Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių pravardės

o man patinka pavadinimas MAMUKAS-NAMUKAS biggrin.gif bet manes niekas taip nevadina blush2.gif
dazniausiai is MB girdziu nėštukė arba meškutė arba zuikis su zuikuciu tongue.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bendradarbiai vadina balionėliu 4u.gif
MB - mamyte dažniausiai wub.gif
Atsakyti
Mane vadino PILVŪZIUKU. mirksiukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
mane mama, mamyte ir visaip panasiai 4u.gif
fainiai blush2.gif
o drauges storule blush2.gif
Atsakyti
Mane vyras Mamyte vadina ir kreipasi jau daugiskaita biggrin.gif Jei sako kad myli, tai sako "myliu jus" 4u.gif
O grupiokės tai arbūziuku vadina lotuliukas.gif Man labai juokinga thumbup.gif Kita drauge kreipiasi į mane "neščioji" nestuke.gif
Atsakyti
Pilvuziukas, kulverstukas bigsmile.gif
Atsakyti
Meškutė-maniškis,o pazystami tai nėštuke nestuke.gif
Atsakyti
vieni draugai tai, kai pamato, kad atvažiavom, vis juokiasi, kad "Twix" (du viename) atvažiavo blush2.gif

kaimely, tai bumsiuku vadina, matyt dėl to kad labai džiaugiausi, kai lelius bumsėt pradėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakūdra: 19 spalio 2007 - 16:37
MB jau kreipiasi į mane daugiskaita. Vadina saulyte, saulute, burbuliuku arba mažyte ax.gif
Atsakyti
Manęs nepravardžiavo, tik sakydavo "maniškė atrieda, atidunda" Arba "nieka būūt žmuona ale biškį prie griozda"
Įprasta, kad žmonos kiškučiai, zuikučiai, tai vyras kartą ir mane pamalonint mažybiniu vardu nutarė, sako "sveiks, a...u...ilgaausi"
Atsakyti
siaip dazniausiai kaip ir visada vadina katineli, zuiki ir pan. bet atsirado ir nauja pravarde lotuliukas.gif sako jis man: ak tu mano muuuu, arba mano karvute lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokias vis kad pienu kvepet pradejau lotuliukas.gif
Atsakyti
O mane nuo tada kai pradėjo matytis pilvelis visalaik vyras vadina PUPSIKU smile.gif Man tai visai patinka tongue.gif
Atsakyti