Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

Mane artimu draugu pora vadino -banginiuku ax.gif Senai tai buvo, bet vis dar smagu prisiminti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agapi: 28 rugpjūčio 2009 - 13:08
... ax.gif ...mane tai teslainiuku vadina arba puskiuku... gathering.gif ...nors pilvukas tik dabar pasprogo... nestuke.gif
Atsakyti
Mane vyras kirstuku vadino per pirma nestuma,del dryzio per pilva biggrin.gif
Atsakyti
aš tai spurga su idaru..arba kinderiukas... ax.gif
Atsakyti
mane vyras dabar tai rutuliuku vadina, nes sunkiai is lovos keliuos arba ant sono kai reikia apsiverst blush2.gif lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Mane vyras begemotuku vadina, o artimieji karapuziku lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane tai vyras vadina Storuliuku : "tai ka siandien mano storuliukas nuveike?" doh.gif
o vaikiuka vadina Kindziuliu
Atsakyti
Mane tai - priklausomai nuo mano nuotaikos - geruoju arba piktuoju gaubliuku arba tiesiog gaubliu smile.gif
Atsakyti
o as vyrui ir visiem artimiem draugam arbuziukas lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Vyras mane pingvinuku vadina ax.gif
Atsakyti
mane pradėjo vadinti karkvabaliu arba skarabėjum blush2.gif , kai pasakiau, kad lovoje jaučiuosi kaip vabalas apvirtęs ant nugaros ir negalintis atsiversti atgal doh.gif

dukra mane vadina hematūzu, kadangi visą nėštumą alpstu del Hematogeno , tai ir padarė sudurtinį žodį iš Hematogeno ir pilvūzo-hematūzas tongue.gif
Atsakyti
mane vyras įvairiai vadina, kas ant liežuvio užplaukia doh.gif Ir kengūra pabūnu, ir maišeliu, ir pūsle, visokiais banginukais ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti