt juodai aplink akis ir pilva nuspalvuot baltai lotuliukas.gif o siaip ta pravarde gavau kai viena karta atsigule i lova as jam uzdejau koja ant krutines spicialiai aisku blush2.gif lotuliukas.gif o jis pamane kad ten ranka lotuliukas.gif kai pakele kaldra issiziojo biggrin.gif lotuliukas.gif sako nu tu ir duodi panduke su tokiu pilvuziu o lankstais kaip panda lotuliukas.gif taip ir liko lotuliukas.gif
Atsakyti
As drambliukas! biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif Pati raminu save, kad dar ne drambliukas , dar tik begemotukas 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mane pravardžiuodavo voriuku, nes esu ir buvau labai liesutė, tik per nėštumą pilvas iššoko, tai iš daug ko girdėjau, kad esu kaip voras lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
o mane nestoidu vadino... lotuliukas.gif cia is vedes ir turi vaiku filmo biggrin.gif
Atsakyti
plude smile.gif
Atsakyti
mane kulverstuku vadino lotuliukas.gif idomu kaip dabar vadins doh.gif
Atsakyti
Šiuo metu vadina - BAMBIZIUKU smile.gif
Atsakyti
as pingvinas buvau, vaiksciodavau pilva atkisusi, issirietusi biggrin.gif


Atsakyti
mane pavadino karapuziku doh.gif
Atsakyti
Pilvuko dar nesimato, tai dabar tik "mama pele" vadina, nes dažniausiai vaikštau tokį pilką megztinį su peliukais apsivilkusi smile.gif Kai pilvukas pradės matytis jaučiu patapsiu ir arbūzėliu, ir bandele, ir meška.
Atsakyti